شماره پشتیبانی

تماس بگیرید

صفحه

1

2

...

158

خرید آپارتمان در صادقیه

خرید آپارتمان در صادقیه متقاضیان زیادی دارد. در سالهای اخیر ساخت و ساز در محله صادقیه بسیار افزایش پیدا کرده و به دلیل ویژگی های مثبت فراوان مانند دسترسی مناسب،مراکز خرید متعدد، ایستگاه مترو به عنوان یکی از بهترین و محبوب ترین محله های غرب تهران شناخته شده است . همین موضوع تاثیر مستقیمی بر قیمت خرید خانه در صادقیه داشته است. سکونت در محله صادقیه دارای شرایط بسیار مناسبی است. این محله علاوه بر بافت اداری و تجاری از لحاظ دسترسی محلی در وضعیت بسیار خوبی قرار گرفته همچنین موقعیت جغرافیایی صادقیه به گونه ایست که چهار بزرگراه بزرگ نظیر بزرگراه محمد جلال آل احمد ، بزرگراه اشرفی اصفهانی ، بزرگراه شیخ فضل الله نوری و بزرگراه یادگار امام در اطراف آن قرار گرفته است.

صادقیه به دلیل وجود ایستگاه مترو صادقیه و طرشت یکی از محله های پرتردد غرب تهران به شمار می رود. همچنین امکانات رفاهی بسیار مناسب برای ساکنین موجب شده افراد زیادی این منطقه را برای زندگی انتخاب کنند. میانگین قیمت خرید آپارتمان در صادقیه به دلیل دسترسی آسان به نقاط مختلف شهر، مراکز تجاری بزرگ و معروف و دیگر امکانات رفاهی بالا می باشد.

برای مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در شهران کلیک کنید.

قیمت خانه در صادقیه تهران

محله صادقیه یکی از معروف ترین محله های غرب تهران به شمار می رود. پس از میدان آزادی، صادقیه یکی از شاخصه های اصلی غرب تهران می باشد. موقعیت جغرافیایی صادقیه به گونه ایست که در دو منطقه ۲ و ۵ شهرداری تهران قرار گرفته است. این محله یک گزینه بسیار مناسب برای افرادیست که به دنبال خرید خانه در مناطق غربی تهران هستند. صادقیه یکی از محله های متوسط رو به بالای تهران است که بافت آن غالبا مدرن و نوساز می باشد .میانگین قیمت خانه در محله صادقیه همانند میانگین قیمت خرید آپارتمان در اباذر  و قیمت خرید آپارتمان در بلوار فردوس تهران متوسط رو به بالا است. شما می توانید جدیدترین آگهی های قیمت خانه در صادقیه را مشاهده نمائید.

قیمت آپارتمان در صادقیه تهران

بیشتر آپارتمان‌های واقع در محله صادقیه تهران نوساز است. سطح قیمت آپارتمان در این محله به دلیل امکانات رفاهی گوناگون و بسیار مناسب رو به بالا است. در این منطقه هر چه از سمت جنوب به سمت شمال پیش برویم قیمت خرید و فروش آپارتمان در صادقیه افزایش می یابد. بر اساس آخرین آمار در مرداد ماه ۱۴۰۱ قیمت خرید آپارتمان (نوساز) بین فلکه ۱ و ۲ صادقیه متری ۶۵ میلیون تومان و قیمت آپارتمان نوساز در گلاب صادقیه متری ۶۱ میلیون تومان می باشد. صادقیه قطب مرکز خرید درغرب استان تهران است این محله علاوه بر مجتمع های تجاری متنوع از مراکر آموزشی، تفریحی و درمانی خوب و معتبری برخوردار است. اما بارزترین شاخص محله صادقیه حمل و نقل شهری فراوان اوست که ایستگاه متروصادقیه ، ترمینال تاکسیرانی و خط ویژه BRT از مهم ترین آنهاست.

قیمت آپارتمان در صادقیه فلکه اول

محله صادقیه دارای دو میدان به نام‌های فلکه اول و فلکه دوم می باشد. حد فاصل میان این دو فلکه مجتمع های تجاری و آموزشی متعددی وجود دارد که از معروف ترین آن می توانیم به مجتمع تجاری گلدیس اشاره کنیم. محله صادقیه از شمال به باغ فیض ، از جنوب به میدان آزادی، از شرق به برق آلستوم و از غرب به آیت الله کاشانی محدود می‌شود. خیابان ستارخان یکی از خیابان‌های اصلی محله صادقیه به شمار می رود. در حقیقت میدان فلکه اول صادقیه اولین میدان محله صادقیه بود.

نام قدیمی این میدان آریا شهر نام داشت که به مرور زمان به فلکه اول صادقیه تغییر پیدا کرد. فلکه اول صادقیه یکی از شناخته شده ترین مکان های این منطقه به شمار می رود. در واقع فلکه اول صادقیه تقاطعی است که خیابان های ستارخان ، خیابان رحیمی و خیابان گلناز دهم را به هم وصل می کند به همین جهت میانگین قیمت آپارتمان در فلکه اول صادقیه همانند میانگین قیمت خرید آپارتمان در طرشت رو به بالا است.

قیمت خرید آپارتمان در صادقیه

قیمت آپارتمان در صادقیه فلکه دوم

فلکه دوم صادقیه میدانی واقع در محله صادقیه تهران است که می‌توان از سمت شمال (بزرگراه اشرفی اصفهانی) از سمت جنوب (بزرگراه جناح) از سمت شرق (خیابان ستارخان) و ازسمت غرب (بلوار آیت الله کاشانی) وارد این میدان شد. در جنوب‌ غربی میدان فلکه دوم صادقیه ایستگاه مترو صادقیه که یکی از معروف ترین ایستگاه های شهر تهران است، واقع می باشد. در ضلع جنوب شرقی این میدان مجتمع تجاری گلدیس، افق و تهرانی ها و در ضلع شمال‌ غربی آن بوستان استقلال قرار دارد. این میدان در مرز میان منطقه ۲ و منطقه ۵ شهرداری تهران واقع است. 

اما چه عواملی موجب شد که شهروندان تهرانی فلکه دوم صادقیه را برای سکونت انتخاب کنند؟ 

دسترسی محلی عالی

تقریبا تمام شهروندان تهرانی این را می دانند که صادقیه دسترسی بسیار مناسبی به بیشتر نقاط تهران دارد. ایستگاه مترو صادقیه، اولین ایستگاه دو خطه تهران است که در جنوب غربی میدان صادقیه و پایین تر از بلوار فردوس قرار دارد. در مترو صادقیه پایانه‌های اتوبوسرانی و تاکسیرانی، رفت و آمد افراد را به نقاط مختلف تهران بسیار آسان کرده است.  یکی دیگر از مزایای این محله نزدیکی آن به میدان آزادی می باشد.

مجتمع های اداری متعدد

یکی دیگر از ویژگی هی بارز محله صادقیه وجود مجتمع های اداری زیاد است که موجب شده افراد به دلیل نزدیکی به محل کار، این محله را برای زندگی انتخاب کنند.

مجتمع های تجاری متنوع

برای بسیاری از افراد امکاناتی مانند مراکز خرید اصلی در یک محله در اولویت است به عنوان مثال مراکز خرید متعدد در صادقیه باعث شده افراد به لحاظ امکانات رفاهی و  مایحتاج روزانه در وضعیت بسیار خوبی قرار بگیرند.

دسترسی آسان به کرج

موقعیت جغرافیایی اصادقیه به گونه ای است که از طریق ایستگاه مترو و بزرگراه شیخ فضل‌الله می‌توان به راحتی به شهر کرج دسترسی پیدا کرد.

قیمت آپارتمان در فلکه دوم صادقیه

فلکه دوم صادقیه مهم ترین و بزرگترین ورودی محله صادقیه می باشد. فلکه دوم صادقیه تقاطع خیابان های معروف ستارخان ، خیابان آیت الله کاشانی ، بلوار اشرفی اصفهانی و بزرگراه جناح است. فلکه دوم صادقیه مهمترین و بزرگترین ورودی محله صادقیه است. فلکه دوم صادقیه مهمترین تقاطعی است که خیابان های معروف ستارخان ، بلوار آیت الله کاشانی ، بلوار اشرفی اصفهانی و بزرگراه جناح را به یکدیگر متصل می کند. از طرفی این فلکه محله هایی مانند محله بلوار فردوس شرق ، محله اباذر ، محله مهران، محله مرزداران و محله باغ فیض را به همدیگر وصل کرده است.

اماکن مهم مانند پایانه تاکسیرانی صادقیه ، ایستگاه مترو صادقیه ، بیمارستان ابن سینا ، مجتمع تجاری گلدیس، افق و تهرانی در اطراف این میدان واقع شده اند. از طرفی این میدان یکی از مهمترین مسیرهای ورودی به بزرگراه شهید فهمیده و اتوبان تهران- کرج می باشد. با وجود امکانات رفاهی بسیار مناسب مانند ایستگاه مترو، مراکز خرید معروف، پایانه اتوبوسرانی و تاکسیرانی میانگین قیمت آپارتمان در فلکه دوم صادقیه بالا است.


سوالات متداول

  • صادقیه کجای تهران است ؟

    محله صادقیه در غرب استان تهران واقع گردیده است.

  • صادقیه منطقه چنده ؟

    قسمتی از محله صادقیه در منطقه ۲ و قسمت دیگر آن نیز در منطقه ۵ شهرداری تهران جای گرفته‌است و مرز میان این دو منطقه بزرگراه اشرفی اصفهانی و بزرگراه محمدعلی جناح می‌باشد.

  • صادقیه تهران بالا شهر است؟

    محله صادقیه تهران دقیقا در غرب استان تهران واقع شده و جزء محله های شمال شهر یا همان بالاشهر تهران محسوب نمی شود.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک