صفحه

1

2

...

55

اجاره آپارتمان در ظفر

در هنگام اجاره آپارتمان در ظفر و یا خرید آپارتمان در ظفر چند نکته را باید از قبل بدانید. به عنوان مثال این خیابان یکی از معروف ترین خیابان های شمال تهران است كه امروزه آن را با نام شهید دستگردی ( دستجردی ) می شناسند . قدمت خیابان ظفر به دوران قاجار باز می گردد. این خیابان جهتی شرقی _ غربی دارد و در محله میرداماد واقع شده است . خیابان دستگردی (ظفر) بیشتر به دسترسی محلی مناسب، آب و هوای خوب و امكانات رفاهی و شهروندی ایده آل، معروف است.

ظفر از سمت شرق به خیابان شریعتی ، از سمت جنوب به خیابان میرداماد و محله كاووسیه ، از سمت غرب به خیابان ولیعصر و از شمال به بلوار آرش و محله زرگنده منتهی می شود . این خیابان به جزء بخش كوچكی در نزدیكی شریعتی، یك طرفه است و با بزرگراه مدرس و خیابان نلسون ماندلا تقاطع دارد.

اگر تصمیم شما برای اجاره آپارتمان در تهران و محله ظفر نهایی شده بد نیست بدانید که بافت محله ظفر ترکیبی از ساختمان های مسكونی و اداری است؛ به گونه ای كه بخش های شرقی این خیابان بافت مسكونی و بخش غربی آن كه به ولیعصر نزدیك تر است، از ساختمان های اداری و تجاری تشكیل شده است. همچنین هر چه از فرعی های خیابان دستگردی (ظفر) به سمت شمال حركت كنیم و به سمت محله زرگنده برویم، شاهد بافت مسكونی این منطقه خواهیم بود و چنانچه به سمت جنوب این خیابان برویم و به بلوار میرداماد نزدیك شویم، تركیبی از بافت مسكونی و تجاری را شاهد خواهیم بود.

اجاره آپارتمان ظفر

اجاره خانه ظفر

اجاره خانه در ظفر امروزه پرتقاضا است . این خیابان یکی از پرطرفدارترین خیابان های منطقه 3 شهرداری تهران است. از مهم ترین تقاطع های خیابان ظفر می توان به خیابان ولیعصر، بزرگراه مدرس، خیابان شریعتی و بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی اشاره کرد. این خیابان به دلیل نزدیکی به این معابر اصلی به بسیاری از مناطق مجاور دسترسی خوبی دارد.

در رابطه با وضعیت حمل و نقل عمومی در این خیابان باید گفت که نزدیک ترین ایستگاه مترو به ظفر ایستگاه مترو شریعتی است. ایستگاه مترو شریعتی در مجاورت ظفر شرقی قرار دارد اما اگر می خواهید به خیابان ظفر غربی بروید باید از ایستگاه مترو حقانی استفاده کنید. همچنین خیابان ولیعصر و شریعتی دارای خطوط بی آر تی هستند از طرفی ایستگاه اتوبوسرانی میدان ونک با خیابان ظفر فاصله چندانی ندارد.

علاوه بر این محله ظفر در رابطه با مراکز تفریحی در وضعیت مناسبی قرار دارد. به عنوان مثال موزه پول، موزه تاریخ، موزه تدفین، باغ های ناجی و صبا و ... در این منطقه وجود دارد. همچنین این منطقه در نزدیکی بسیاری از نقاط دیدنی تهران مانند پارک ملت، بوستان طالقانی، پارک آب و آتش، پل طبیعت و موزه شهید بهشتی قرار گرفته است. تمام این موارد نمونه ای از امکانات رفاهی بی نظیر ظفر تهران جهت سکونت به شمار می رود.

رهن و اجاره آپارتمان ظفر تهران

سکونت در محله ظفر تهران شرایط مطلوبی دارد. ظفر یکی از خیابان های مجلل و لوکس تهران است که پیشینه شهرسازی مدرن و جدیدی دارد که البته این توسعه شهرسازی مدرن ظفر به لطف خیابان های خوب و ساختمان های نوساز است. رهن و اجاره آپارتمان در ظفر تهران شرایط مساعدی دارد. فروشگاه‌های قدیمی متعددی در این منطقه مستقر هستند که مرکز خرید اسکان از جمله آن است. این مرکز خرید در تقاطع خیابان ولیعصر و میرداماد واقع شده و محل مراجعه ساکنین این منطقه محسوب می شود. همچنین یکی از مراکز مهم و مشهور ظفر، مرکز خدمات کامپیوتری پایتخت می باشد که بورس اجناس کامپیوتری و موبایلی است. و در آخر بازار بزرگ میرداماد واقع در این منطقه نیاز ساکنین را برای خریدهای روزمره برطرف می کند.

منطقه ظفر به دلیل پبشینه زیادی که دارد، میزبان مراکز مذهبی مختلفی است. از جمله بقعهٔ امامزاده اسماعیل که در شمال خیابان ظفر (دستگردی) واقع شده جزء یکی از اماکن مذهبی و تاریخی این محله به حساب می آید. و مساجدی مانند حضرت امیرالمومنین (ع) و حضرت ابوالفضل (ع) در خیابان ظفر شریعتی واقع شده اند. شایان به ذکر است که مسجد بلال و جامع قلهک نیز در نزدیکی این محله قرار دارد.

قیمت اجاره آپارتمان در ظفر تهران

از آنجایی که این خیابان یکی از مناطق لوکس و مرفه تهران به شمار می رود بنابراین قیمت اجاره آپارتمان در ظفر تهران در بالاترین سطح قیمت ملک در تهران قرار دارد. یکی از دلایل اصلی افزایش قیمت آپارتمان در این منطقه به موضوع قیمت زمین در ظفر مربوط می شود. چرا که این منطقه دارای شرایط ویژه به لحاظ موقعیت تجاری و اقتصادی می باشد همچنین مجاورت با خیابان های تجاری قدرتمندی مانند خیابان ولیعصر، میدان ونک، بلوار میرداماد و منطقه جردن، خیابان ظفر را به یکی از گران ترین محله های تهران تبدیل کرده است. 

با وجود قیمت نسبتا بالای آپارتمان، ظفر همیشه جزء مناطق پرطرفدار تهران جهت زندگی محسوب می‌شود. اگر به‌ دنبال اجاره در این منطقه هستید، می توانید آگهی های ثبت شده در بالای همین صفحه از وبسایت آقای املاک را مشاهده کرده و خانه مورد نظر خود را انتخاب نمائید.


سوالات متداول

 • ظفر تهران کجاست

  ظفر خیابانی واقع در محله میرداماد تهران است که در شمال شهر قرار گرفته و جهتی شرقی _ غربی دارد . ظفر از سمت شرق به خیابان شریعتی ، از سمت جنوب به خیابان میرداماد و محله كاووسیه ، از سمت غرب به خیابان ولیعصر و از شمال به بلوار آرش و محله زرگنده منتهی می شود

 • ظفر تهران منطقه چنده

  این خیابان یکی از پرطرفدارترین خیابان های منطقه 3 شهرداری تهران است. از مهم ترین تقاطع های خیابان ظفر می توان به خیابان ولیعصر، بزرگراه مدرس، خیابان شریعتی و بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی اشاره کرد. این خیابان به دلیل نزدیکی به این معابر اصلی به بسیاری از مناطق مجاور دسترسی خوبی دارد.

 • نزدیک ترین ایستگاه مترو به خیابان ظفر تهران

  نزدیک ترین ایستگاه مترو به ظفر ایستگاه مترو شریعتی است. ایستگاه مترو شریعتی در مجاورت ظفر شرقی قرار دارد اما اگر می خواهید به خیابان ظفر غربی بروید باید از ایستگاه مترو حقانی استفاده کنید.

 • قیمت اجاره آپارتمان در ظفر تهران

  بر اساس آخرین آمار قیمت اجاره آپارتمان 17 ساله صد متری با مبلغ ودیعه : 200 میلیون تومان و اجاره ماهانه :18 میلیون تومان در بنگاه های ملکی معامله می شود.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک