تماس بگیرید

صفحه

1

2

شهرک غرب کجاست

محله شهرک غرب در شمال غربی تهران و در منطقه ۲ شهرداری واقع شده است. این محله از سمت شمال به محله سعادت آباد از سمت غرب به بزرگراه یادگار امام از سمت شرق به بزرگراه چمران و از سمت جنوب به بزرگراه شهید همت منتهی می شود.

خرید آپارتمان در شهرک غرب

بهترین ویژگی ای که شهرک غرب را به یک محله خوب برای سکونت تبدیل کرده امکانات گسترده رفاهی  و مطلوب آن است. شما می توانید در جنوب شهرک غرب به پارک پردیسان، برج میلاد، بیمارستان میلاد دسترسی پیدا کنید..در  شهرک غرب تعداد بسیار زیادی بوستان ، مراکز آموزشی با امکانات بسیار عالی، مراکز خرید و سینما و همچنین بیمارستان‌های مجهز دولتی و خصوصی وجود دارد که توانسته سطح کیفیت زندگی را بالا نگه دارد و آسایش و رفاهی بیشتری را برای ساکنانش به ارمغان آورد.

اگر به دنبال خرید آپارتمان در تهران هستید و این محله را برای سکونت انتخاب کرده اید بهتر است بدانید که شهرک غرب جزء لوکس‌ترین و در عین حال گران‌ترین محله های شهر تهران محسوب می شود. با وجود آنکه شهرک غرب بافتی مدرن دارد اما از قدمت بالایی نیز برخوردار است. از طرفی تمام ویژگی های یک محله‌ لوکس را در خود جای داده است؛ از برج‌های بسیار شیک گرفته تا مراکز تجاری معروف مانند مجتمع تجاری میلاد نور و مراکز درمانی مانند بهمن، شهرک غرب و آتیه ۲، مراکز آموزشی، تفریخی، ایستگاه مترو و دسترسی محلی عالی.

خرید آپارتمان در شهرک غرب تهران

نام خیابان های شهرک غرب

همانطور که به آن اشاره کردیم شهرک غرب خیابان های دلباز و عریض دارد به همین دلیل است که ترافیک در این محدوده به ندرت به چشم می خورد یا بسیار روان است. شهرک غرب دارای فازهای مختلفی است که در هر کدام از این فاز ها خیابان های مهم و معروفی وجود دارد از جمله:

فاز ۱(خیابان‌های مهستان، گلستان، ایران زمین)

فاز ۲ (خیابان‌های هرمزان و پیروزان)

فاز ۳ (خیابان بدخشان)

فاز ۴ (خیابان‌های زرافشان، فلامک، خوارزم و درخشان)

فاز ۵ (خیابان‌های سیمای ایران و فلامک جنوبی)

فاز ۶ ( خیابان گل افشان)

فاز ۷ (خیابان‌های سپهر، دریا، صدف، درختی، مطهری، فخارمقدم و سعدی)

البته خیابان هایی که در فاز ۷ ساخته شده است پس از انقلاب اسلامی احداث شده اند.

مترو شهرک غرب

شهرک غرب به لحاظ وسایل حمل و نقل عمومی بسیار در وضعیت خوبی قرار دارد. در میدان صنعت این محله ترمینال تاکسی مقرر است و این امکان را برای شما فراهم می کند تا به بیشتر نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید اما تنه اترمینال تاکسی در این محله وجود ندارد .شهرک غرب دارای چندین ایستگاه اتوبوس می باشد از همه مهتر شهرک غرب دارای ایستگاه مترو واقع در میدان صنعت است. بنابراین به جرات می توان گفت که شهرک غرب از لحاظ دسترسی در رتبه اول قرار دارد.

مترو میدان صنعت شهرک غرب

قیمت آپارتمان در شهرک غرب

میانگین قیمت خرید آپارتمان در شهرک غرب تهران همانند قیمت خرید آپارتمان در سعادت آباد و قیمت خرید آپارتمان در نیاوران بسیار بالا است. شهرک غرب یکی از گران‌ترین محله های تهران محسوب می شود و همانند محله سعادت آباد گاهی قیمت آپارتمان هایش بیشتر از مناطق شمالی تهران می باشد. این محله به دلیل داشتن شهرسازی مدرن و متفاوت، برج‌های لوکس و خانه‌های ویلایی، به یکی از نمادهای شهری جدید ایران تبدیل شده و از طرفی توانسته عده زیادی را برای سکونت به خود جذب کند.

در حال حاضر مردم شهرک غرب را با خیابان های پهن و استاندارد، تراکم جمعیت رو به پایین ، آب‌ وهوای مساعد، امکانات رفاهی گسترده، خانه‌های ویلایی با معماری چشم گیر و دسترسی مناسب به اتوبان و بزرگراه های اصلی تهران می شناسند. همه این ویژگی ها شهرک غرب را از نظر قیمتی به یکی از گران قیمت ترین مناطق شهر تهران تبدیل کرده است.

قیمت آپارتمان نوساز در شهرک غرب

بر اساس اخرین آمار در مرداد ماه سال ۱۴۰۱ قیمت یک واحد مسکونی نوساز در خیابان درختی شهرک غرب متری ۱۰۷ میلیون تومان است. همچنین قیمت یک واحد مسکونی نوساز فول امکانات در فاز اصلی شهرک غرب متری ۱۶۲ میلیون تومان می باشد. برای مشاهده به روزترین آگهی های قیمت آپارتمان در شهرک غرب تهران به وبسایت آقای املاک مراجعه کنید.


سوالات متداول

 • شهرک غرب کجاست؟

  محله شهرک غرب در شمال غربی تهران و در منطقه ۲ شهرداری واقع شده است. این محله از سمت شمال به محله سعادت آباد از سمت غرب به بزرگراه یادگار امام از سمت شرق به بزرگراه چمران و از سمت جنوب به بزرگراه شهید همت منتهی می شود.

 • آیا شهرک غرب مترو دارد؟

  بله. شهرک غرب دارای یک ایستگاه مترو به نام ایستگاه مترو میدان صنعت واقع در میدان صنعت شهرک غرب است و یکی از ایستگاه‌های خط هفت مترو تهران می باشد.

 • قیمت خانه در شهرک غرب چگونه است؟

  میانگین قیمت خرید آپارتمان در شهرک غرب بسیار بالا است. امروزه شهرک غرب یکی از گران‌ترین محله های تهران محسوب می شود و گاهی قیمت آپارتمان هایش بیشتر از مناطق شمالی تهران می باشد. به عنوان مثال در مرداد ماه سال ۱۴۰۱ قیمت یک واحد مسکونی نوساز در خیابان درختی شهرک غرب متری ۱۰۷ میلیون تومان برآورد شده است. همچنین قیمت یک واحد مسکونی نوساز فول امکانات در فاز اصلی شهرک غرب متری ۱۶۲ میلیون تومان می باشد.

 • بهترین خیابان شهرک غرب کدام است؟

  خیابان ایران زمین یکی از بهترین خیابان های شهرک غرب محسوب می شود این خیابان در فاز یک شهرک غرب قرار گرفته و به دلیل داشتن آپارتمان های شیک و مدرن و همچنین برج های بسیار لوکس خود شهرک غرب را منحصر به فرد کرده است. البته خیابان هایی مانند گلستان، مهستان و... از محبوبیت ویژه ای برخوردار هستند.

 • شهرک غرب بهتره یا سعادت آباد؟

  اگر سکونت در محله‌ ای لوکس و همچنان شلوغ را می پسندید، سعادت‌ آباد انتخاب مناسب تری است اما اگر در کنار بافت لوکس و مدرن یک محله به امنیت و آب و هوای مناسب اهمیت می دهید، شهرک غرب گزینه مناسب تری خواهد بود.همچنین بیشتر خانه های شهرک غرب ویلایی و با متراژ بالا می باشند. اما در محله سعادت آباد علاوه بر خانه های ویلایی، آپارتمان با متراژهای متنوع نیز دیده می شود.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک