تماس بگیرید

صفحه

1

2

...

28

خرید آپارتمان در کاشانک

خرید آپارتمان در کاشانک تهران برای افرادی که قصد خرید آپارتمان در تهران را دارند، بهترین گزینه است چرا که این محله یکی از محله های قدیمی شمال تهران و منطقه یک شهرداری تهران می باشد. کاشانک در سالهای گذشته منطقه‌ای سرسبز و جزء ییلاقات تهران با باغ‌های میوه پر محصول بوده است. امروزه این محله یکی از محله‌های گرانقیمت در شمال شهر تهران و دارای برج های لاکچری و مجتمع‌های لوکس مسکونی است. کاشانک به لحاظ خدمات شهری و امکانات رفاهی در جایگاه مناسبی قرار گرفته به عنوان مثال چندین مرکز خرید در بافت محله و در محدوده کاشانک به نام های مجتمع تجاری پارک سنتر، مجتمع تجاری عرش آجودانیه ، مرکز خرید اقدسیه و مرکز خرید صدف واقع شده است.

برای اطلاعات درباره قیمت خانه در شمیرانات کلیک کنید.

این محله از سمت شمال به ارتفاعات البرز، از سمت جنوب به صاحبقرانیه و  اقدسیه از سمت غرب به کاخ و پارک نیاوران از سمت شرق به محله دارآباد و بلوار آجودانیه منتهی می شود. نکته قابل توجه در رابطه با محله کاشانک این است که یکپارچگی بافت آن موجب رونق خرید و همچنین اجاره آپارتمان در آن شده است. اگر قصد خرید آپارتمان در کاشانک را دارید باید بدانید که برخی از مناطق آن به لحاظ محبوبیت طرفداران بیشتری دارد به عنوان مثال خیابان صبوری، یکی از بهترین خیابان های کاشانک جهت سکونت به حساب می آید. از دیگر خیابان های محله کاشانک تهران می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • خیابان موحد دانش
  • خیابان منجیل
  • خیابان سپند
  • خیابان صبوری
  • خیبابان پور ابتهاج
  • خیابان سباری
  • خیابان شهید خویی

برای مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در نیاوران کلیک کنید. 

خرید آپارتمان در کاشانک تهران

خرید خانه در کاشانک

خرید خانه در کاشانک چندین مزیت دارد. به عنوان مثال یکی از بارزترین مزیت های محله کاشانک ، آب و هوای فوق العاده و بی نظیر آن است زیرا به رشته کوه البرز و همچنین کاخ نیاورن نزدیک است.. کاشانک برای افرادی که می خواهند از آلودگی هوا دور بمانند و در محله ای دنج سکونت کنند گزینه خوبی می باشد . شایان به ذکر است که این محله 200 سال قدمت دارد و در گذشته دارای بافت فرسوده‌ای بوده است اما به مرور زمان ساکنین آن کم کم شروع به بازسازی بافت‌های فرسوده کاشانک کردند، به گونه ای که رفته رفته باغ‌ها و زمین‌های کشاورزی این منطقه به برج ها و آپارتمان‌های چند طبقه تبدیل شدند. امروزه کاشانک از بافت اجتماعی و شهری بسیار مناسبی برخوردار است.

به لحاظ دسترسی هم کاشانک در وضعیت خوبی قرار دارد به عنوان مثال برای رسیدن به کاشانک می توان از ایستگاه مترو بنیاد که در نزدیکی آن قرار دارد، استفاده کرد . علاوه بر مترو شما می توانید از خطوط اتوبوس و تاکسی واقع در این محله نیز بهره مند شوید. اگر هم با خودروی شخصی قصد رفتن در این محله را دارید و یا می خواهید به سایر نقاط تهران بروید به راحتی امکان پذیر است چرا که این محله در محدوده طرح ترافیک و طرح زوج و فرد قرار ندارد و ساکنین برای تردد با هیچ محدودیتی روبه رو نیستند.

خرید آپارتمان نوساز کاشانک

آب‌وهوای مطلوب این منطقه، نبود طرح ترافیکی، امکانات رفاهای نظیر مراکز آموزشی، درمانی و ورزشی موجب شده که افراد برای خرید آپارتمان نوساز کاشانک اقدام نمایند. از طرفی  بافت مطلوب و افزایش ساخت‌وساز در این محله موجب شده که کاشانک به یکی از بهترین و معتبرترین محله‌های شهر تهران برای زندگی تبدیل شود. همچنین موقعیت جغرافیایی، آب‌وهوای خوب، دسترسی مناسب ، خدمات شهری متعدد و... در این محله، موجب افزایش ساخت‌وساز و در نتیجه افزایش قیمت خانه در این محله شده است.

قیمت آپارتمان در کاشانک تهران

قیمت آپارتمان در کاشانک تهران نسبت به بافت خانه، متراژ، موقعیت ملک و امکانات داخلی ساختمان، عمر بنا و... متفاوت است. شایان به ذکر است که یکی از ویژگی های مثب این محله این است که در آن هم آپارتمان هایی با متراژ پایین و هم خانه‌هایی با متراژ بالا در آن به وفور دیده می شود.

اگر شما به دنبال سکونت و یا سرمایه گذاری و یا حتی اجاره آپارتمان در کاشانک هستید، بهتر است بدانید که این محله بسیار دنج و دارای آب‌وهوای بسیار خوبی است. شما نسبت به بودجه ای که در اختیار دارید می‌توانید در نقاط مختلف این محله ساکن شوید. همچنین، جهت پیدا کردن آپارتمان دلخواه خود در این منطقه، می‌توانید از آگهی های به روز قیمت آپارتمان در کاشانک تهران که در بالای صفحه برای شما به نمایش گذاشته ایم، دیدن کنید.


سوپر اپلیکیشن آقای املاک