شماره پشتیبانی

تماس بگیرید

صفحه

1

2

...

106

اجاره اپارتمان شهرک غرب

اجاره آپارتمان در شهرک غرب همانند خرید آپارتمان در شهرک غرب بسیار پرطرفدار است چرا که این محله یکی از محله های مرفه‌نشین و لوکس تهران به شمار می رود. موقعیت جغرافیایی شهرک غرب به گونه ای است که در منطقه 2 و شمال غرب تهران قرار دارد. این محله از سمت شمال به بلوار پونک باختری، از سمت جنوب به بزرگراه همت، از سمت شرق به بزرگراه چمران و از سمت غرب به بلوار شهید فرحزادی منتهی می شود.

اگر به دنبال اجاره آپارتمان در تهران هستید و  قصد اجاره آپارتمان در شهرک غرب را دارید باید این خبر خوب را به شما بدهیم که این محله به دلیل داشتن شهرسازی مدرن و متفاوت، برج‌های خاص و خانه‌های ویلایی زیاد تبدیل به یک نماد شهری جدید در ایران شد و به سرعت توانست افراد زیادی را به خود جذب و شیفته معماری خود کند. شهرک غرب به خیابان های پهن و استاندارد، تراکم جمعیت مناسب رو به پایین ، آب‌ و هوای خوب، امکانات رفاهی و درمانی متعدد و گسترده ، خانه‌های ویلایی با طراحی و معماری فوق العاده و دسترسی آسان به اتوبان و بزرگراه های تهران مشهور است. ویژگی های مثبت و فراوان شهرک غرب توانست این منطقه را به لحاظ قیمتی به یکی از گرانقیمت ترین مناطق شهر تهران مبدل کند.

امکانات رفاهی خارق العاده شهرک غرب برای ساکنین موجب شده عده زیادی خواهان سکونت در این محله باشند. به عنوان مثال این محله دارای ایستگاه مترو به نام ایستگاه میدان صنعت می باشد. همچنین از مراکز خرید شهرک غرب می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

 • مرکز تجاری میلاد نور
 • مرکز تجاری گلستان
 • مجتمع تجاری لیدوما
 • مجتمع تجاری آرن
 • مجتمع تجاری سپهر

اجاره آپارتمان در شهرک غرب

اجاره خانه شهرک غرب

یکی از مهمترین ویژگی های اجاره خانه در شهرک غرب ،فضای دلباز در حاشیه کوچه و خیابان ها، عرض مناسب خیابان ها و نبود ترافیک است. همچنین شهرک غرب دارای 7 فاز می باشد که در هر کدام از این فاز ها خیابان های مهم و محبوبی قرار گرفته است.

یکی دیگر از بهترین ویژگی هایی که شهرک غرب را به یک منطقه خوب جهت سکونت در تهران تبدیل کرده، امکانات گسترده رفاهی در اطراف آن است. به گونه ای که در جنوب شهرک غرب، می توانید به راحتی با پارک پردیسان، برج میلاد، بیمارستان میلاد دسترسی داشته باشید. در اطراف محله شهرک غرب بوستان های مختلف، مراکز آموزشی متعدد با امکانات بسیار عالی، مراکز خرید و سینما و همچنین تعداد بسیار زیاد مراکز درمانی مجهز دولتی و خصوصی وجود دارد که توانسته کیفیت و سطح استاندارد زندگی را بالا نگه دارد و آسایش و رفاهی بیشتری را برای مردم فراهم کند.

اجاره آپارتمان در شهرک غرب درختی

اجاره آپارتمان در شهرک غرب درختی بازار داغی دارد. درختی در شمال غربی شهرک غرب واقع شده و از مناطق خوش آب و هوای تهران به حساب می آید. محله درختی از سمت شمال با بزرگراه هاشمی رفسنجانی(نیایش)، از سمت جنوب با بلوار شهید دادمان، از سمت شرق با بلوار پاکنژاد و از سمت غرب با بزرگراه یادگار امام محدود شده و با محله‌های ایوانک در شهرک غرب، آسمان‌ها و دریا در سعادت آباد و از سمت غرب با دره پونک مجاورت دارد

اگر قصد اجاره آپارتمان در شهرک غرب درختی را دارید بهتر است بدانید که خیابان‌های سپهر، درختی، فخار مقدم، بلوار دادمان و بلوار فرحزادی خیابان‌های اصلی و پر تردد آن محسوب می شوند. شایان به ذکر است که ساکنین این منطقه به جایگاه سوخت در بلوار دادمان دسترسی دارند.

با اینکه درختی، محله کوچکی در دل شهرک غرب به حساب می آید؛ اما از امکانات رفاهی بالایی برخوردار است؛ به عنوان مثل چندین مرکز خرید، چندین بوستان کوچک و بزرگ، باشگاه‌های ورزشی و رستوران‌های متعدد برای رفاه حال ساکنین در حال فعالیت می باشند. درختی با امکانات شهرنشینی و رفاهی عالی خود محله‌ای گرانقیمت و پر متقاضی برای سکونت است و همچنین گزینه خوبی برای راه‌اندازی دفتر کار می باشد.

اجاره آپارتمان در شهرک غرب بلوار دریا

اجاره آپارتمان در شهرک غرب بلوار دریا همانند محله درختی نیز از محله‌های پرطرفدار و خوش مسیر در شمال غرب تهران محسوب می شود که در میان محله‌های شهرک‌غرب و سعادت‌آباد قرار گرفته است. بلوار دریا از بلوار شهید فرحزادی در غرب تا پل مدیریت و بزرگراه شهید چمران در شرق کشیده شده و یکی از مسیرهای دسترسی ساکنین غرب پایتخت به بزرگراه شهید چمران، شمال و جنوب تهران است.

محله نوساز و مدرن بلوار دریا نیز به لحاظ دسترسی به امکانات شهرنشینی و به لحاظ دسترسی به بزرگراه‌ها و خدمات حمل و نقل عمومی در شرایط مطلوبی قرار دارد. بلوار دریا به دلیل قرار گرفتن در موقعیت شمال غرب تهران، دارای آب و هوای تمیز و کوهستانی می باشد و از این نظر محله‌ای مناسب جهت زندگی به شمار می رود.

اجاره آپارتمان در شهرک غرب ایران زمین

اجاره آپارتمان در شهرک غرب ایران زمین طرفداران خاص را دارد. به جرات می توان گفت که این منطقه یکی از بهترین مناطق شهرک غرب می باشد. خیابان ایران زمین به دلیل فضای سبز زیبا و خلوتی و امکانات رفاهی عالی بهترین گزینه جهت رهن و اجاره آپارتمان می باشد .

خیابان ایران زمین در فاز یک شهرک غرب قرار گرفته و به دلیل آپارتمان های شیک و مدرن و همچنین برج های بسیار لوکس خود به منطقه ای منحصر به فرد تبدیل شده است. البته خیابان هایی مانند گلستان، مهستان و... از محبوبیت ویژه ای برای سکونت برخوردار هستند.

قیمت اجاره آپارتمان در شهرک غرب

قیمت اجاره آپارتمان در شهرک غرب قیمت اجاره آپارتمان در سعادت آباد بسیار بالا می باشد و برای رهن و اجاره خانه در این منطقه باید پول زیادی هزینه کرد. دلیل اصلی قیمت بالای این محله وجود ساختمان هایبسیار لوکس و زیبا با امکانات رفاهی بی نظیر ، موقعیت جغرافیایی، دسترسی آسان به نقاط مختلف شهر، ایستگاه مترو، آب و هوای خوب و... می باشد. البته این نکته را باید بدانید که قیمت‌های هر قسمت از محله شهرک غرب تهران با یکدیگر تفاوت دارند.

جهت اطلاعات بیشتر جهت قیمت اجاره آپارتمان در شهرک غرب می توانید از آگهی های همین صفحه از وبسایت آقای املاک دیدن نمائید.


سوالات متداول

 • شهرک غرب کجا قرار دارد؟

  شهرک غرب یک منطقه مسکونی و تجاری در منطقه غرب تهران واقع شده است. این منطقه به دلیل امکانات رفاهی، دسترسی به مراکز تجاری و مسکونی، جذابیت زیادی دارد.

 • چه نوع آپارتمان‌هایی در شهرک غرب قابل اجاره هستند؟

  در شهرک غرب می‌توانید انواع آپارتمان‌ها را اجاره کنید، از جمله آپارتمان‌های یکخوابه تا واحدهای بزرگتر. آپارتمان‌ها معمولاً با امکانات مدرن مانند پارکینگ، آسانسور و امکانات امنیتی

سوپر اپلیکیشن آقای املاک