شماره پشتیبانی

تماس بگیرید

صفحه

1

2

...

126

اجاره آپارتمان در ستارخان 

اگر شما قصد اجاره آپارتمان در تهران را دارید و می خواهید در محله ای همه چیز تمام سکونت کنید ما به شما محله ستارخان را پیشنهاد می دهیم. ستارخان به منطقه‌ای پرتردد و سرزنده در غرب تهران مشهور است. این محله یک محله مسکونی با امکانات رفاهی و شهرنشینی کامل می باشد که در منطقه دو شهرداری تهران قرار گرفته و از محله‌های غربی پایتخت به شمار می رود. ستارخان به شب‌های شلوغ و پر نور معروف است. این منطقه در ضلع شرقی فلکه صادقیه واقع شده است. به گونه ای که این خیابان از فلکه دوم صادقیه آغاز شده و پس از گذر از میدان اول صادقیه به تقاطع خیابان خسرو، پل بزرگراه یادگار امام، پل ستارخان و سه‌راه تهران‌ویلا رسیده و درنهایت به میدان توحید ختم می‌شود.

موقعیت جغرافیایی این محله به گونه ای است که از سمت شمال به بزرگراه جلال‌آل‌احمد، از سمت جنوب به خیابان آزادی، از سمت غرب به بزرگراه یادگار امام و محله صادقیه و از سمت شرق به بزرگراه چمران و میدان توحید منتهی می شود. در این منطقه، انواع رستوران‌ها و فست فودهای معروف و پرطرفدار واقع شده  همچنین ستارخان بورس لوستر و لوازم روشنایی است و با وجود ویترین پرنور فروشگاه‌های لوستر، به شب‌های روشن معروف است. در حقیقت این محله با طرح و ایده ساخت یک منطقه مسکونی با روش شهرسازی مدرن شکل گرفت. ستارخان در گذشته، شامل خانه‌های ویلایی و سه برج بلند ستارخان بود که با گذشت زمان بخش‌های زیادی از خانه‌های ویلایی تخریب و به واحدهای آپارتمانی مدرن تبدیل شد.

با وجود ساخت و ساز فراوان در این محله همچنان در کوچه و پس‌کوچه‌های ستارخان می توان خانه‌های یک و دو طبقه قدیمی را پیدا کرد. خیابان‌‌های اصلی که از ستارخان راه دارند و محله ستارخان را تشکیل می دهند، عبارتند از :

 • دریان‌نو
 • بهبودی
 • نصرت
 • حبیب‌الله
 • شادمهر
 • شادمان
 • شهرآرا
 • پاتریس‌لومومبا
 • خسرو

قیمت اجاره آپارتمان در ستارخان تهران

اجاره خانه در ستارخان 

اگر برای اجاره خانه ستارخان و خرید آپارتمان در ستارخان اقدام کرده اید باید بگوییم که انتخاب درستی کردید چرا که خیابان ستارخان یکی از خیابان‌های بسیار مهم شهر تهران است که نه تنها در محدوده طرح ترافیک قرار ندارد بلکه شاه راه دسترسی اهالی غرب تهران به مرکز تهران نیز به شمار می‌رود. ضلع غربی این خیابان به محله صادقیه و فلکه اول و دوم صادقیه می‌رسد. ستارخان از طریق فلکه صادقیه به بزرگراه‌های جناح، اشرفی اصفهانی و شمال غرب و جنوب غرب تهران، مانند میدان آزادی و بزرگراه تهران_کرج متصل می‌شود. از سمت شرق نیز این خیابان با رسیدن به میدان توحید، با دسترسی به بزرگراه‌های چمران و نواب، به شمال و جنوب شهر تهران نیز دسترسی پیدا می‌کند. از سوی دیگر بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری و بزرگراه یادگار امام (شمال به جنوب) تهران نیز درست از میانه محله ستارخان عبور می‌کنند.

در رابطه با دسترسی به حمل و نقل عمومی نیز باید گفت که پایانه تاکسیرانی میدان صادقیه که به تمام مناطق تهران تاکسی دارد، در ابتدای بخش غربی خیابان ستارخان واقع شده است. همچنین تاکسی‌هایی از میدان صادقیه تا میدان توحید و بالعکس تردد می‌کنند. ایستگاه‌های متروی صادقیه ،توحید،و ایستگاه دانشگاه شریف نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به این محله هستند. و در آخر خطوط اتوبوسرانی متعددی هم از این محله قدیمی عبور می‌کنند.

اجاره آپارتمان ستارخان

همانگونه که گفتیم خانه های ویلایی زیادی امروزه جای خود را به آپارتمان های نوساز و مدرن داده اند به همین منظور تقاضا برای خرید و اجاره آپارتمان ستارخان به دلیل امکانات رفاهی ذکر شده بالا می باشد. محله ستارخان به‌عنوان یک محله داخل شهری و پرتردد دارای امکانات متنوع و در دسترس برای ساکنین و حتی ساکنین محله های اطراف شناخته شده. این محله برای سکونت دارای کوچه‌های دنج و خلوتی است و در عین حال به دلیل قرار گرفتن در بافت شهری، موقعیت خوبی برای ایجاد دفتر کار و تجاری نیز دارد.

ستارخان در عین آنکه جزء محله‌های قدیمی تهران به شمار می‌رود، محله‌ای در حال نوسازی و بازسازی است و در آن طیف متنوعی از املاک، از خانه ویلایی قدیمی و بازسازی شده گرفته تا آپارتمان نوساز و برج را می‌توان یافت. قیمت اجاره در ستارخان با متراژ 115 متر در مرداد سال 1402 با ودیعه: 600 میلیون تومان و اجاره ماهانه: 22 میلیون تومان در بنگاه های املاک معامله می شود.

قیمت اجاره آپارتمان در ستارخان تهران 

اجاره و رهن خانه در ستارخانبه دلیل دسترسی خوب و امکانات شهروندی مناسب همانند محله های غرب تهران بالا است. البته قیمت آپارتمان در ستارخان به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله : لوکیشن، سال ساخت، متراژ، میزان دسترسی به خیابان های اصلی، امکانات داخلی آپارتمان مانند انباری، آسانسور، پارکینگ و ...

بر اساس گزارشات موجود در مرداد ماه 1402 قیمت اجاره یک آپارتمان 50 متری در دریان نو ستارخان 17 ساله، با رهن کامل 500 میلیون تومان در بازار معامله می شود. همچنین برای یک واحد آپارتمان 85 متری دو خواب فول امکانات سال ساخت 1385 در توحید ستارخان باید مبلغ رهن 650 میلیون تومان و اجاره ماهانه 10 میلیون تومان هزینه کرد.

برای مشاهده به روزترین آگهی های اجاره آپارتمان در ستارخان می توانید از فیل های موجود در بالای هین صفحه از وبسایت آقای املاک دیدن نمائید.


سوالات متداول

 • ستارخان تهران کجاست

  ستارخان از محله‌های غربی شهر تهران است که از شمال با بزرگراه جلال آل احمد، از جنوب با خیابان آزادی، از شرق با بزرگراه چمران و از غرب با بزرگراه یادگار امام منتهی می شود.

 • ستارخان منطقه چند تهران است

  ستارخان در منطقه دو شهرداری تهران قرار گرفته و از محله‌های غربی پایتخت به شمار می رود و عنوان یک محله مسکونی با امکانات رفاهی و شهرنشینی کامل را در غرب تهران از آن خود کرده است.

 • بهترین منطقه ستارخان برای زندگی

  قسمت شمالی و غربی این محله به دلیل موقعیت جغرافیایی خوب، برای زندگی می‌تواند انتخاب مناسبی باشد؛ چرا که قسمت غربی محله ستارخان به محله صادقیه و مترو نزدیک است و قسمت شما آن به محله مرزداران نزدیک بوده و نسب به مناطق جنوبی محله ستارخان، بافت مدرن تری دارد.لی

 • نزدیکترین مترو به ستارخان تهران

  ایستگاه‌های متروی صادقیه ،توحید و ایستگاه دانشگاه شریف نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به این محله هستند. همچنین پایانه تاکسیرانی میدان صادقیه که به تمام مناطق تهران تاکسی دارد، در ابتدای بخش غربی خیابان ستارخان واقع شده است.

 • قیمت اجاره آپارتمان در ستارخان تهران

  بر اساس گزارشات موجود در مرداد ماه 1402 قیمت اجاره یک آپارتمان 50 متری در دریان نو ستارخان 17 ساله، با رهن کامل 500 میلیون تومان در بازار معامله می شود. همچنین برای یک واحد آپارتمان 85 متری دو خواب فول امکانات سال ساخت 1385 در توحید ستارخان باید مبلغ رهن 650 میلیون تومان و اجاره ماهانه 10 میلیون تومان هزینه کرد.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک