اینستاگرام آقای املاک
درخواست پیش خرید خانه
درخواست صفحه ی تخصصی مشاور املاک

خرید آپارتمان در چیذر 

محله چیذر تهران یکی از محله های منطقه یک شهرداری تهران است که در غرب محله قیطریه و در شرق محله فرمانیه قرار دارد. چیذر از سمت غرب به بلوار قیطریه و خیابان براتی، از سمت شرق با خیابان پاشا ظهری ، از سمت شمال با خیابان لواسانی و از سمت جنوب با بزرگراه صدر منتهی می شود. همچنین از شرق با محله فرمانیه از غرب با محله قیطریه و حکمت، از شمال با محله های دزاشیب و نیاوران و از جنوب با اختیاریه مجاورت دارد. اگر به دنبال خرید آپارتمان در چیذر یا اجاره آپارتمان در چیذر هستید بهتر است بدانید که خیابان وطن پور، بهترین خیابان چیذر برای سکونت به حساب می آید. این خیابان در مجاورت بلوار اندرزگو قرار دارد و نقطه اتصال چیذر با فرمانیه است. از سوی دیگر میدان ندا یکی از میادین معروف شهر تهران می باشد که در همین محله واقع شده است. میدان ندا چیذر درست در مرکز محله قرار داشته که بسیاری از خیابان های مهم چیذر در این نقطه دارای تقاطع هستند.

شایان به ذکر است که بهترین مسیر برای رفتن به چیذر از طریق بزرگراه صدر می باشد این بزرگراه از دو طریق بلوار قیطریه و خیابان پاشا ظهری به چیذر دسترسی دارد. یکی از مسیرهای ورود به چیذر بلوار اندرزگو است که در شمال این محله قرار دارد. بلوار اندرزگو در شمال محله و بزرگراه صدر در جنوب آن دسترسی این محله را به بسیاری از مناطق مجاور مانند محله پاسداران، آجودانیه، جردن، الهیه و آرارات فراهم کرده است.

خرید خانه در چیذر

خرید خانه در چیذر و سکونت در آن  دارای شرایط متفاوتی است. به عنوان مثال چیذر به لحاظ حمل و نقل عمومی در وضعیت چندان خوبی قرار ندارد به گونه ای که این محله فاقد هر گونه خط اتوبوسرانی می باشد، البته به لحاظ خطوط تاکسیرانی در وضعیت مطلوبی قرار گرفته است. لازم است بدانید که چیذر دارای مترو اختصاصی نیست البته شرایط دسترسی چیذر به ایستگاه مترو چندان دشوار به نطر نمی رسد. در رابطه با بافت شهرسازی چیذر باید گفت که دارای خیابان کشی های سنتی است و خیابان ها و معابر آن دارای انحنای بسیار زیادی می باشد و کمی پیچیده است همین امر موجب شده دسترسی های چیذر در درون محله دشوار شود. شایان به ذکر است که چیذر دسترسی بسیار مناسبی به اماکن دیدنی تهران از جمله تجریش و نیاوران دارد که همین موضوع یکی از مزایای آن برای سکونت تلقی می شود. 

بیشتر بدانید: صفر تا صد معرفی محله چیذر تهران

خرید آپارتمان در چیذر تهران

فروش اپارتمان چیذر

فروش اپارتمان چیذر همانند خرید و اجاره معامله می شود. سرمایه گذاری در مسکن و خرید آپارتمان در تهران یکی از مطمئن‌ترین روش‌ها جهت حفظ سرمایه است. برای داشتن سرمایه گذاری امن و مناسب در بازار مسکن باید هدف خود را مشخص کرده و با دانش کافی برای رسیدن به آن قدم برداشت. وبسایت آقای املاک با سال‌ها تجربه در امور خرید و فروش آپارتمان، خانه نوساز، کلنگی، ویلا و زمین و... در تهران می‌تواند در تمام طول این مسیر همراه شما باشد و تجربه‌ای متفاوت را برای شما به ارمغان می آورد.

با جست‌وجو در میان هزاران آگهی فعال و تایید شده در آقای املاک می‌توانید مناسب‌ترین و ارزان‌ترین خانه یا آپارتمان را انتخاب و خریداری کنید. همچنین اگر قصد فروش اپارتمان چیذر را دارید با ثبت آگهی در وبسایت آقای املاک ، می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن آن را به فروش برسانید. در این مسیر می‌توانید از کمک و مشاوره با تجربه‌ترین مشاورین املاک ما بهره گرفته و با خیال راحت خرید یا فروش ملک خود را انجام دهید.

خرید آپارتمان قدیمی در چیذر

بر اساس شواهد موجود چیذر یکی از محله های قدیمی و تاریخی تهران محسوب می‌شود. وجود امامزاده علی اکبر چیذر در این محله گویای همه چیز است. چیذر در بافت قدیمی و اصیل تهران قدیم قرار گرفته است؛ در میان محله‌های دزاشیب، قیطریه، اختیاریه، فرمانیه و کامرانیه که هر یک جزء محله‌های معروف تهران قدیم بوده‌اند. چیذر از ابتدای شکل‌گیری شکل مثلث داشته است. خرید آپارتمان قدیمی در چیذر بازار داغی دارد چرا که در این محله به علت قدیمی بودنش دارای آپارتمان های چند سال ساخت می باشد.

قیمت خانه در چیذر

قیمت خانه در چیذر نسبت به دیگر محله های شهر تهران بالا می باشد. این محله برای افرادی که تمکن مالی دارند یک گزینه عالی به شمار می رود. چیذر در کنار محله های لوکسی مانند فرمانیه و الهیه قرار دارد و به همین دلیل بخشی از لوکس سازی های این محلات به چیذر نیز نفوذ کرده است و این محله را تبدیل به محله ای گرانقیمت کرده است. این موضوع به دلیل بالا بودن قیمت زمین در چیذر است. در سالهای اخیر و با احداث بزرگراه صدر و بلوار اندرزگو ، تحولات زیادی در بافت محله چیذر به وجود آمد. این تحولات باعث شد تا در نزدیکی این معابر قیمت آپارتمان در چیذر تغییرات بسیاری کند و جزء گرانترین محله های تهران قلمداد شود.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک