صفحه

1

2

...

16

خرید آپارتمان در شریعتی

خرید آپارتمان در شریعتی همانند خرید آپارتمان در میرداماد طرفداران خاص خود را دارد. اگر قصد خرید آپارتمان در شریعتی تهران را دارید بهتر است بدانید که این خیابان معروف واقع در شمال تهران یکی از خیابان های شلوغ و پرترافیک می باشد. در حقیقت خیابان شریعتی بیشتر ساعات از روز دارای ترافیک سنگینی است البته خیابان شریعتی عریض می باشد. جالب است بدانید که این محله از مناطق 1 و 3 و 4 و 7 عبور می کند. تمام این موارد موجب شده تا این خیابان جزء مناطق مهم در تهران به حساب آید. شریعتی در محدوده شمال تا جنوب از محله ونک تا میدان انقلاب کشیده شده است. همچنین این خیابان دارای مراکز تجاری، مراکز آموزشی، ادارات دولتی و خصوصی، بانک‌ها، هتل‌ها، کافه‌ها و رستوران‌های بسیار معروفی می‌باشد. یکی از خیابان های مشهور در این منطقه خیابان یخچال می باشد چرا که پیشینه این خیابان به دوران قاجاریه باز می گردد.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در میرداماد کلیک کنید

به لحاظ دسترسی شما می توانید با استفاده از این خیابان به راحتی به اتوبان همت شرق، بزرگراه قاسم سلیمانی، بزگراه صدر مراجعه کنید. همچنین این خیابان به خیابان های خواجه نصیر الدین طوسی، خیابان انقلاب، خیابان میرداماد و خیابان ولیعصر نیز دسترسی خوبی دارد. با این تفاسیر می توان اینگونه برداشت کرد که خیابان شریعتی از دسته خیابان هایی است که در تهران نقش کلیدی و اساسی دارد و از آن دسته خیابان هایی است که علاوه بر دسترسی به اتوبان و بزرگراه های اصلی شهر تهران شما می توانید به راحتی به محله هایی از جمله تجریش، قلهک، دروس، الهیه دسترسی پیدا کنید. همین عوامل موجب شده تا ارزش تجاری این خیابان بسیار بالا باشد. امروزه با گسترش جمعیت و حجم بالای ترافیک ها بسیاری از افراد ترجیح می دهند تا از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به مقصد مورد نظر خود برسید. به همین منظور یکی از راحت ترین روش ها این است که با استفاده از متروی شریعتی خودتان را به خیابان شریعتی برسانید.. علاوه بر این ایستگاه های مترویی که به خیابان شریعتی راه دارند عبارتند از:

 • ایستگاه مترو قیطریه 
 • ایستگاه مترو صدر 
 • ایستگاه مترو قلهک 

برای مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در دزارشیب کلیک کنید.

قیمت خرید آپارتمان در شریعتی تهران

خرید خانه در شریعتی

امروزه افردای که به دنبال خرید خانه در تهران هستند ، خرید خانه در شریعتی را انتخاب می کنند چرا که این محله علاوه بر دسترسی فوق العاده به بزرگراه ها و خیابان اصلی تهران دارای مراکز رفاهی متعددی نیز می باشد. به عنوان مثال دراین خیابان تعداد بسیاری مرکز درمانی وجود دارد که برخی از آن ها از مراکز درمانی بسیار معتبر شهر تهران به شمار می روند از جمله بیمارستان شهدای تجریش که یکی از بیمارستان هایی است که خیابان شریعتی درست از کنار آن عبور کرده است. از دیگر مراکز درمانی واقع در این خیابان می توان به کلینیک کوروش اشاره کرد که از مراکز درمانی معتبر این منطقه می باشد. علاوه بر این شما می توانید به راحتی از طریق خیابان شریعتی به مرکز جراحی محدود شمیران برسید. مرکز درمانی مهم دیگری که در امتداد این خیابان قرار گرفته مرکز رادیولوژی پل رومی است. از دیگر بیمارستان و کلینیک های خیابان شریعتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بیمارستان کیان 
 • کلینیک گرین لند
 • بیمارستان ایرانمهر
 • کلینیک تخصصی ارتوپدی سینوهه
 • سونوگرافی و رادیولوژی ایرانیان پرتو 
 • کلینیک ارزیابی شنوایی و سرگیجه مهر 
 • مرکز تحقیقات عفونی اطفال دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

قیمت خانه در خیابان شریعتی تهران

قیمت خانه در خیابان شریعتی تهران بالا است. این محله به دلیل عواملی که ذکر شد شرایط بسیار مطلوبی برای زندگی دارد. بر اساس آخرین گزارشات در مرداد ماه 1402 قیمت خرید خانه صد متری سال ساخت (1401) متری 88 میلیون تومان معادل 8 میلیارد و هشتصد میلیون تومان می باشد. همچنین برای خرید خانه نوساز با متراژ 175 متر باید 29 میلیارد و 750 میلیون تومان هزینه کرد.

البته قیمت خانه در خیابان شریعتی تهران و یا حتی قیمت اجاره آپارتمان در شریعتیبه فاکتورهای مختلفی بستگی دارد عواملی از جمله متراژ، لوکیشن، سن ساختمان ، متریال به کار رفته داخل ساختمان ، امکانات داخلی آپارتمان ، طبقه، شمالی و جنوبی بودن ملک و... 

برای مشاهده به روزترین قیمت خرید آپارتمان در شریعتی تهران می توانید به آگهی های ثبت شده در قسمت بالای همین صفحه مراجعه کرده و با ثبت فیلترهای دلخواه، آپارتمان مورد نظرتان را انتخاب نمائید.


سوالات متداول

 • شریعتی تهران کجاست

  شریعتی یکی از خیابان‌های مهم و طولانی شمال شهر تهران است که جهتی جنوبی - شمالی دارد.این خیابان در محدوده شمال تا جنوب از میدان ونک تا میدان انقلاب کشیده شده است.

 • شریعتی منطقه چنده

  شریعتی در منطقه سه شهرداری تهران قرار دارد این خیابان از منطقه 1 و 3 و 4 و 7 عبور می کند. همین موارد سبب می شود تا خیابان شریعتی از دسته خیابان های مهم در شهر تهران به حساب آید.

 • خیابان شریعتی تهران طرح ترافیک است؟

  طرح ترافیک تهران در حال حاضر در محدوده مرکز شهر حدفاصل خیابان مطهری تا خیابان شوش و از سمت غرب تا خیابان کارگر و از شرق تا 17 شهریور تا امتداد شمالی خیابان شریعتی قرار دارد. افزون بر این طرح محدوده دیگری با نام طرح آلودگی هوا نیز در تهران دایر است که تا سال 1398 با نام طرح زوج و فرد شناخته می‌شد.

 • قیمت خانه در خیابان شریعتی تهران

  بر اساس آخرین گزارشات در مرداد ماه 1402 قیمت خرید خانه صد متری سال ساخت (1401) متری 88 میلیون تومان معادل 8 میلیارد و هشتصد میلیون تومان می باشد. همچنین برای خرید خانه نوساز با متراژ 175 متر باید 29 میلیارد و 750 میلیون تومان هزینه کرد.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک