صفحه

1

2

...

975

خرید آپارتمان در منطقه 3 تهران

خرید آپارتمان در منطقه 3 تهران بسیار پرتقاضا است به همین دلیل است که یکی از مناطق شلوغ و پرتردد تهران به حساب می آید. منطقه 3 تهران محله های معروف و مهمی را در خود جای داده است. همچنین این منطقه از فضاهای سبز متعددی برخوردار است. منطقه 3 که در ضلع شمال شرقی تهران واقع گردیده، به گونه ای که از شمال تا بزرگراه‌های مدرس، صدر و چمران، از جنوب به اتوبان همت بزرگراه رسالت، از سمت غرب به اتوبان چمران و از شرق به خیابان پاسداران و بخشی از خیابان شریعتی ختم می شود.

منطقه سه مساحتی 32 کیلومتری دارد که به ۶ ناحیه و ۱۲ محله تقسیم بندی می شود. شایان به ذکر است که به علت وجود مراکز تجاری، ادارات دولتی و خصوصی، بوستان های بزرگ و ... روزانه افزاد زیادی در این محل رفت و آمد می کنند.. منطقه 3 تهران دارای ، 40 مرکز درمانی، 50 وزارتخانه و مراکز سیاسی، 74 مجموعه فرهنگی و ورزشی و… می باشد.

این منطقه محله هایی مانند ده ونک، زرگنده، رستم آباد و قلهک را در خود جای داده که نسبت به سایر محله های تهران از بافتی سنتی برخوردار هستند. البته امروزه به دلیل گسترش جمعیت شهر تهران، بیشتر محله های این منطقه شاهد تغییرات بسیار زیادی بوده است که می توان بافت مدرن و سرسبزی را در آن مشاهده کرد.

منطقه 3 تهران از لحاظ ساخت و ساز و خیابان بندی، فشرده می باشد و به دلیل وجود مراکز عمده تجاری، اقتصادی، موسسات دولتی، ادارت صدا و سیما، بوستان های بزرگ، بیمارستان های تخصصی و فوق تخصصی، مساجد و حسینیه ها و وجود بزرگراه هایی از جمله: شهید صدر، شهید مدرس، شهید چمران، شهید همت و رسالت موجب شده تا روزانه جمعیت زیادی به آن روی آورند. که البته همین امر موجب ترافیک سنگین در برخی نقاط آن به وجود آورده است.

قیمت خرید آپارتمان در منطقه 3 تهران

منطقه 3 تهران شامل چه محله هایی است

همانگونه که گفتیم منطقه سه دارای محله های بسیار خوبی است که افراد زیادی به دنبال خرید و یا سرمایه گذاری در آن هستند؛ اصالت، آرامش و امکانات رفاهی متعدد این منطقه موجب شده تا محبوبیت آن روز به روز در حال افزایش باشد. محله های منطقه 3 عبارتند از:

خرید خانه در منطقه 3 تهران

خرید خانه در منطقه 3 تهران مزایای زیادی دارد به عنوان مثال؛ محله های واقع در آن برای داشتن هر نوع سبک زندگی متناسب است و دارای محله های لوکس و مدرن تا محله های دنج و بی سر و صدا می باشد، همچنین دارای امکانات رفاهی و خدمات شهری مناسب از جمله مراکز خرید، بیمارستان، پارک و بوستان، مدرسه و ایستگاه های مترو مانند: ایستگاه متروی دکتر شریعتی، ایستگاه متروی شهید حقانی، ایستگاه متروی شهید همت، ایستگاه متروی قلهک و ایستگاه متروی میرداماد می باشد و از دسترسی آسان و سریع به کلیه نقاط شهری برخوردار است. از مراکز فرهنگی مهم منطقه 3 تهران می توانیم به : فرهنگسرای ارسباران، کتابخانه علامه امینی، کتابخانه استاد شهریار و پارک موزه آب اشاره کنیم. همچنین این منطقه دارای چندین سینما به نام های، پردیس سینمایی باغ کتاب، پردیس سینما گالری ملت، سینما پردیس قلهک و سینما فرهنگ می باشد.

از بوستان های معروف منطقه 3 تهران می توانیم به بوستان ملت، بوستان آب و آتش و بوستان طالقانی اشاره کنیم. در رابطه با مراکز ورزشی اصلی منطقه 3 باید گفت که مجموعه ورزشی انقلاب تهران و ورزشگاه شهید کشوری دو مرکز ورزشی مهم در این منطقه می باشند.

اگر بخواهیم در رابطه با مراکز خرید معروف منطقه سه تهران با شما صحبت کنیم باید پاساژ آفتاب، پاساژ شیخ بهایی، پاساژ صفویه، مجتمع تجاری گلهک، مجتمع تجاری میرداماد، مجتمع تجاری آریان، مرکز خرید احتشامیه و پاساژ برج سفید را یادآور شویم.

فروش آپارتمان در منطقه 3 تهران

منطقه 3 شهرداری تهران یکی از بزرگ ترین و وسیع ترین مناطق پایتخت محسوب می شود. خرید و فروش آپارتمان در منطقه 3 تهران برای افرادی که به دنبال سودآوری در معامله هستند پیشنهاد می شوند. موضوعی که باید درباره این منطقه بدانید این است که بافت این منطقه شامل سازه‌های قدیمی و نوساز می شود و بیشتر خانه‌ها قدمتی بیش از 5 سال دارند.

قیمت آپارتمان در منطقه 3 تهران

قیمت آپارتمان در منطقه 3 تهران با توجه به سال ساخت، متراژ و محله، لوکیشن، امکانات داخلی ساختمان و... عوامل دیگر کمتر یا بیشتر می شود. به طور کلی در منطقه سه تهران با توجه به میزان بودجه خود می توانید خانه هایی با متراژ بالا و هم با متراژ پایین پیدا کنید. بر اساس آمار بیشتر آپارتمان ها در سطح منطقه متراژی بین 100 تا 150 متر مربع دارند.

جهت اطلاع از آگهی های به روز قیمت خرید خانه در تهران و یا اجاره خانه در تهران می توانید وارد وبسایت آقای املاک شوید.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک