صفحه

1

2

...

83

آپارتمان فروشی اختیاریه

آپارتمان فروشی اختیاریه مبحثی که قصد داریم در رابطه با آن با شما صحبت کنیم در ابتدا مختصری از محله اختیاریه تهران می گوییم. محله اختیاریه جزء آن دسته از محلاتی است که به دلیل دسترسی بسیار عالی به سایر نقاط تهران، گزینه مناسبی برای خرید آپارتمان به حساب می آید. این محله یکی از مناطق قدیمی و با اصالت پایتخت است که در منطقه 3 شهرداری قرار دارد. در حقیقت اختیاریه جزء محلات بالاشهر تهران محسوب می شود که شرایط زندگی در آن بسیار ایده آل می باشد. این منطقه از سمت شمال با بزرگراه صدر و رستم‌آباد، از سمت جنوب با خیابان شهید کلاهدوز و احتشامیه، از سمت شرق با خیابان پاسداران و از سمت غرب با بزرگراه کاوه و درب دوم متصل می‌شود و در همسایگی محلات پاسداران ، چیذر و فرمانیه قرار دارد.

برای مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در کامرانیه کلیک کنید. 

خرید آپارتمان در اختیاریه

خرید آپارتمان در اختیاریه ویژگی و مزایای متعددی دارد یکی از ویژگی‌های مثبتی که موجب شده افراد بسیاری تمایل به سکونت و یا سرمایه گذاری در این محله را داشته باشند، آب‌وهوای خوب آن است. برای سکونت در هر محله‌ای شناخت خیابان‌های مهم آن اهمیت بالایی دارد؛ این شناخت به شما کمک می‌کند خانه مورد نظر خود را راحت‌تر انتخاب کنید. به عنئوان مثال بهترین خیابان محله اختیاریه تهران عبارتند از؛ اختیاریه شمالی، دیباجی جنوبی، خیابان اخلاقی، خیابان رحمانیه و بلوار کاوه . اکثر آپارتمان هایی که که در این خیابان‌ها ساخته شده نوساز و مدرن هستند و از دسترسی بسیار خوبی برخوردارند. البته باید یادآور شد که قیمت آپارتمان در این مناطق بالاتر از سایر نقاط در این محله است.

برای مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در جردن کلیک کنید. 

خرید آپارتمان در اختیاریه تهران

خرید خانه در اختیاریه

خرید خانه در اختیاریه و یا اجاره آپارتمان در اختیاریه یک فرصت طلایی برای افراد مرفه جامعه به شمار می رود. علاوه بر لوکیشن خوب، محله اختیاریه از دسترسی بسیار مناسبی نیز برخوردار است؛ به‌گونه‌ای که شما با سکونت در این محله مشکلی در رابطه با رفت و آمد نخواهید داشت. اگر می خواهید از وسایل حمل و نقل عمومی مانند مترو برای تردد روزانه خود استفاده کنید؛ باید بگوییم که نزدیکترین ایستگاه مترو به میدان اختیاریه، ایستگاه نوبنیاد و تجریش است؛ در نتیجه شما به راحتی می‌توانید با مترو خط 3 به این محله مراجعه کنید. از سوی دیگر نزدیک بودن محله اختیاریه به بزرگراه این امکان را به وجود آورده تا بتوانید به راحتی با اتومبیل خود را به این محله برسانید.

برای مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در شمیرانات کلیک کنید.

قیمت آپارتمان در اختیاریه تهران

قیمت آپارتمان در اختیاریه تهران در رتبه های اول قیمت آپارتمان در پایتخت قرار گرفته است قیمت بالای آپارتمان های این منطقه بیشتر به دلیل امکانات و خدمات مطلوب در آن است. همچنین لوکیشن اختیاریه در شمال تهران، سبب شده تا حدودی قیمت ملک در این محدوده بالا برود. قیمت آپارتمان در اختیاریه تهران ، در برخی از خیابان های اختیاریه بسیار بالاتر از خیابان های دیگر است. به طور مثال یکی از بهترین و گرانقیمت ترین خیابان های اختیاریه ، خیابان دیباجی جنوبی است که قیمت آپارتمان در آن در بالاترین سطح از قیمت های این محله قرار دارد.

در آبان ماه 1402 قیمت آپارتمان در اختیاریه تهران بدین شرح است: آپارتمان ۱۱۵ متری / ۲خواب / فول امکانات / ساخت ۱۳۸۷/ طبقه ۵ از ۵ ،متری 130 میلیون و 434 هزار تومان، معادل 15 میلیارد تومان می باشد.

قیمت آپارتمان نوساز در اختیاریه 

قیمت آپارتمان نوساز در اختیاریه در حال حاضر بسیار بالا است.در نتیجه در هنکام خرید باید بودجه باایی در اختیار خود داشته باشید بر اساس گزارش های منتشر شده آبان ماه 1402 قیمت آپارتمان نوساز در اختیاریه بدین شرح است: آپارتمان ۱۵۰ متری/ ۳ خواب / ساخت 1402/ طبقه ۱ از ۵ / موقعیت ملک : شمالی,جنوبی / تعداد پارکینگ 2 /آسانسور/ لابی، روف گاردن، سالن اجتماعات ، متری 160 میلیون تومان، معادل 24 میلیارد تومان در بنگاه های املاک معامله می شود.

خرید آپارتمان در اختیاریه شمالی

اختیاریه دارای دو بخش جنوبی و شمالی است که اختیاره شمالی از محبوبیت بیشتری جهت سکونت برخوردار است. خیابان اختیاریه شمالی در منطقه 3 تهران واقع شده‌ و به معابر مهمی از جمله برگراه صدر،پل صدر، عابدینی زاده و همچنین اختیاریه جنوبی متصل شده است.

اختیاریه شمالی در مجاورت بزرگراه صدر قرار دارد. شایان به ذکر است که اختیاریه از جمله محله های بسیار خوش مسیر شمال شرق تهران به شمار می رود و از تمام اطراف به خیابان ها و بزرگراه های پر رفت و آمد بزرگی اتصال دارد. بزرگراه صدر در شمال دسترسی اختیاریه را به بسیاری از محله های مجاور آن مانند آجودانیه، الهیه، زرگنده و زعفرانیه فراهم می کند و خیابان پاسداران نیز دسترسی اختیاریه را به محله هایی چون قبا ،سید خندان و سهروردی فراهم می کند.

قیمت آپارتمان در اختیاریه شمالی

قیمت آپارتمان در اختیاریه شمالی بالا است در نتیجه بیشتر افرادی که از وضعیت مالی خوبی برخوردارند آن را برای سکونت و یا سرمایه گذاری انتخاب می کنند. در آبان ماه 1402 قیمت آپارتمان در اختیاریه شمالی بدین صورت است: آپارتمان 180 متری/ سه خواب/ ساخت 1388 / طبقه 2/ فول امکانات: پارکینگ، انباری، آسانسور/ بالکن / سرایداری مقیم / ورودی لابی متری 110 میلیون تومان، معادل 19 میلیارد و 800 میلیون تومان می باشد.

قیمت آپارتمان در اختیاریه جنوبی

قیمت آپارتمان در اختیاریه جنوبی به نسبت اختیاریه جنوبی مناسب تر است در آبان ماه 1402 آگهی های قیمت آپارتمان در اختیاریه جنوبی در بازار مسکن با این ارقام به ثبت رسیده است: آپارتمان 215 متری/ سه خواب/ 5 سال ساخت / فول امکانات/ متری 146 میلیون و 512 هزار تومان، معادل 31 میلیارد و 500 میلیون تومان می باشد.


سوالات متداول

  • قیمت آپارتمان در اختیاریه تهران چند است؟

    در آبان ماه 1402 قیمت آپارتمان در اختیاریه تهران بدین شرح است: آپارتمان ۱۱۵ متری / ۲خواب / فول امکانات / ساخت ۱۳۸۷/ طبقه ۵ از ۵ ،متری 130 میلیون و 434 هزار تومان، معادل 15 میلیارد تومان می باشد.

  • قیمت آپارتمان نوساز در اختیاریه چقدر است؟

    در آبان ماه 1402 آپارتمان ۱۵۰ متری/ ۳ خواب / ساخت 1402/ طبقه ۱ از ۵ / موقعیت ملک : شمالی,جنوبی / تعداد پارکینگ 2 /آسانسور/ لابی، روف گاردن، سالن اجتماعات ، متری 160 میلیون تومان، معادل 24 میلیارد تومان در بنگاه های املاک معامله می شود.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک