مهرآباد اصفهان ؛معرفی این محله‌ نوساز با جاذبه های گردشگری فراوان

مهرآباد اصفهان ؛معرفی این محله‌ نوساز با جاذبه های گردشگری فراوان

5 خرداد 1403

محله گردی

مهرآباد اصفهان ؛معرفی  این محله‌ نوساز با جاذبه های گردشگری فراوان

مهرآباد اصفهان یکی از محله‌های نوساز و گرانقیمت شهر اصفهان است که در حاشیه زاینده رود قرار دارد. اگر قصد خرید آپارتمان در اصفهان و یا اجاره آپارتمان در اصفهان را دارید و محله مهرآباد را برای سکونت انتخاب کرده اید، این مقاله را حتما بخوانید.

فهرست مطالب

مهرآباد اصفهان کجاست

مهرآباد اصفهان منطقه چند است

معرفی محله مهرآباد اصفهان

خانه های مهرآباد اصفهان

پارک مهرآباد اصفهان

مهرآباد اصفهان کجاست

مهرآباد اصفهان یکی از محله های نوساز و مدرن است که از سمت شمال با خیابان صیاد شیرازی و میدان پردیس، از سمت شرق با خیابان علامه امینی شرقی، خیابان بازارچه و خیابان پردیس و از سمت جنوب با بلوار لاله و خیابان سلمان فارسی منتهی می شود. این محله، یکی از بهترین و شیک ترین محله های شهر اصفهان به شمار می رود که در محدوده مرکزی شهر اصفهان قرار دارد.

پیش خرید آپارتمان در تهران

مهرآباد اصفهان منطقه چند است

محله مهرآباد در منطقه 4 شهرداری اصفهان واقع شده است.این محله در مجاورت محله‌هایی از جمله: فردوس، فرهنگیان و باغ غدیر اصفهان قرار دارد. مهرآباد علاوه بر نوساز بودن املاک خود، به دنج بودن و آرامش بی‌نظیرش مشهور است. اگر در اصفهان به دنبال یک آپارتمان لوکس با امکانات رفاهی کامل هستید، بی شک محله مهرآباد اصفهان یکی از بهترین گزینه‌ها خواهدبود.

بیشتر بخوانید: معرفی عباس آباد اصفهان، محله ای لوکس و قدیمی اصفهان!

مهرآباد اصفهان منطقه چند است

معرفی محله مهرآباد اصفهان

محله مهرآباد اصفهان در نزدیکی خیابان سلمان فارسی در حاشیه رودخانه زاینده رود قرار دارد. در حال حاضر مهرآباد اصفهان جزء محله های لوکس شهر به حساب می آید. آپارتمان و خانه های ویلایی بسیار زیبایی در این محله ساخته‌شده که تمام امکانات و استانداردهای بالا در آن ها به کار رفته‌است.

در کنار امکانات معمول و استانداردهای بالای آپارتمان های واقع در این محله، برخی از آپارتمان ها دارای گزینه های دیگری مانند استخر، روف گاردن، لابی، لابی من بیست و چهار ساعته، آسانسورهای شیشه ای و... نیز می باشند. همین امکانات لوکس و فوق العاده موجب شده تا میانگین قیمت آپرتمان در محله مهرآباد بالا باشد.

امکانات رفاهی محله مهرآباد اصفهان در کنار جاذبه های گردشگری وضعیت بسیار مناسبی دارد.. تقریبا تمامی ساختمان های ساخته شده در محله مهرآباد اصفهان نوساز می باشند. در این محله کوی ها و خیابان های بسیار زیبا و تمیزی وجود دارد، که به زیبایی ساختمان های شیک و لوکس آن افزوده است. از آنجایی که رفت و آمد افراد، محدود به ساکنین خود این محله‌است، منطقه ای شلوغی به حساب نمی آید. به گونه ای که با ورود به این محله، متوجه سکوت و آرامش این محله و محله های اطراف آن خواهیدشد. با اینکه مهرآباد اصفهان به مرکز شهر نزدیک است، اما شما برای زندگی در آن از آلودگی های صوتی و شلوغی های شهر، در امان خواهید ماند. همچنین یکی از نکات مثبت مهرآباد اصفهان این است که در محدوده‌ طرح ترافیک و زوج و فرد قرار ندارد.

مطالب مرتبط: مرداویج اصفهان ؛یکی از محله های سرزنده و لوکس

خانه های مهرآباد اصفهان

اغلب آپارتمان های واقع در محله مهرآباد، امکانات مدرن و بسیار خوبی دارند. این آپارتمان ها از متریال لاکچری و مدرن‌ گرفته، تا طراحی داخلی و خارجی به روز و عالی، از شرایط بسیار مناسبی جهت سکونت بهره مند هستند. اگر به دنبال خرید آپارتمان لوکس هستید و بودجه کافی در اختیار دارید، به شما پیشنهاد می کنیم که به خانه ها و آپارتمان های این محله سری بزنید. زیرا همانگونه که به آن اشاره کردیم محله مهرآباد، دارای خانه های فول امکانات و مدرنی بوده که از لویشن بسیار خوبی نیز بهره مند است.

خرید خانه در تهران

پارک مهرآباد اصفهان

از مراکز تفریحی محله مهرآباد اصفهان می‌توانیم به بوستان گل محمدی، بوستان مهرآباد، پارک عروس اشاره کنیم. پارک مهر آباد 1 در خیابان بهست این محله واقع شده است. پارک عروس (مهرآباد 2) در خیابان مهر آباد، خیابان پنجم شرقی خیابان اول واقع شده است.

مطالب مرتبط: شیخ صدوق اصفهان ؛معرفی این محله خوش نشین و گرانقیمت

مهرآباد اصفهان فاصله اندکی با رودخانه زاینده رود دارد. بنابراین به راحتی به پارک ها، فضای سبز و پل های تاریخی شهر مانند پل خواجو و پل شهرستان، به آسانی دسترسی خواهید داشت. یکی دیگر از جاذبه های دیدنی نزدیک به محله مهرآباد، باغ گلها است. می توانید در فصل بهار سری به باغ گلها بزنید و از زیبایی کم نظیر آن شور و نشاطی دوباره کسب کنید

تعداد نظرات : 1
  • محمد
    14 بهمن 1402
    محله های گران قیمت اصفهان مرداویج وشیخ صدوق ( هفت دست) و امیریه و آئینه خانه و جلفا و خاقانی و رودکی و توحید و حکیم نظامی هستن درحالی که ارزان ترین محله های اصفهان حصه و زینبیه دارک ارزنان و وازیچه جوغباد جوی آباد هستند.