صفحه

1

2

...

69

خرید آپارتمان در دزاشیب تهران

قبل از خرید آپارتمان در دزاشیب تهران بد نیست در رابطه با این منطقه کمی اطلاعات کسب کنید. محله دزاشیب یکی از محله های شمیرانات واقع در منطقه یک شهرداری تهران است که در مجاورت تجریش قرار داشته و از سمت شمال با خیابان باهنر از سمت جنوب با خیابان دزاشیب و خیابان لواسانی ، از سمت شرق با خیابان بازدار و خیابان فیضیه و از سمت غرب با خیابان مقدسی و سه راه دزاشیب و باهنر منتهی شده است. محله دزاشیب با محله های حکمت ، نیاوران ، فرمانیه ، جماران ، حصار بوعلی ، امامزاده قاسم و تجریش همسایه است.

در هنگام خرید آپارتمان در دزاشیب تهران شما با قیمت های مختلفی مواجه خواهید شد. علت قیمت های مختلف آپارتمان در این محله این است که بافت سنتی و مدرن را با هم دارد . برخی از نقاط محله دزاشیب گرانتر و برخی دیگر از نقاط قیمت پایین تری دارند به همین دلیل دست شما برای انتخاب آپارتمان در این منطقه باز است. این موقعیت به خریداران فرصتی می دهد که با در اختیار داشتن بودجه های متفاوت بتوانند خانه مورد نیاز خود را در دزاشیب خریداری کنند. البته ناگفته نماند که این محله پر ترافیک است بنابراین اگر دنجی و خلوتی محله برای شما در اولویت قرار دارد شاید این محله برای شما مناسب نباشد.

برای اطلاعات درباره قیمت خانه در شمیرانات کلیک کنید.

علت ترافیک در این منطقه وجود خیابان های باهنر و لواسانی در شمال و جنوب دزاشیب است همچنین عدم دسترسی مستقیم به بزرگراه باعث شده که سطح ترافیک در این معابر زیاد شود. در مجموع اگر به دنبال محله ای با  امکانات رفاهی خوب، دسترسی آسان به مراکز خرید ، دسترسی به مراکز دیدنی تهران ، زندگی در کنار محلات لوکس تهران و البته زندگی در محله ای با بافت مختلط مدرن و سنتی هستید ، محله دزاشیب گزینه مناسب برای شما است.

برای مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در نیاوران کلیک کنید. 

برای مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در کامرانیه کلیک کنید. 

خرید آپارتمان در دزاشیب تهران

خرید خانه در دزاشیب تهران

خرید خانه در دزاشیب و یا حتی اجاره آپارتمان در دزاشیب مزایای متعددی برای افراد دارد. این محله که بیشتر ساکنانش افراد ثروتمند هستند در کنار امکانات رفاهی دارای آب و هوای بسیار خوب است. به طور کلی سکونت در دزاشیب شرایط خاص خود را دارد. دزاشیب از آن دسته محلاتی است که در منطقه ای بسیار لوکس دارای ترکیبی از بافت جدید و سنتی است. بافت های سنتی در کنار بافت مدرن باعث شده تا نوعی اختلاف میان ساکنین آن ها نیز وجود داشته باشد. محله دزاشیب دسترسی بسیار خوبی به دو معبر بسیار مهم در منطقه یک به نام های خیابان باهنر و خیابان لواسانی دارد ، اما دسترسی این محله به بزرگراه های منطقه محدود بوده و از طریق همین خیابان ها برقرار می گردد.

یکی دیگر از مزایای خرید خانه در دزاشیب تهران دسترسی بسیار خوب این محله به اماکن گردشگری شمال تهران و بازارهای این منطقه می باشد. به عنوان مثال محله دزاشیب دسترسی بسیار خوبی به اماکنی از جمله کاخ نیاوران و پارک جمشیدیه دارد این اماکن جزء جاهای دیدنی تهران هستند و همچنین دسترسی خوبی به بازار تجریش دارد. یکی از نکات قابل توجه در رابطه با این محله این است که دزاشیب کمی حال و حوای شمیرانات قدیم را دارد، به همین دلیل ساکنین بومی در دزاشیب بیشتر از محلات دیگر شمیرانات دیده می شوند.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان لاکچری در تهران کلیک کنید.

قیمت آپارتمان در دزاشیب تهران

قیمت خرید آپارتمان در دزاشیب تهران بالا است به همین دلیل بیشتر مناسب سکونت افراد ثروتمند جامعه است. قیمت آپارتمان در دزاشیب را عواملی مانند، لوکیشن، متراژ، طبقه، سن ساختمان، امکانات داخلی آپارتمان از جمله آسانسور، انباری، پارکینگ ، روف کاردن، سرایداری، نکهبانی، لابی، سالن ورزشی، استخر سونا جکوزی و ... تعیین می کنند.

قیمت خرید آپارتمان در دزاشیب تهران بر اساس آگهی های درج شده در وبسایت آقای املاک در مهر ماه 1402 به شرح زیر می باشد:

یک واحد مسکونی 160 متری نوساز در دزاشیب با امکاناتی مانند آسانسور، انباری، پارکینگ ، متری 150 میلیون تومان، معادل 24 میلیارد تومان می باشد.

همچنین برای یک آپارتمان 185 متری ، سه خوابه ، ساخت 1401، طبقه 2، دارای آسانسور، انباری، دو پارکینگ، بالکن، سرایداری، نگهبانی، لابی، استخر، روف گاردن، اتاق مستر و... باید متری 297 میلیون و 297 هزار تومان ، معادل 55 میلیارد تومان هزینه پرداخت کرد.

از طرفی یک واحد مسکونی 210 متری واقع در وطن پور دزاشیب، سه خواب، ساخت 1392، طبقه 5، دارای آسانسور، انباری، دو پارکینگ ، سرایداری، نگهبانی، لابی، لابی من ، متری 142 میلیون تومان و 857 هزار تومان، معادل 30 میلیارد تومان در بنگاه های املاک معامله می شود.


سوالات متداول

  • دزاشیب کجاست؟

    محله دزاشیب در شمال تهران و در شرق محله تجریش واقع شده‌است. از شمال به جماران و نخجوان، از جنوب به تپه‌های قیطریه، از غرب به خیابان شریعتی و از شرق به چیذر و فرمانیه محدود می‌شود.

  • قیمت خرید آپارتمان در دزاشیب تهران چند است؟

    در مهر ماه 1402 یک واحد مسکونی 160 متری نوساز در دزاشیب با امکاناتی مانند آسانسور، انباری، پارکینگ ، متری 150 میلیون تومان، معادل 24 میلیارد تومان می باشد. همچنین برای یک آپارتمان 185 متری ، سه خوابه ، ساخت 1401، طبقه 2، دارای آسانسور، انباری، دو پارکینگ، بالکن، سرایداری، نگهبانی، لابی، استخر، روف گاردن، اتاق مستر و... باید متری 297 میلیون و 297 هزار تومان ، معادل 55 میلیارد تومان هزینه پرداخت کرد.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک