صفحه

1

2

...

11

خرید آپارتمان در محله مخصوص تهران

خرید آپارتمان در محله مخصوص تهران مبحثی است که قصد داریم در رابطه با آن صحبت کنیم. اگر قصد خرید آپارتمان در تهران و یا اجاره آپارتمان در تهران را دارید و این محله را برای سکونت انتخاب کرده اید باید بدانید که محله مخصوص یکی از محله های منطقه ۱۱ تهران است از جنوب به میدان قزوین، از شمال به میدان حر و چهارراه لشگر، از غرب به بزرگراه نواب و از شرق به خیابان کارگر محدود می‌شود. منطقه مخصوص دارای خیابانی با همین نام است که در مرکز همین محله قرار گرفته و یکی از خیابان‌های اصلی به شمار می‌رود. به عقیده اکثر ساکنین قدیمی این محله، علت نامگذاری منطقه مخصوص، به دلیل خودروهایی است که در جاده مخصوص کرج تردد داشته‌اند و مسافران را در خیابان مخصوص کنونی سوار می‌کرده‌اند.

محله مخصوص در زمان های گذشته مرکز پرورش دام بود که با گسترش شهرنشینی و همچنین ورود صنایع شهری، به مرکز فروش ماشین‌آلات سنگین تبدیل شده است. با توجه به وجود کارخانجاتی از جمله؛ دخانیات، کبریتسازی، صابون‌پزخانه و منابع آبی همچون قنات، جمعیت در این منطقه به مرور افزایش پیدا کرده و باعث گسترش محله شده است؛ به گونه ای که در امروزه محله مخصوص یکی از متراکم‌ترین محله‌های مسکونی تهران به حساب می آید.

خرید آپارتمان در محله مخصوص تهران

خرید خانه در محله مخصوص تهران

برای خرید خانه در محله مخصوص تهران باید اطلاعات کافی از این محله داشته باشید به عنوان مثال همانگونه که به آن اشاره کردیم این محله از سمت شمال به خیابان کمالی، از سمت غرب به بزرگراه نواب صفوی، از سمت جنوب به خیابان قزوین و از سمت شرق به خیابان کارگر جنوبی منتهی می شود. این محله که مابین محلات امیریه و بریانک قرار گرفته از بافتی قدیمی برخوردار است. شایان به ذکر است که ساختمان اداره پست، اداره دخانیات، مسجد توتونچی (حبیب‌اللّٰه)، کلیسای حضرت مارگیورگیز ، سینما ناتالی، مجتمع تجاری تفریحی صبا، بیمارستان لقمان حکیم ، بیمارستان روزبه ، خیابان مخصوص و خیابان کمالی از مهمترین مناطق، خیابان‌ها و مراکز مهم در این محله محسوب می‌شود. 

برای مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در منیریه تهران کلیک کنید.

فروش آپارتمان در محله مخصوص تهران

اگر در وبسایت های ملکی در جستجوی فروش آپارتمان در محله مخصوص تهران هستید حتما می دانید که این محله یکی از محله های منطقه 11 شهرداری تهران است . منطقه 11 دارای بافت شهری و ساختمانی قدیمی و مراکز درمانی، سیاسی و نظامی متعدد، مراکز و ساختمان های تجاری متنوع و دسترسی مناسب به سایر نقاط شهری است. 

یکی از مزایای سکونت در محله مخصوص تهران این است که در آن ساختمان های نقلی زیادی وجود دارد بنابراین اگر قصد زندگی در خانه های متراژ پایین را دارید این محله می تواند یکی از گزینه های پیش روی شما باشد. آپارتمان های این محله از متراژ 30 متر تا 200 متر و بیشتر نیز قابل رویت است. البته خانه های نقلی کمی قدیمی تر از خانه های متراژ بالا هستند.

قیمت آپارتمان در محله مخصوص تهران

قیمت آپارتمان در محله مخصوص تهران به عوامل متعددی وابسته است. به عنوان مثال اینکه آپارتمان دقیقا در کدام خیایان و کوچه قرار گرفته است؟ جهت ملک جنوبی است یا شمالی؟ آپارتمان طبقه چندم است؟ واحد مسکونی مورد نظر چند متر است؟ و یا اینکه آپارتمان دارای چه امکاناتی است؟ آیا آسانسور،پارکینگ و انباری دارد؟ 

قاعدتا هر چه یک آپارتمان دارای امکانات و ویژگی های بیشتری باشد و در بهترین لوکیشن قرار گرفته باشد و از طرفی متراژ بالایی داشته باشد و سن بنای آن پایین تر باشد قیمت آن به مراتب افزایش پیدا خواهد کرد.

طبق آگهی های منشر شده وبسایت آقای املاک در آبان ماه 1402 قیمت آپارتمان در محله مخصوص تهران نسبت به ویژگی های مختلف بدین شرح می باشد:

آپارتمان 56 متری ،2 خواب، ساخت ۱۳۸۵، طبقه ۴ از ۴، بدون آسانسور و پارکینگ، دارای یک انباری، متری 42 میلیون و 142 هزار تومان، معادل دو میلیارد و 360 میلیون تومان می باشد.

همچنین یک واحد مسکونی ۳۵ متری، یک خواب، فول امکانات دارای آسانسور و پارکینگ، انباری ، ساخت ۱۳۹۰، طبقه ۴ از ۴ ، متری 52 میلیون و 857 هزار تومان ، معادل یک میلیارد و 850 میلیون تومان در بنگاه های ملکی معامله می شود.

آپارتمان ۱۳۵ متری، ۳ خوابه ، ساخت ۱۴۰۱، طبقه ۴ از ۵ ، دارای آسانسور و پارکینگ، انباری ، ساختمان شمالی ، شرقی، ساختمان دارای ۲ بلوک دو واحدی مجزا می باشد، واحد شمالی ، یک خواب مستر، درب ضد سرقت ، سیستم اعلام و اطفای حریق ، پنجره دو جداره ، بدون دیوار مشترک و... متری 62 میلیون تومان، معادل 8 میلیارد و 370 میلیون تومان می باشد.


سوالات متداول

  • محله مخصوص کجاست

    محله مخصوص یکی از محله های منطقه ۱۱ تهران است که از جنوب به میدان قزوین، از شمال به میدان حر و چهارراه لشگر، از غرب به بزرگراه نواب و از شرق به خیابان کارگر محدود می‌شود.

  • قیمت آپارتمان در محله مخصوص تهران چند است

    طبق آگهی های منتشر شده وبسایت آقای املاک در آبان ماه 1402 ، آپارتمان 56 متری ،2 خواب، ساخت ۱۳۸۵، طبقه ۴ از ۴، بدون آسانسور و پارکینگ، دارای یک انباری، متری 42 میلیون و 142 هزار تومان، معادل دو میلیارد و 360 میلیون تومان می باشد.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک