صفحه

1

2

...

916

خرید آپارتمان در بلوار فردوس

خرید آپارتمان در بلوار فردوس برای افرادی که می خواهند در کنار دسترسی های خوب به معابر اصلی تهران به امکانات رفاهی فوق العاده بالا دسترسی داشته باشند، بسیار مناسب می باشد. همچنین مجاورت این محله با محله‌های صادقیه، ابوذر، مهران، شهرک آپادانا، شهرک اکباتان و پرواز به اعتبار محله فردوس نیز افزوده‌اند. خرید آپارتمان در بلوار فردوس مزیت های متعددی به همراه دارد به عنوان مثال اکثرا خیابان‌های واقع در این محله همانند برخی از مناطق غربی تهران دارای رستوران و کافی‌شاپ‌های متعددی است که ظاهری زیبا، صمیمی و به روز را به خود گرفته اند. از طرفی دیگر ساکنان این محله برای خرید میوه و تره‌بار، می‌توانند به بلوار فردوس غرب (بهار شمالی) مراجعه کنند و از بازار میوه و تره‌بار این خیابان مایتاج روزانه خود را برطرف کنند.

علاوه بر این یکی از ویژگی‌های خرید آپارتمان در بلوار فردوسکه موجب تراکم آموزشگاه‌های رانندگی در آن شده، وجود خیابان‌های وسیع و خلوت  آن است. به همین علت نیز بلوار فردوس مکان بسیار خوبی برای آموزش رانندگی به شمار می رود.

بلوار فردوس یکی از بلوارهای سرشناس و معروف شهر تهران به شمار می رود. این بلوار که بزرگراه ستاری آن را به دو بخش شرقی و غربی به نام های بلوار فردوس شرق و بلوار فردوس غرب تقسیم کرده نظر بسیاری از افراد را برای سکونت به خود جلب کرده است.

اما دلایل اصلی جذابیت محله بلوار فردوس برای سکونت چست؟

به تعبیری خرید آپارتمان در بلوار فردوس  همانند خرید آپارتمان در صادقیه به دلیل دسترسی مناسبش به اتوبان ها، بزرگراه ها و مراکز خرید اصلی، مترو، مراکز تفریحی و ورزشی متعدد، بسیار پرطرفدار است. در حقیقت تعداد معاملات خرید و فروش و یا رهن و اجاره در بلوار فردوس شرق به دلیل امکانات رفاهی فراوان مانند بیمارستان ، انواع رستوران ها ، وسایل حمل و نقل عمومی نسبت به بلوار فردوس غرب بیشتر است.

اگر دنجی و خلوتی یک محله برایتان اهمیت دارد، خرید آپارتمان در بلوار فردوس به ویژه سکونت در بلوار فردوس غرب برای شما مناسب تر خواهد بود. فردوس غرب علاوه بر خلوت بودن و دسترسی مناسب به بزرگراه ها و مراکز خرید اصلی مانند هایپراستار از مراکر تفریحی بزرگ و فضاهای سبز زیبا مانند پارک ارم و پارک بزرگ الهام برخوردار است.

خرید خانه در بلوار فردوس

خرید خانه در بلوار فردوس تهران مزایای بی شماری دارد به عنوان مثال این محله به دلیل قرارگیری در غرب شهر تهران، آب و هوای دلپذیر و مساعدی دارد. ساکنین بلوار فردوس تهران به دلیل نزدیکی به انواع مراکز اداری، تجاری و تمامی امکانات رفاهی و خدمات شهری و همچنین دسترسی‌ به بزرگراه های مهم تهران در رفاه کامل می باشند. البته باید گفت که بلوار فردوس غرب نسبت به بلوار فردوس شرق از محیطی آرام و کم ترافیک تر برخوردار است. بلوار فردوس شرق به دلیل مجاورت با میدان صادقیه که یکی از میادین اصلی شهر تهران به شمار می رود شلوغ تر و پر رفت و آمدتر از بلوار فردوس غرب است.

خرید خانه در بلوار فردوس هیچ گاه به ضرر خریداران نخواهد بود چرا که این محله از لوکیشن گرفته تا امکانات رفاهی در وضعیت بسیار خوبی قرار داد. اگر به دنبال خرید خانه در بلوار فردوس هستید باید بدانید که این محله چند خیابان وجود دارد که از آن به عنوان خیابان‌های مهم و گرانقیمت یاد می‌شود. دلیل اصلی این نیز اهمیت بافت و معماری خانه‌ها، تراکم مراکز اداری و تجاری، وجود یک مکان مهم و قدمت آن خیابان است. در بوار فردوس خیابان‌های زیر از مهم‌ترین خیابان ها محسوب می شوند:

بلوار فردوس شرق

 • سلیمی ‌جهرمی
 • رامین شمالی و جنوبی
 • ابراهیمی
 • وفا آذر
 • گلستان

بلوار فردوس غرب

 • بهار
 • شقایق
 • لاله
 • ورزی

اگر برای خرید خانه در تهران اقدام کرده اید و قصد خرید خانه در بلوار فردوس را دارید باید بدانید که هوای بلوار فردوس غرب به دلیل خلوتی مطلوب تر است. اما به طور کلی می توان گفت که نسبت به سایر محله‌ها، بلوار فردوس از آب و هوای مطلوب تری برخوردار است. به گونه ای که از گذشته تا به امروز به دلیل نزدیکی به ارتفاعات تهران اغلب افراد برای پیاده‌روی و اوقات فراغت و لذت بردن از هوای پاکیزه این محله را انتخاب می‌کنند.

همانطور که گفتیم به دلیل مجاورت این محله با محله‌های معروف تهران مانند صادقیه ، آیت الله کاشانی و... خرید خانه در بلوار فردوس بسیار طرفدار دارد. همچنین مراکز خرید متعددی دارد. به عنوان مثال بازار میوه و تره بار واقع در بلوار فردوس غرب و مراکز خرید مانند آیریک سنتر دغدغه مردم را برای خرید مایحتاج زندگی روزانه از میان برداشته است.

اگر بخواهیم کمی جزئی تر به مراکز خرید این بلوار فردوس بپردازیم می توانیم بگوییم که مرکز خرید آیریک سنتر، معروف‌ترین و مهم‌ترین مرکز خرید نه تنها این محله بلکه غرب استان تهران است و دارای 200 واحد تجاری و 5 طبقه پارکینک می باشد. این پاساژ دارای انواع فروشگاه های پوشاک ، کیف ، کفش ، لوازم‌خانگی ، اسباب‌بازی و... می باشد.

همچنین پاساژ آبشار یکی دیگر از مراکز خرید این منطقه است که اکثرا آن را به عنوان بازارچه محلی بلوار فردوس شرق می شناسند. پاساژ آبشار در حدفاصل گلستان شمالی و رامین قرار گرفته و دارای 3 طبقه مجزا و فروشگاه می باشد.

فروش آپارتمان در بلوار فردوس

امروزه تعداد معاملات و خرید و فروش آپارتمان در بلوار فردوس تهران بسیار زیاد است. چرا که این محله تمامی امکاناتی که یک محله باید داشته باشد را در خود جای داده است. اگر به دنبال خرید یا اجاره آپارتمان در بلوار فردوس هستید باید از بهترین و مهم ترین خیابان های آن نیز آشنا باشید به عنوان مثال از مهم‌ترین خیابان‌های بلوار فردوس می‌توان به خیابان گلستان، جهرمی و ابراهیمی اشاره کرد. همچنین از مراکز دولتی محله بلوار فردوس می توان به کارگزاری شماره ۵۱ تامین اجتماعی ، مرکز قضایی شهید فهمیده، دفتر پلیس +۱۰، پایگاه ویژه مدیریت بحران و همچنین اداره کل امور مالیاتی غرب تهران اشاره نمود.

از طرفی در رابطه با اماکن دیدنی و تفریحی محله فردوس شرق می توان به پارک اقاقیا واقع در خیابان باقری ، پارک کاجستان ، بوستان باصفا در خیابان وفا آذر جنوبی، پارک بوستان واقع در خیابان سلیمی جهرمی و همچنین پارک گلسار در خیابان ابراهیمی پور اشاره کرد.

بلوار فردوس غرب نیز همانند بلوار فردوس شرق از بوستان‌ها و مراکز تفریحی مهمی برخوردار است. بوستان الهام که در انتهای بلوار فردوس غرب واقع شده و از فضای سبز بسیار جذابی دارد. همچنین شهربازی و پارک ارم که دارای دستگاه‌های متنوع، فضای سبز، باغ وحش ارم و استخر سرباز است، در این محله قرار دارد.

بلوار فردوس شرق و غرب در رابطه با مراکز ورزشی نیز در وضعیت بسیار مناسبی قرار گرفته است.  مراکز ورزشی بلوار فردوس شرق عبارتند از:

 • باشگاه ورزشی تختی  واقع در در خیابان وفا آذر جنوبی
 • مرکز ورزشی لاغری سلامت واقع در ابتدای بلوار فردوس شرق
 • باشگاه ورزشی سپیده واقع در خیابان ولیعصر
 • باشگاه ورزشی پایتخت واقع در ابراهیمی جنوبی
 • باشگاه ورزشی موج خورشید واقع در ابراهیمی شمالی

معرفی مراکز ورزشی فردوس غرب

 • مجموعه ورزشی ناصر حجازی که مکانی برای تمرین بازیکنان باشگاه استقلال است.
 • استخر شهید رضایی که شامل استخر، سونا، جکوزی و سالن ماساژ می باشد و در بزرگراه باکری، خیابان بهار شمالی قرار گرفته است.
 • مجموعه ورزشی آرنیکا ویژه بانوان، واقع در خیابان پروانه شمالی نبش دهم
 • مجموعه ورزشی ارکیده غرب واقع در ابراهیمی جنوبی
 • استخر و سونای شهرداری واقع در خیابان بهار شمالی

قیمت آپارتمان در بلوار فردوس

بلوار فردوس از دو قسمت بلوار فردوس غرب و بلوار فردوس شرق تشکیل شده است. قیمت آپارتمان در این دو بخش متفاوت است. میانگین قیمت آپارتمان در بلوار فردوس به دلیل امکانات رفاهی عالی نظیر دسترسی های محلی مناسب، ایستگاه مترو، مراکز تفریحی و ورزشی و مراکز خرید اصلی متعدد نسبت به سایر مناطق مختلف تهران متوسط رو به بالا می باشد . البته قیمت آپارتمان در بلوار فردوس شرق و غرب به دلیل امکانات رفاهی مختلف کمی متفاوت است.

قیمت آپارتمان در بلوار فردوس بسیار متفاوت بوده و بر اساس شرایط اقتصادی حاکم در کشور متغیر می شود. علاوه بر این قیمت آپارتمان در بلوار فردوس به عواملی مانند متراژ واحد، لوکیشن، طبقه، سال ساخت و امکاناتی نظیر آسانسور، پارکینگ، انباری ، مشاعات آبی، سالن اجتماعات، روف گاردن و ... بستگی دارد. به عنوان مثال در فروردین ماه 1403 بر اساس آگهی های منتشر شده وبسایت آقای املاک قیمت آپارتمان در بلوار فردوس بدین صورت می باشد: 

در بلوار فردوس غرب آپارتمان 68متری/ دو خواب /ساخت 1387/ طبقه 3 از 4/ فول امکانات دارای پارکینگ آسانسور انباری تراس / متری ۱۰۷٬۳۵۲٬۰۰۰ تومان معادل با ۷٬۳۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان معامله می شود.

در بلوار فردوس شرق آپارتمان 74 متری/ دو خواب/ ساخت 1384/ طبقه 3 از 4/ دارای پارکینگ و انباری/ متری ۸۲٬۴۳۲٬۰۰۰ تومان برابر با ۶٬۱۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان قیمت گذاری شده است.

برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت روز آپارتمان در بلوار فردوس به ابتدای این صفحه مراجعه کنید و آگهی های خرید خانه و آپارتمان در بلوار فردوس را مشاهده کنید.

خرید آپارتمان در بلوار فردوس غرب

همانطور که گفتیم بلوار فردوس غرب نسبت به بلوار فردوس شرق خلوت تر و دنج تر است. این محله بیشتر مناسب افرادیست که خلوتی و دنج بودن برایشان در اولویت قرار دارد.

