صفحه

1

2

...

103

خرید آپارتمان شهرک نفت پونک

یکی از گزینه های جذاب برای خرید آپارتمان در تهران، خرید آپارتمان در شهرک نفت پونک تهران امروزه خواهان زیادی دارد. این محله یکی از محله های منطقه 5 تهران به حساب می آید و در کنار رود دره فرحزاد قرار گرفته است. محله شهرک نفت از سمت شمال با خیابان اقبالپور و خیابان معین، از سمت جنوب با خیابان زیتون، بلوار سیمون بولیوار، بزرگراه اشرفی اصفهانی و خیابان فکوری و از سمت غرب با خیابان الوند محدود شده است. همچنین با محله‌های ‌پونک و شهرک المهدی مجاورت دارد. 

اگر قصد خرید آپارتمان در شهرک نفت پونک را دارید باید بدانید که این منطقه دسترسی بسیار مناسبی به خطوط  BRT و خطوط تاکسیرانی دارد. خط BRT آزادی به دانشگاه علوم و تحقیقات تهران ، بهترین دسترسی به محله شهرک نفت به شمار می رود. محله شهرک نفت در انتهای بزرگراه اشرفی اصفهانی و بلوار سیمون بولیوار قرار گرفته به همین دلیل این تقاطع مهم، تاکسی های متعددی روزانه در این مسیر تردد می کنند. همچنین بزرگراه اشرفی اصفهانی دسترسی شمال به جنوب محله شهرک نفت را فراهم کرده و از طرفی بلوار سیمون بولیوار نیز دسترسی محله شهرک نفت را به بزرگراه باکری و بزرگراه ستاری ایجاد کرده است.

باید گفت که محله شهرک نفت، دارای یک فضای مسکونی دنج در امتداد کوهستان است این منطقه کاملا مسکونی است و جالب اینجاست که در این محله از ترافیک و ازدحام فضای شهری خبری نیست. علاوه بر این شهرک نفت دسترسی های بسیار مناسبی به بهترین مکان های تفریحی و گردشگری تهران دارد. این منطقه به دلیل مجاورت با کوهستان نیز دارای آب و هوای خوب و امکانات طبیعت گردی خوبی است. البته نزدیکی این محله به محلات پونک و فرحزاد موجب شده قیمت آپارتمان در آن بالا باشد. با این وجود خرید و فروش آپارتمان در این محله رونق خوبی دارد.

از خیابان های مهم و اصلی شهرک نفت تهران می توانیم به خیابان آبشار، یادگار امام، خیابان چمران، خیابان هاشمی، خیابان اشرفی اصفهانی، خیابان یاس، خیابان فرحزاد، خیابان معین، خیابان چهاردیواری، خیابان فکوری،خیابان البرز، خیابان کوهسار و خیابان اقبال پور اشاره کنیم. که در این بین خیابان های معین ، اقبالپور ، الوند و البرز از خیابان های معروف آن محسوب می شوند. 

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در پونک و اجاره آپارتمان در پونک کلیک کنید.

قیمت خرید آپارتمان در شهرک نفت تهران

همانطور که په آن اشاره کردیم این محله دارای آب و هوای بسیار خوبی است. البته نزدیکی آن به شمیرانات نیز یکی از دلایل بسیار مهمی است که سبب شده آب و هوای مساعدی داشته باشد. البته ناگفته نماند که بوستان های متعدد در این محله به آب و هوا پاک و دلپذیر این محله کمک بسیاری کرده است. به گونه ای که شما هنگام خرید خانه در این محله با رو به رو شدن آب و هوای بسیار خوب شهرک نفت، جذب آن خواهید شد. 

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در بلوار عدل پونک کلیک کنید.

همانطور که پیش تر گفتیم محله شهرک نفت بافتی مسکونی دارد بنابراین در آن مرکز خرید یا مجتمع تجاری دیده نمی‌شود. البته، فروشگاه‌های متعددی از جمله افق کوروش، هفت و …در آن مستقر هستند که ساکنین آن مایحتاج روزانه خود را از این فروشگاه‌ها تهیه می‌کنند. نزدیک‌ترین مرکز خرید بزرگ و متنوع در این محله، مرکز خرید بوستان واقع در محله پونک است که برای دسترسی به آن، باید به بلوار سیمون بولیوار و از آن به بزرگراه اشرفی اصفهانی مراجعه کنید.

قیمت آپارتمان شهرک نفت پونک

ویژگی های محله شهرک نفت از جمله آب و هوای خوب، بافتی کاملا مسکونی و فضای دنج آن، دسترسی به بزرگراه‌های اصلی غرب تهران، موجب شده رنج قیمت آپارتماندر آن بالا باشد. باید یادآور شد که این محله بافتی آپارتمانی و نوساز دارد. قیمت آپارتمان در شهرک نفت پونک همانند دیگر محله های شهر تهران به فاکتورهای مختلفی از جمله موقعیت جغرافیایی، متراژ، سال ساخت، طبقه، کیفیت ساخت، متریال به کار رفته، جهت ملک (شمالی و جنوبی) و...بستگی دارد. 

به عنوان مثال آگهی های ثبت شده از قیمت آپارتمان در شهرک نفت پونک در وبسایت های ملکی در شهریور ماه سال 1402 به شرح زیر است:

قیمت یک واحد مسکونی 67 متری دو خوابه در طبقه 4 با امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ، انباری، سال ساخت 1389، متری ۸۵٬۰۷۴٬۰۰۰ میلیون تومان ، معادل پنج میلیارد و 700 میلیون تومان در بازار مسکن به فروش می رسد.

همچنین باید برای یک واحد مسکونی 135 متری نوساز همراه با امکانات (آسانسور، پارکینگ، انباری) واقع در طبقه 4، متری ۱۳۰٬۳۷۰٬۰۰۰ میلیون تومان، معادل 17 میلیارد و 600 میلیون تومان هزینه کرد.


سوالات متداول

  • شهرک نفت کجاست

    شهرک نفت یکی از محله های شمال غربی تهران است که از سمت شمال با خیابان اقبالپور و خیابان معین، از سمت جنوب با خیابان زیتون، بلوار سیمون بولیوار، بزرگراه اشرفی اصفهانی و خیابان فکوری و از سمت غرب با خیابان الوند محدود شده و با محله‌های ‌پونک و شهرک المهدی مجاورت دارد.

  • قیمت آپارتمان شهرک نفت پونک چند است؟

    در شهریور ماه سال 1402 قیمت یک واحد مسکونی 67 متری دو خوابه در طبقه 4 با امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ، انباری، سال ساخت 1389، متری ۸۵٬۰۷۴٬۰۰۰ میلیون تومان ، معادل پنج میلیارد و 700 میلیون تومان در بازار مسکن به فروش می رسد.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک