صفحه

1

2

...

33

خرید آپارتمان در لواسان

خرید آپارتمان در لواسان همانند خرید آپارتمان در تهران امروزه بسیار رواج شده است دلیل اصلی آن هم این است که این منطقه در نزدیک‌ترین قسمت ییلاقی نزدیک به تهران و در 11 کیلومتری شمال شرق پایتخت قرار گرفته است. لواسان مرکز بخش لواسانات از شهرستان شمیرانات استان تهران می باشد. لواسان دارای دره ای است که چشم‌انداز زیبایی به رودخانه جاجرود و دریاچه سد لتیان دارد. این منطقه به دلیل آب‌وهوای دلپذیر و نزدیکی به مناطق شمال شهر تهران جزء یکی از پرطرفدارترین و گران‌قیمت‌ترین مناطق اطراف تهران جهت سکونت افراد سرشناس مبدل شده است.

جهت مشاهده آگهی های خرید ویلا در لواسان و اجاره ویلا در لواسان کلیک کنید. 

 شهرستان شمیرانات یکی از شهرستان‌های استان تهران است که به سه قسمت شهر لواسان، دهستان لواسان بزرگ و دهستان لواسان کوچک تقسیم شده و محله‌ها و روستاهای زیادی را در بر می‌گیرد. بخش لواسانات از یک شهر به نام شهر لواسان که (مرکز لواسانات) است و دو دهستان به نام های، دهستان لواسان بزرگ (مرکز: روستای لواسان بزرگ) و دهستان لواسان کوچک (مرکز: روستای افجه) تشکیل شده‌است.

جهت مشاهده آگهی های اجاره آپارتمان در لواسان کلیک کنید. 

خرید خانه در لواسان

همانگونه که به آن اشاره کردیم شهر لواسان در ۱۱ کیلومتری شمال شرق تهران قرار دارد و به عنوان نزدیک‌ترین منطقه خوش آب‌وهوا و ییلاقی پایتخت به حساب می آید.  به عنوان مثال فاصله لواسان تا اتوبان شهید بابایی تهران حدود ۷ کیلومتر می‌باشد که در کمتر از ۱۵ دقیقه می‌توان به آن دسترسی پیدا کرد. حال اگر قصد خرید خانه در لواسان را دارید باید بدانید که بهترین و لاکچری ترین منطقه لواسان جهت سکونت به ترتیب باستی هیلز و عسلک می باشند.. ساختار شهرک باستی هیلز به گونه ای است که دور تا دور آن دیوارکشی شده و کمتر کسی می تواند وارد آن شود ، مگر آنکه ساکن یکی از ۳۶ ویلای لاکچری در شهرک باستی هیلز باشید. جهت مشاهده آگهی های خرید ویلا در باستی هیلز کلیک کنید

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در کردان و اجاره آپارتمان در کردان کلیک کنید. 

همچنین عسلک یکی از محله های لاکچری و یکی ازمرتفع‌ترین محله‌های شهر لواسان به شمار می رود که در ارتفاع بالای دو هزار متر از سطح دریا قرار گرفته است. شایان به ذکر استکه املاک این محله ویلایی بوده و معماری منحصر به فرد و خیره کننده‌ای دارند. چشم انداز این محله عالی و مشرف به کل شهر لواسان و سد لتیان است؛ به همین منظور ساکنین لواسان؛ عسلک را بهترین منطقه برای زندگی می‌دانند.

مطالب مرتبط: سوهانک تهران ؛صفر تا صد آشنایی با این محله خوش آب و هوا

خرید آپارتمان در لواسان تهران

آپارتمان لوکس در لواسان

از خیابان‌های مهم لواسان که آپارتمان های لوکس و گران‌قیمت در آن واقع شده، خیابان نگار و خیابان کوهپایه واقع در محله اصطلک یا عسلک شهر لواسان است. علاوه بر شهرک باستی هیلز و محله عسلک، از بهترین محله‌های لواسان برای زندگی می‌توانیم به این موارد اشاره کنیم: توک مزرعه، قاضی آباد ، ناران ، گلندوک، احمد آباد ، شهرک آزادگان

توک مزرعه

توک مزرعه یکی از محله‌های لاکچری و ویلایی لواسان است که در مجاورت اصطلک واقع شده است. 

قاضی آباد 

قاضی آباد یکی دیگر از محله‌های لواسان به شمار می رود که در کنار بلوار امام خمینی قرار گرفته است.

ناران 

ناران یا نارون جزء محله‌های خوب لواسان برای زندگی به حساب می آید. لازم به ذکر است که امامزاده فضلعلی شهر لواسان در این محله قرار دارد.

گلندوک

گلندوک در مرکز شهر لواسان دارد و میدان گلندوک که میدان اصلی شهر لواسان محسوب می شود در وسط آن واقع شده است.

احمد آباد

محله احمد آباد در دو کیلومتری جنوب غربی محله گلندوک واقع شده و مابین محله‌های اصطلک پایین و شورکاب قرار دارد. این محله دارای ترکیبی از بافت ویلایی و آپارتمانی است احمدآباد در سراشیبی قرار گرفته به همین دلیل کوچه‌های آن سربالایی هستند.

جهت مشاهده آگهی های خرید ویلا در کردان و اجاره ویلا در کردان کلیک کنید. 

شهرک آزادگان 

شهرک آزادگان نام یکی از محله‌های قدیمی لواسان است که قدمت 30 ساله دارد و بین محله‌های گلندوک و باستی قرار گرفته است. اکثر خانه‌های شهرک آزادگان آپارتمانی می باشند. این محله در گذشته یکی از بهترین محله‌های لواسان به شمار می رفت.

فروش اپارتمان در لواسان با درج قیمت

خرید آپارتمان و ویلا در لواسان برای سکونت و سرمایه‌گذاری گزینه بسیار مناسبی است. امروزه با افزایش قیمت مسکن و افزایش آلودگی هوای در تهران و ترافیک و شلوغی های روزمره آن، روز به روز به تعداد مهاجران شتهران به شهرک ها و محله های لواسان اضافه می‌شود. به همین دلیل قیمت خرید و اجاره آپارتمان و خانه های ویلایی در لواسان و دیگر شهرهای حاشیه‌ای نیز با رشد چشمگیری روبروست. متأسفانه افراد سودجو بسیاری با کلاه‌برداری اقدام به فروش ملک می‌کنند؛ در نتیجه بهتر است در هنگام خرید خانه در لواسان حتما با افراد خبره و آگاه مانند مشاوران املاک معتبر و مراجع ثبتی معتبر از صحت این معاملات اطلاع حاصل کنید. همچنین می توانید در وبسایت های تخصصی ملکی مانند وبسایت آقای املاک آگهی های به روز خرید و فروش خانه به همراه درج قیمت را مشاهده نمائید.

قیمت آپارتمان در لواسان تهران

قیمت آپارتمان در لواسان تهران با توجه به نوع خانه مانند آپارتمانی یا ویلایی بودن آن، رویکرد متفاوتی را می‌طلبد. آپارتمان یا ویلا در لواسان می‌تواند در محله‌های لوکس قرار داشته باشد یا حتی در کوچه‌ای کوچک یا تپه‌ای دور افتاده در طبیعت قرار گرفته باشد. اغلب متراژ خانه در لواسان بالاست که البته قیمت تمام ‌شده آن نیز بالطبع افزایش پیدا می‌کند. گرچه می‌توان ویلاهایی با متراژ متوسط نیز در این منطقه یافت.

شایان به ذکر است که لواسان بیشتر میزبان خانه‌ها و ویلاهایی با متراژهای بالا است. با نگاهی به آگهی‌های فروش مسکونی این منطقه در وبسایت آقای املاک در می یابید که متراژهای ۲۰۰ تا ۳۰۰ متر شاید کمترین آگهی‌ها را در لواسان داشته باشند. تعداد زیادی از آگهی‌های لواسان نیز به زمین‌ها و باغ‌هایی با متراژ نزدیک به ۱۰۰۰ و حتی بیشتر تعلق دارد. 


سوپر اپلیکیشن آقای املاک