مزایای سکونت در بلوار فردوس غرب 

خرید آپارتمان در بلوار فردوس غرب مانند خرید آپارتمان در شهرزیبا چند مزیت دارد؛ اولین مزیت آن نزدیکی به بزرگراه همت، بزرگراه شهید باکری و اتوبان تهران_کرج است. همچنین شهربازی ارم در ضلع جنوبی این محله قرار گرفته علاوه بر این مراکز خرید بزرگ مانند هایپر استار و مترو ارم سبز در این محله واقع هستند. به تعبیری می توان گفت این محله با وجود دنج بودنش تمام امکانات رفاهی را در خود جای داده است.

قیمت خرید آپارتمان در بلوار فردوس غرب

شایان به ذکر است که بافت این محله مدرن و نوساز است و دارای آپارتمان های لوکس و برج های لاکچری و معروف مانند سولماز که محل زندگی برخی از سلبریتی ها است، می باشد. اگر شما در غرب تهران به دنبال خانه هستید و خلوتی، دسترسی محلی و امکانات رفاهی متعدد برایتان ارجعیت دارد، بد نیست به خرید آپارتمان در بلوار فردوس غرب فکر کنید.

اگر برای خرید آپارتمان در بلوار فردوس غرب مصمم هستید باید از مهم ترین و اصلی ترین خیابان های آن نیز آگاه شوید، از مهم‌ترین خیابان‌های بلوار فردوس غرب تهران می توان به خیابان‌های بهار شمالی و جنوبی، خیابان لاله، شقایق، خیابان ورزی شمالی و جنوبی اشاره کرد. همچنین محله‌های پرطرفدار ارم تهران، پرواز و سازمان برنامه نیز در حوالی این منطقه قرار گرفته‌اند.

خرید خانه در فردوس غرب

خرید خانه در فردوس غرب بسیار پر طرفدار است چرا که این محله به دلیل امکانات رفاهی اعم از پارک، بیمارستان، مراکز خرید و ... از اهمیت بالایی برخوردار است. این محله دارای 2 مترو علامه جعفری و مترو ارم سبز است که دسترسی را بسیار آسان کرده است. اگر میخواهید با این محله بیشتر آشنا شوید به مقاله بلوار فردوس غرب مراجعه کنید. اگر به دنبال محیط خلوت و دنج و همچنین کم ترافیک و با فضای سرسبز بیشتر هستید ، خرید خانه در بلوار فردوس غرب گزینه ای بسیار خوبی برای شما محسوب می شود چرا که با وجود پارک ها و بهترین اماکن تفریحی و گردشگری تهران محیطی سرسبز و دنج را برای ساکنین فراهم می کند.

خرید آپارتمان در بلوار فردوس شرق

بلوار فردوس شرق نسبت به بلوار فردوس غرب کمی متفاوت است. اول آنکه این محله به دلیل نزدیکی به محله صادقیه، ایستگاه مترو صادقیه، فلکه دوم صادقیه و مراکز خرید متعدد نسبت به بلوار فردوس غرب شلوغ تر و البته سر زنده تر است. این محله پرهیاهو بیشتر مناسب افرادیست که با شلوغی و ترافیک نسبتا سنگین مشکلی ندارد. البته سلیقه افراد برای سکونت در یک محله متفاوت است. به عنوان مثال سلیقه و اولویت های افرادی که قصد خرید آپارتمان در جنت آباد جنوبی را دارند با افرادی که قصد خرید آپارتمان در جنت آباد شمالی را دارند متفاوت است

بسیاری از شهروندان امکانات رفاهی مانند رستوران، مراکز خرید اصلی، دسترسی آسان به مترو و ایستگاه تاکسیرانی و اتوبوسرانی برایشان در اولویت است و به نوعی محله  پر رفت و آمد را می پسندند که بلوار فردوس شرق دقیقا مناسب همین افراد است این محله امکانات رفاهی بی نظیری برای ساکنان خود فراهم کرده است اگر به دنبال خرید آپارتمان در یک محله همه چیز تمام را دارید بلوار فردوس شرق را از یاد نبرید

قیمت خرید آپارتمان در بلوار فردوس شرق

قیمت آپارتمان در بلوار فردوس شرق

میانگین قیمت آپارتمان در بلوار فردوس شرق نسبت با بقیه مناطق تهران متوسط رو به بالا است . یکی از ویژگی های بارز این محله نزدیکی آن به میدان فلکه دوم صادقیه، مترو صادقیه و چند مرکز خرید اصلی و معروف و همچنین رستوران های متعدد می باشد. این محله به دلیل امکانات بسیار خوب از لحاظ درمانی ،‌آموزشی ، ورزشی متقاضیان زیادی برای خرید و رهن و اجاره آپارتمان دارد.

قیمت آپارتمان در بلوار فردوس شرق نیز همانند دیگر محله ها متغیر است و تحت تاثیر پارامترهایی نظیر لوکیشن، متراژ، طبقه، سال ساخت و... قرار می گیرد در نتیجه نمی توان در رابطه با قیمت آپارتمان در بلوار فردوس شرق نرخ ثابتی را اعلام نمود. اما بر اساس آخرین گزارش ها در وبسایت آقای املاک قیمت آپارتمان در بلوار فردوس شرق بدین صورت است که برای یک واحد مسکونی در خیابان حسن آباد، ۱۴۰ متری/ ۳ خواب / ساخت 1390/ طبقه ۳ از 5 / دارای آسانسور، پارکینگ، انباری باید هر متر مربع ۱۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان معادل با ۱۴٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان هزینه کرد.

در وفا آذر شمالی برای یک واحد مسکونی ۱۷۸ متری/ ۳ خواب/ تک واحدی / ساخت 1386/ بازسازی شده / فول امکانات دارای آسانسور، پارکینگ، انباری / طبقه 5 از 5/ باید متری ۱۰۱٬۹۶۶٬۰۰۰ تومان برابر با ۱۸٬۱۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان پرداخت کرد.

همچنین باید برای یک واحد ۱۰۳ متری، دو خواب ، ساخت 1390، آسانسور، پارکینگ، انباری، بالکن ، طبقه 2 از 5، هر متر مربع ۸۴٬۴۶۶٬۰۰۰ تومان معادل با ۸٬۷۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان هزینه کرد.

وبسایت آقای املاک شما عزیزان را از به روزترین آگهی های قیمت آپارتمان در بلوار فردوس شرق مطلع خواهدکرد.

قیمت آپارتمان در بلوار فردوس غرب

میانگین قیمت آپارتمان در بلوار فردوس غرب به دلیل بافت نوساز و دسترسی بسیار مناسبی که به بزرگراه‌ های ستاری، باکری ، اتوبان های تهران_کرج و همت دارد همانند بلوار فردوس شرق در مقایسه با مناطق مختلف تهران متوسط رو به بالا است. همچنین دسترسی آسان فردوس غرب به مراکز خرید اصلی، مراکز آموزشی بسیار متنوع و مراکز تفریحی معروف مانند شهربازی ارم این محله را به یکی از محله های پرطرفدار در غرب استان تهران برای سکونت تبدیل کرده است.

به جرات می توان گفت که محله بلوار فردوس غرب یکی از بهترین محله های غربی استان تهران به شمار می رود اگر قصد خرید خانه در مناطقغربی تهران را دارید بهتر است در ابتدا این محله را برای جستجوی خانه دلخواه خود انتخابکنید. وبسایت آقای املاک جدیدترین آگهی های قیمت آپارتمان در بلوار فردوس غرب را در اختیار شما قرار داده است.

بر اساس آگهی های منتشر شده وبسایت آقای املاک در فروردین ماه 1403 قیمت آپارتمان در بلوار فردوس غرب بدین شرح می باشد:

در بیست متری جوادیه ، آپارتمان 60 متری ، یک خواب ، ساخت 95، 8 ساله، طبقه سوم، دارای پارکینگ ، انباری، آسانسور ، متری ۱۰۸٬۳۳۳٬۰۰۰ تومان، معادل ۶٬۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان می باشد.

همچنین برای آپارتمان ۱۲۲ متری ،۳ خواب، طبقه 2 از 5، ساخت 1394، دارای پارکینگ، انباری، آسانسور، متری ۹۳٬۴۴۲٬۰۰۰ تومان، معادل ۱۱٬۴۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان باید هزینه کرد.

یک واحد مسکونی ۱۴۵متری، سه خواب، کلید نخورده، ساخت 1402، طبقه 5 از 6، دارای پارکینگ.اسانسور.انباری.بالکن و...  قیمت هر متر ۱۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان ، قیمت کل ۲۱٬۷۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان می باشد.

پیش فروش آپارتمان در بلوار فردوس غرب

امروزه پیش فروش آپارتمان طرفداران زیادی دارد به ویژه مناطق غربی تهران، در میان مناطق غربی تهران محله بلوار فردوس غرب از اهمیت بالایی برخوردار است چراکه در این محله آپارتمان های پیش فروش زیادی وجود دارد که میتوانید با پیش خرید آن سرمایه گذاری سودآوری داشته باشید. اگر به دنیال پیش فروش آپارتمان در بلوار فردوس غرب هستید به ابتدای صفحه مراجعه کنید و لیست آگهی های پیش فروش را مشاهده کنید.

قیمت آپارتمان نوساز در بلوار فردوس شرق

قیمت آپارتمان نوساز در بلوار فردوس شرق بستگی به متراژ، تعداد خواب، امکانات متفاوت است. قیمت آپارتمان نوساز در بلوار فردوس شرق با توجه به آگهی های مهر 1402 سایت آقای املاک به شرح زیر است:

آپارتمان 70 متری، 1 خواب، سال 1402، طبقه 6، دارای امکانات دوربین مداربسته، اعلام حریق، گاو صندوق، نگهبانی 24 ساعته، درب ریموت کنترل، دزد گیر، اطفاء حریق، درب ضد سرقت، سرایدار، حفاظ، مرکز مانیتورینگ، انباری، آسانسور، پارکینگ، روف گاردن، استخر مشاع، سالن بدنسازی، سونا جکوزی مشاع، متری 85 میلیون تومان معادل 6 میلیارد تومان است. 

آپارتمان نوساز 130 متری، 3 خواب، سال 1401، طبقه 3، دارای درب ضد سرقت، درب ریموت کنترل، دوربین مداربسته، دزد گیر، اعلام حریق، لابی، حیاط خلوت، حیاط مشاع، متری 95 میلیون تومان معادل 12 میلیارد تومان است.

قیمت آپارتمان در منطقه 5 تهران بلوار فردوس شرق

قیمت آپارتمان در منطقه 5 تهران بلوار فردوس شرق همانند بلوار فردوس غرب بالا است. قیمت آپارتمان در بلوار فردوس شرق همانند سایر محله های دیگر تهران به متراژ، لوکیشن، طبقه، عمر ساختمان، امکاناتی مانند ( آسانسور، پارکینگ، انباری، استخر، سونا، جکوزی، روف گاردن، نگهبانی، لابی، لابی من، سرایداری، باشگاه و... ) متریال به کار رفته در ساختمان و... وابسته است، بنابراین نمی توان قیمت مشخصی را برای این محله در نظر گرفت. طبق آگهی های منتشر شده وبسایت آقای املاک در آذر ماه 1402 قیمت آپارتمان در منطقه 5 تهران بلوار فردوس شرق بدین شرح می باشد:

آپارتمان 90 متری ، دو خواب، ساخت 1394، طبقه 3 از 5، دارای پارکینگ، انباری، آسانسور، درب ضد سرقت، درب ریموت کنترل، اطفاء حریق، دوربین مداربسته ، آشپزخانه: سینک دوقلو، هود، اپن، فول فرنیش، گاز رومیزی، جزیره، هواکش، نمای ساختمان: سنگی، سیستم گرمایشی و سرمایشی: پکیج، اسپلیت، کفپوش: سنگ ، متری 86 میلیون و 316 هزار تومان، معادل 8 میلیارد و 200 میلیون تومان می باشد.

همچنین برای آپارتمان نوساز 70 متری، 1 خواب، طبقه ملک: 4، فول امکانات : پارکینگ ، انباری ، آسانسور ، بالکن ، سالن اجتماعات ، لابی و نگهبانی متری 75 میلیون و 714 هزار تومان، معادل 5 میلیارد و 300 میلیون تومان باید هزینه کرد.

یک واحد مسکونی 82 متری، دو خواب، ساخت 1390، طبقه 2، فول امکانات : پارکینگ ، انباری ، آسانسور و دارای مکانات رفاهی و تفریحی مانند: آلاچیق، لابی، فضای بازی کودکان، حیاط مشاع، آشپزخانه: کابینت: چوبی، صفحه کورین، MDF، هواکش، نورگیر سقفی، جزیره، اپن، سینک دوقلو، هود، گاز رومیزی، شوتینگ زباله، اعلام حریق، نگهبانی 24 ساعته، دزد گیر، درب ریموت کنترل، دوربین مداربسته، اطفاء حریق، مرکز مانیتورینگ، سرایدار، درب ضد سرقت، سیستم گرمایشی و سرمایشی: کولر آبی، رادیاتور، شوفاژ، موتورخانه مرکزی، کفپوش: سرامیک، لمینت ، موقعیت جغرافیایی واحد: جنوبی، متری 91 میلیون و 463 هزار تومان، معادل 7 میلیارد و 500 هزار تومان می باشد.


سوالات متداول

 • بلوار فردوس کجاست ؟

  بلوار فردوس بلواری معروف در غرب استان تهران می باشد که به دو بخش شرقی و غربی تقسیم شده است. بخش شرقی این بلوار محله بلوار فردوس شرق نام دارد که از شمال به بلوار آیت الله کاشانی از شرق به صادقیه از جنوب به اتوبان تهران_کرج و از غرب به بزرگراه ستاری منتهی می شود. همچنین بخش غربی آن که محله بلوار فردوس غرب نام دارد از شمال به بزرگراه علامه جعفری از شرق به بزرگراه ستاری از جنوب به اتوبان تهران_کرج و از غرب به استادیوم آزادی متصل می شود.

 • بلوار فروس منطقه چنده ؟

  بلوار فردوس تهران یکی از محله های خوش نام و معروف در منطقه ۵ شهرداری تهران است که توانسته با امکانات رفاهی بسیار مناسب خود در میان محله های غربی استان تهران به یکی از مناطق جذاب و پرطرفدار برای سکونت تبدیل شود.

 • بلوار فردوس مترو دارد ؟

  بلوار فردوس دارای دو محله به نام های بلوار فردوس شرق و بلوار فردوس غرب است که هر دوی این محله ها دارای ایستگاه مترو می باشند . در ضلع جنوب شرقی محله بلوار فردوس شرق ایستگاه مترو صادقیه قرار دارد و در بلوار شقایق محله بلوار فردوس غرب ایستگاه مترو ارم سبز واقع است.

 • قیمت آپارتمان در بلوار فردوس چند است

  قیمت آپارتمان در بلوار فردوس به عوامل گوناگونی از جمله متراژ، سال ساخت، طبقه، لوکیشن و ... بستگی دارد. طبق آخرین گزارشات و آگهی های منتشر شده در فروردین ماه 1403، آپارتمان۵۰ متری، یک خواب در فردوس غرب، ساخت 1391، طبقه 3، دارای پارکینگ انباری اسانسور، بالکن و... متری ۱۱۴٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان برابر با ۵٬۷۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان در بنگاه های ملکی معامله می شود.

 • بلوار فردوس برای زندگی خوبه ؟

  بلوار فردوس غرب و شرق به دلیل امکانات رفاهی فوق العاده خود مانند دسترسی به اتوبان ها، بزرگراه ها، مراکز خرید اصلی ، مترو ، مراکز تفریحی و ورزشی متعدد، برای سکونت بسیار پرطرفدار است. اگر دنجی و خلوتی محله برای شما در اولویت اول قرار دارد ، بلوار فردوس غرب را به شما پیشنهاد می کنیم اما در مقابل اگر شلوغی و حجم ترافیک نسبتا بالا برای شما اهمیت ندارد و فقط نزدیکی به امکانات رفاهی برای شما در اولویت است، محله بلوار فردوس شرق بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک