صفحه

1

2

...

66

اجاره آپارتمان در آجودانیه

اجاره آپارتمان در آجودانیه و خرید آپارتمان در آجودانیه موضوعی نیست که بتوان در رابطه با آن به راحتی تصمیم گرفت، چرا که این منطقه یکی از محله‌های شمالی شهر پایتخت و به اصطلاح جزء مناطق بالاشهر و لاکچری تهران به شمار می رود. قرار گیری محله آجودانیه تهران در منطقه یک شهرداری و ارتفاعات منجر به خوش آب و هوا بودن و خوش مسیر بودن آن شده است. اصلی ترین علت آب و هوای مناسب این منطقه، قرارگیری آن در دامنه رشته‌کوه‌های البرز می باشد البته نباید از خیابان‌های شیب‌دار و مشکل‌ساز آن در فصل زمستان نیز چشم پوشی کرد. آجودانیه که امروزه آن را با نام خیابان سباری نیز میشناسند از سمت شمال به دارآباد، از سمت جنوب به فرمانیه، از سمت شرق به اقدسیه و از سمت غرب به نیاوران متصل می شود.

در هنگام رهن و اجاره آپارتمان در آجودانیه این نکته را به خاطر داشته باشید که آجودانیه از اقدسیه تا دارآباد را شامل می‌شود. به طور کلی شما باید قبل از خرید یا اجاره آپارتمان در تهران محله را به خوبی بررسی و شناسایی کنید تا دلایل کافی برای خرید و اجاره آن را داشته باشید. اگرشما قصد سکونت در این منطقه را دارید، علاوه بر بودجه کافی باید به خوبی از دسترسی‌ها، مترو، اماکن گردشگری، دیگر مراکز رفاهی و درمانی و همچنین قیمت اجاره آن مطلع باشید. 

 چند دلیل مهم برای اجاره آپارتمان در آجودانیه وجود دارد به عنوان مثال:

 • امنیت بالا
 • عدم ترافیک
 • آرامش بسیار
 • عدم آلودگی آهوا
 • دسترسی‌های عالی
 • پایین بودن میزان جرم
 • امکانات رفاهی و مراکز خرید

قیمت اجاره آپارتمان در آجودانیه تهران

اجاره خانه در آجودانیه

یکی از ویژگی های بسیار مهم در هنگام اجاره خانه در آجودانیه ، امنیت و آرامش آن است؛ آجودانیه تهران نه تنها امنیت بسیار بالایی دارد و جرم و جنایت در آن بسیار کم دیده می شود، بلکه از آرامش بسیار بالایی نیز برخوردار می‌‍باشد. از دیگر نکات حائز اهمیت آجودانیه باید به امکانات رفاهی و مجتمع های بسیار لوکس و پنت هاوس آن اشاره کرد که توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است. این منطقه یکی از مناطق مرفه نشینی است که امکانات رفاهی بسیاری را در دل خود جای داده ؛ به عنوان مثال یکی از این امکانات وجود مجموعه ورزشی، فرهنگی آجودانیه است که از بزرگ ترین و کامل ترین مجموعه های تهران به حساب می آید. این مجموعه نه تنها باشگاه ورزشی بسیار مجهزی در اختیار دارد، بلکه مجموعه ای کامل از امکانات رفاهی دیگر نظیر تالار و رستوران را نیز شامل می‌شود. 

علاوه بر این می‌توان به جرات گفت که آجودانیه بهترین و راحت ترین دسترسی را دارد به این دلیل که در این منطقه محدودیت ترافیکی و زوج و فرد برای خودروهای شخصی وجود نداشته و شما آزادانه می‌توانید با ماشین خود در آن تردد کنید. اگر ماشین شخصی ندارید و می خواهید از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید،‌ هیچ نگرانی به دل خود راه ندهید، چراکه این محله از جمله محله هایی است که به ایستگاه مترو وسیله نقلیه عمومی دیگر مانند اتوبوس و تاکسی دسترسی راحتی دارد.

قیمت اجاره خانه در آجودانیه

قیمت اجاره خانه در آجودانیه به نسبت بالاست. با توجه به قرارگیری آجودانیه در شمال تهران، باید گفت این محله از قیمت بالایی همانند اجاره خانه در ولنجک برخوردار است، اما این موضوع دلیل نمی‌شود که شما اگر از بودجه نسبتا خوبی برخوردارید به فکر اجاره خانه در آجودانیه نباشید، قیمت آپارتمان و منازل مسکونی در این منطقه به عوامل مختلفی مانند متراژ، سن بنا، لوکیشن، شمالی یا جنوبی بودن، چشم انداز و دامکانات داخلی آن بستگی دارد.

همان‌طور که در قسمت بالا به آن اشاره کردیم آجودانیه از نظر تقاضای اجاره در رتبه‌های بالای شهر تهران قرار گرفته، همچنین علاوه بر امکانات ذکر شده، مجاورت با محله های نیاوران و فرمانیه بر روی افزایش اجاره آپارتمان تاثیر مستقیم گذاشته است؛ تا جایی که قیمت اجاره خانه در آجودانیه با توجه به متراژهای بالای آن با مبلغ ودیعه: 10،000،000،000 تومان و اجاره ماهانه 180،000،000 در بنگاه های املاک معامله می شود. توجه داشته باشید که قیمت آپارتمان در آجودانیه تحت تاثیر عواملی همچون موقعیت قرار گیری آپارتمان نیز می باشد، به عنوان مثال ممکن است قیمت آپارتمان در خیابان ملکی بسیار بالاتر از دیگر خیابان های آن باشد. 

اجاره آپارتمان نوساز در آجودانیه

طبق آگهی های منتشر شده در وبسایت آقای املاک قیمت اجاره آپارتمان نوساز در آجودانیه با متراژ 300 متر در مرداد سال 1402 با رهن کامل 7،500،000،000 و آپارتمان 195 متری نوساز با ودیعه 3،000،000،000 تومان و اجاره ماهانه 90،000،000 تومان در آژانس های املاک معامله می شود.


سوالات متداول

 • آجودانیه کجاست

  آجودانیه، یکی از محله‌های اعیان‌نشین و لوکس شمال پایتخت و شهرستان شمیرانات است این محله یکی از گران‌قیمت‌ترین مناطق مسکونی تهران می باشد و ساختمان های مدرن و لوکس بسیاری در آن وجود دارد.

 • آجودانیه منطقه چند است

  آجودانیه در منطقه یک شهرداری تهران واقع شده است و از سمت شمال به دارآباد، از سمت جنوب به فرمانیه، از سمت شرق به اقدسیه و از سمت غرب به نیاوران متصل می شود.

 • نزدیکترین مترو به آجودانیه

  ایستگاه نوبنیاد، نزدیکترین مترو به آجودانیه است که در خط سه مترو قائم-آزادگان واقع شده است. ایستگاه نوبنیاد در جنوب محله آجودانیه قرار گرفته است. همچنین برای دسترسی به آجودانیه می توانید از ایستگاه اتوبوس تندرو خیابان ارتش و اتوبوس عادی کاشانک استفاده کنید

 • اجاره آپارتمان نوساز در آجودانیه

  طبق آگهی های منتشر شده در وبسایت آقای املاک قیمت اجاره آپارتمان نوساز در آجودانیه با متراژ 300 متر در مرداد سال 1402 با رهن کامل 7،500،000،000 و آپارتمان 195 متری نوساز با ودیعه 3،000،000،000 تومان و اجاره ماهانه 90،000،000 تومان در آژانس های املاک معامله می شود.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک