شهرک مروارید شهر ؛برای افرادی که قصد سرمایه گذاری دارند!

شهرک مروارید شهر ؛برای افرادی که قصد سرمایه گذاری دارند!

31 تیر 1402

محله گردی

شهرک مروارید شهر ؛برای افرادی که قصد سرمایه گذاری دارند!

در این مطلب از وبلاگ آقای املاک شما را با یکی از شهرک های مدرن منطقه ۲۲ تهران، ( شهرک مروارید شهر ) چیتگر آشنا می کنیم، اگر قصد سرمایه گذاری در این منطقه را دارید خواندن این مقاله را از دست ندهید.

فهرست مطالب

مروارید شهر کجاست

شهرک مروارید شهر تهران

شهرک مروارید شهر منطقه 22 تهران

شهرک مروارید شهر چیتگر

مزایای سکونت در مرواردید شهر

برج های مروارید شهر

مروارید شهر کجاست

مروارید شهر نام شهرکی مدرن و مسکونی در منطقه ۲۲ تهران می باشد که به لحاظ موقعیت جغرافیایی، بافت و همچنین آب و هوا شرایط مناسب تری نسبت به دیگر نواحی این منطقه دارد. شهرک مروارید شهر در مجاورت الهیه غرب، شهرک دانشگاه شریف، آتی شهر، همراه شهر و شهرک شهید خرازی قرار دارد. این شهرک که طبق اصول شهرسازی مدرن در حال ساخت می باشد در ناحیه ۳ منطقه ۲۲ شهرداری تهران واقع شده و به نوعی مابین تهران و استان البرز می باشد. وسعت شهرک مروارید شهر ۵۸ هکتار است که در بخش کوهپایه‌ای البرز واقع شده و حدود ۹ هزار واحد مسکونی در ۵۹ برج را در خود جای داده است. از این برج ها تعدادی ساخته شده اند و ماباقی نیز در حال ساخت هستند . چشم انداز ساخت و ساز در این شهرک نشان می دهد که بیش از ۳۰ هزار نفر در آن ساکن شوند.

خرید خانه در تهران

شهرک مروارید شهر تهران

اگر به شهرک مروارید شهر تهران مراجعه کنید جاده‌های خاکی و محیط کارگاهی مشاهده خواهید کرد و در هر سمتی ساخت و سازی در جریان است . احتمال دارد در نگاه اول به خود بگویید که آیا خرید یک واحد مسکونی در این محدوده انتخاب درستی است یا خیر؟ موضوعی که باید به آن توجه کنید این است که تمام مناطق تهران این روزها را گذرانده و اگر از ساکنین قدیمی تهران بپرسید نام مناطقی را برای شما خواهند آورد که یک زمان بیابان بوده‌ و امروزه خرید یک واحد مسکونی در آن محدوده برای خیلی‌ها رویاست.

بیشتر بخوانید: معرفی پروژه رونیکا پالاس کوهک

شهرک مروارید شهر منطقه 22 تهران

شهرک مروارید شهر یکی از بزرگ ترین شهرک های مسکونی واقع در منطقه ۲۲ تهران می باشد که از موقعیت جغرافیایی خوبی نیز برخوردار است به گونه ای که در بخش غربی دریاچه چیتگر قرار گرفته و فاصله چندانی با این جاذبه بزرگ و پرطرفدار منطقه ندارد. شهرک مدرن مروارید شهر فاصله ۷ کیلومتری با دریاچه چیتگر دارد یعنی نه از دریاچه دور بوده و نه آنقدر نزدیک به آن است که رفت و آمد گردشگران و ترافیک مزاحمتی برای ساکنین این شهرک ایجاد کند. 

در کنار دریاچه چیتگر چند جاذبه دیگر منطقه از جمله پارک جنگلی چیتگر، بازار بزرگ ایران مال و شهربازی هزار و یک شهر در نزدیکی شهرک مروارید شهر را می توان نقاط قوت در این منطقه دانست که در سال های آینده، پیشرفت بسیاری را برای این شهرک و پروژه های در حال اجرای آن رقم خواهند زد. 

بیشتر بخوانید: چرا سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران سودآور است؟

شهرک مروارید شهر کجاست

پیش خرید آپارتمان در تهران

شهرک مروارید شهر چیتگر

شهرک مروارید شهر چیتگر جزء شهرک‌های طرح تفصیلی است که با رعایت اصول شهرسازی و حفظ فضای سبز جواز ساخت برج‌های بلند مرتبه را متعلق به خود کرد. از آنجایی که برآورد می شود جمعیت این شهرک در آینده بالا برود، امکانات رفاهی زیادی از جمله مراکز آموزشی، ورزشی، فرهنگی برای ساکنین مروارید شهر تامین خواهد شد.

در حال حاضر بلوار اصلی شهرک آسفالت شده است و انشعابات برج‌های قابل سکونت وصل شده و یا در حال نصب کنتورها می‌باشند، در مجموع با اینکه ساخت و ساز در این محدوده همچنان در حال اجرا است اما هنوز برای سکونت آمادگی کامل را ندارد و علت آن نیز کارگاهی بودن وضعیت منطقه است.

همانگونه که به آن اشاره کردیم بازارهای بزرگ و تخصصی در این منطقه در کنار بزرگترین شهربازی در حال ساخت در خاورمیانه به همراه فضای سبز و امکانات تفریحی چشم انداز بسیار روشنی را برای این منطقه به ارمغان می آورد که در نهایت علاوه بر اینکه قلب فضای سبز تهران می شود، به قطب تجاری و اداری و برج‌های لوکس و بلندمرتبه تبدیل می شود.

بیشتر بخوانید: چیتگر تهران ؛بهتربن منطقه برای سرمایه گذاری ملکی !

شهرک مروارید شهر پروژه های در حال ساخت بسیاری را در خود جای داده که به سرعت در حال پیشرفت می باشد. اما سوالی که برای اکثر سرمایه گذاران ایجاد می شود این است که آیا این محدوده از منطقه ۲۲ تهران برای سرمایه گذاری مناسب است؟ و یا اینکه این شهرک برای چه اقشاری قابل سرمایه گذاری می باشد؟

برای پاسخ به این سوال باید این گونه بیان کرد که این شهرک یکی از بهترین نقاط منطقه ۲۲ برای سرمایه گذاری محسوب می شود. برای اثبات این جمله می توان به امکانات و طرح های در نظر گرفته شده برای این شهرک اشاره کرد. شهرک مروارید شهر یک شهرک مدرن می باشد که بر اساس اصول شهرسازی در حال ساخت می باشد.

برای استعلام قیمت و آگاهی از قیمت های به روز شهرک مروارید شهر می توانید به صفحه خرید آپارتمان در مروارید شهر در وبسایت آقای املاک مراجعه کنید. همچنین اگر می خواهید از قیمت های به روز خرید آپارتمان در دریاچه و اجاره آپارتمان در دریاچه چیتگر تهران باخبر شوید همین حالا بر روی لینک، کلیک کنید.

مزایای سکونت در مرواردید شهر

شهرک مروارید شهر از شرایط بسیار مناسبی برخوردار بوده و انتخاب مناسبی برای سرمایه گذاری در بازار مسکن می باشد. این شهرک مدرن که به سرعت در حال توسعه و پیشرفت است دارای زیرساخت ها و امکانات بسیار خوبی می باشد که با تکمیل پروژه های در حال اجرای آن شاهد پیشرفت چشمگیری خواهیم بود به طور کلی می توان مزایا و ویژگی های بسیاری را برای این شهرک یادآور شد که از مهم ترین آنها می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • موقعیت جغرافیایی مناسب
 •  آب و هوای مطلوب
 • دسترسی راحت به اماکن رفاهی و تفریحی
 • دسترسی آسان به مترو و راه های ارتباطی
 • رعایت اصول شهرسازی و ایجاد زیر ساخت های مناسب 
 • نوساز و مدرن بودن شهرک مروارید شهر
 • قابلیت رشد به دلیل مجاورت به جاذبه های مهم گردشگری منطقه ۲۲
 • معتبر بودن تعاونی های فعال در شهرک مروارید شهر
 • وجود واحدهایی با محدوده قیمتی متفاوت و مناسب برای اقشار مختلف کشور

جهت کسب اطلاعات از قیمت های به روز خرید آپارتمان در چیتگر و یا اجاره آپارتمان در چیتگر و قیمت خرید آپارتمان در شهرک گلستان و اجاره آپارتمان در شهرک گلستان بر روی لینک کلیک کنید

عکس بازار ایران مال چیتگر

برج های مروارید شهر

شهرک مروارید شهر دارای برج های متعددی است که به طور میانگین حدود ۲۱ تا ۳۰ طبقه می باشند و در هر طبقه ی  این برج ها ۸ تا ۱۲ واحد مسکونی طراحی شده است. متراژ واحد های این شهرک بطور میانگین ۱۱۰ تا ۱۷۰ متر مربع می باشد.

تعداد برج های تعبیه شده در کل شهرک مروارید شهر ۵۶ برج بوده  که از این تعداد تاکنون  ۸ برج در شهرک به خریداران تحویل داده شده است و ۱۶ برج دیگر در حال احداث و مرحله زمین و گودبرداری می باشند.

بیشتر بخوانید: شهرک گلستان تهران ؛محله ای دنج با امکانات فراوان

پیش فروش مروارید شهر

پروژه های شهرک مروارید شهر اغلب به صورت پیش فروش ارائه شده و قابلیت پرداخت به صورت اقساط طی تاریخ های متفاوت را داشته و متراژهای متفاوتی را نیز شامل می شود. هر دوی این ویژگی های ذکر شده شرایطی را فراهم می آورد که افراد با سلایق مختلف و بودجه مالی متفاوت، توانایی سرمایه گذاری در این شهرک را داشته باشند. بنابراین سرمایه گذاری در این شهرک بزرگ و مدرن با بررسی گزینه های موچود در میان پروژه های در حال ساخت شهرک به راحتی برای همه اقشار امکان پذیر می باشد.

برای آشنایی با یکی از لوکس ترین پروژه های اداری و تجاری منطقه 22 تهران رویال رزیدنس چیتگر کلیک کنید!

با رشد اقتصادی منطقه ۲۲ تهران توجه به شهرک مروارید شهر، پروژه های عظیم برج سازی و مجتمع سازی در این شهرک به صورت قابل توجهی افزایش یافت. از جمله دلایل محبوبیت پیش فروش مروارید شهر امتیاز واحد های مسکونی در کنار آب و هوای عالی منطقه و دوری از حجم ترافیک بالای اطراف دریاچه چیتگر می باشد.

اگر قصد خرید آپارتمان در منطقه 22 تهران را دارید، همین حالا بر روی لینک کلیک کنید.

تعداد نظرات : 5
 • خدابخش
  5 دی 1401
  یک محله رو به رشد ایده آل برای سرمایه گذاری این چند سال همه خریداران سود های فوق العاده ای کردند
 • ناشناس
  5 دی 1401
  مقاله بسیار جالبی بود سپاس از تیم خوبتون
 • ناشناس
  12 مهر 1401
  لطفا” در خصوص قیمت ها توضیح دهید
  ادمین آقای املاک
  12 مهر 1401
  سلام و عرض ادب کاربر گرامی آقای املاک شما می تونید در داخل مقاله بر روی لینک خرید آپارتمان در شهرک مروارید شهر بزنید و از به روزترین قیمت های این شهرک با خبر بشید.
 • محمد ابراهیم اشراقی
  12 مهر 1401
  سلام بسیار عالی و زیبا در حال پیشرفت است
 • نطری ۰۹۱۲۸۸۹۹۹۸۴
  11 مهر 1401
  بسیار عالی برای سرمایه گداری دارا بودن وسعت زیاد مدرن بودن مروارید شهر دسترسی به بزرگ راههای اصلی....... .......