تماس بگیرید

صفحه

1

2

...

36

خرید آپارتمان در سهروردی 

خرید آپارتمان در سهروردی همانند خرید آپارتمان در شریعتی خواهان زیادی دارد. در حقیقت خیابان سهروردی از خیایان های طولانی تهران و یکی از مناطق بسیار خوب جهت خرید خانه و آپارتمان به شمار می رود. خیابان سهروردی از خیابان بهار شیراز آغاز و در ادامه به بزرگراه رسالت و پل سید خندان می رسد. خیابان سهروردی از محله های سهروردی، عباس آباد و محله نیلوفر عبور کرده و دارای دو بخش شمالی و جنوبی می باشد. اگر قصد خرید آپارتمان در سهروردی تهران را دارید باید این دو بخش را نیز به خوبی بشناسید.

خرید خانه در سهروردی

خرید خانه در سهروردی مزایای متعددی دارد.سکونت در خیابان سهروردی شرایط خاصی به همراه دارد. وجود وسایل حمل و نقل عمومی مناسب و دسترسی بسیار خوب به بزرگراه ها و خیابان های اصلی تهران ، همچنین دسترسی بسیار راحت به مترو ، وجود امکانات محلی بسیار خوب و موقعیت مناسب این محله برای دسترسی به مناطق همجوار مانند منطقه ۶ تهران ، منطقه ۲ تهران ، منطقه ۳ تهران ، منطقه ۴ تهران و منطقه ۷ تهران از مزایای خرید خانه در سهروردی به حساب می آیند. البته ترافیک بسیار سنگین در معابر اصلی ، آلودگی خودرویی و مشکل شدید جای پارکینگ از معایبی است که می تواند زندگی در این محله پرتقاضا را به چالش بکشد.

شایان به ذکر است که بهترین منطقه جهت خرید خانه در سهروردی در بخش شمالی این خیابان قرار دارد. خیابان هایی نظیر؛ خیابان قندی ، خیابان سیبویه ، خیابان هویزه و خیابان خرمشهر برای سکونت شرایط و دسترسی بهتری در اختیار دارند که اابته دارای املاک گرانتری نیز هستند. به تعبیری دیگر خیابان سهروردی شمالی در مقایسه با بخش جنوبی قیمت املاک بالاتری برای خرید خانه و آپارتمان دارد.

برای اطلاع از قیمت های خرید آپارتمان در سید خندان کلیک کنید.

خرید آپارتمان در سهروردی تهران

خرید آپارتمان در سهروردی شمالی

اگر می خواهید برای خرید آپارتمان در سهروردی شمالی اقدام کنید باید با این منطق به خوبی آشنا شوید به عنوان مثال باید بدانید که خیابان سهروردی شمالی از خیابان مطهری آغاز شده و بعد از عبور از محله عباس آباد و خیابان بهشتی وارد محله نیلوفر شده و در ادامه به پل سید خندان و بزرگراه رسالت می رسد. بخش اصلی و تجاری خیابان نیز همین بخش سهروردی شمالی است ، چرا که بیشتر دفاتر اداری و فروشگاه های تجاری در این بخش متمرکز شده اند.

این بخش دارای تقاطع های بسیار مهمی با خیابان مطهری و خیابان بهشتی و خیابان خرمشهر است و به دلیل همین تقاطع های مهم و پر رفت و آمد ، دارای ارزش بسیار زیادی به لحاظ تجاری و اداری است . شایان به ذکر است که قسمت اصلی بورس لوازم بهداشتی و شیرآلات و لوازم آشپزخانه در خیابان سهروردی شمالی قرار گرفته اند.

خرید خانه در سهروردی شمالی

خرید خانه در سهروردی شمالی و حتی اجاره آپارتمان در سهروردی امروزه بسیار پرنقاضا شده است چرا که به لحاظ امکانات تجاری و اداری بسیار قوی است. مراکز درمانی ، مراکز اقامتی و خدماتی متعددی در خیابان سهروردی شمالی قرار گرفته و این محله را به یک محله ایده آل جهت سکونت تبدیل کرده است.

لازم به ذکر است که این محله قدمت چندانی ندارد، املاکی که در این محله قرار دارند به دلیل افزایش قیمت ملک در سال های اخیر جای خود را به آپارتمان های نوساز داده اند. از سوی دیگر این منطقه بورس کابینت و غذاخوری است. در این خیابان هر چقدر به سمت شمال حرکت کنید به غذا فروشی های بیشتری می رسید. این موضوع موجب شده تا رفته رفته به سمت غرب که حرکت می کنیم ترافیک این محله بیشتر می شود.

قیمت آپارتمان در سهروردی شمالی

قیمت آپارتمان در سهروردی شمالی در آبان ماه 1402 بدین شرح می باشد: یک واحد آپارتمان 100 متری در سهروردی شمالی، دو خواب، ساخت 1375، طبقه 1 از 4 ، دارای پارکینگ و انباری ، متری 95 میلیون تومان، معادل 9 میلیارد و 500 میلیون تومان می باشد.

خرید آپارتمان در سهروردی جنوبی و شریعتی

خرید آپارتمان در سهروردی جنوبی و شریعتی همانند خرید آپارتمان در سهروردی شمالی محبوب است. خیابان سهروردی جنوبی دارای خیابان اصلی با همین نام است. خیابان سهروردی جنوبی از خیابان بهار شیراز آغاز و تا خیابان مطهری ادامه دارد. این بخش از خیابان سهروردی نیز به لحاظ بافت اداری و تجاری دارای بافت قدرتمندی بوده و در کنار خیابان هایی مانند خیابان مطهری ، خیابان بهار شیراز ، خیابان کریمخان و خیابان قائم مقام فراهانی دارای موقعیت بسیار مناسبی برای دفاتر اداری و خدماتی و فروشگاه های تجاری به شمار می رود ، البته باید توجه داشت که خیابان سهروردی جنوبی از این نظر از بخش شمالی ضعیفتر است. 

قیمت آپارتمان در سهروردی جنوبی

قیمت آپارتمان در سهروردی جنوبی نسبت به سهروردی شمالی مناسب تر است. بنابراین می‌توان آپارتمان هایی با قیمت مناسب‌تر و کمتری را در آن پیدا کرد. البته در سهروردی جنوبی خانه‌های مسکونی کمتری نسبت به سهروردی شمالی وجود دارد در واقع بیشتر این منطقه را بافت تجاری و اداری تشکیل داده است.

قیمت خانه در سهروردی جنوبی

قیمت خانه در سهروردی جنوبی به عوامل گوناگونی وابسته است. قیمت نهایی خانه در این منطقه به فاکتورهایی از جمله متراژ، لوکیشن، طبقه، سن ساختمان، امکانات داخلی ساختمان از جمله آسانسور، انباری، پارکینگ و... بستگی دارد. بر اساس آگهی های منتشر شده وبسایت آقای املاک در آبان ماه 1402 قیمت خانه در سهروردی جنوبی به شرح زیر می باشد:

یک واحد مسکونی 170 متری ، سه خوابه ، نوساز ، طبقه 2 از 5، دارای آسانسور، انباری، دو پارکینگ ، ورودی لابی ، روف گاردن ، متری 110 میلیون ، معادل 18 میلیارد و 700 میلیون تومان می باشد.


سوالات متداول

  • قیمت آپارتمان در سهروردی شمالی چند است؟

    در آبان ماه 1402 یک واحد آپارتمان 100 متری در سهروردی شمالی، دو خواب، ساخت 1375، طبقه 1 از 4 ، دارای پارکینگ و انباری ، متری 95 میلیون تومان، معادل 9 میلیارد و 500 میلیون تومان می باشد.

  • قیمت آپارتمان در سهروردی جنوبی چند است؟

    در آبان ماه 1402 یک واحد مسکونی 170 متری ، سه خوابه ، نوساز ، طبقه 2 از 5، دارای آسانسور، انباری، دو پارکینگ ، ورودی لابی ، روف گاردن ، متری 110 میلیون ، معادل 18 میلیارد و 700 میلیون تومان می باشد.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک