صفحه

1

2

...

58

اجاره آپارتمان در هروی

محله هروی یکی از محله های خوشنام تهران می باشد که در منطقه 4 شهرداری و در همسایگی محله های پاسداران، مجیدیه و سیدخندان قرار دارد. در قسمت غربی محله هروی پاسداران و در جنوب آن مجیدیه و سیدخندان قرار گرفته است. این محله از ترافیک نسبتا کمی برخوردار است. هروی از 4 مرز اتوبان شهید بابایی در شمال، اتوبان زین‌الدین در جنوب، اتوبان امام علی (ع) در شرق و اتوبان صیاد شیرازی در غرب تشکیل شده است. برای افرادی که به دنبال اجاره و یا خرید آپارتمان در هروی هستند باید گفت که بافت قدیمی این محله رفته‌رفته کمرنگ و امروزه به مراکز تجاری و اداری تبدیل شد .ضلع شرقی محله هروی تهران نسبت به غرب آن بافت متفاوت‌تری دارد و دارای خیابان‌های باریک می‌باشد.

خیابان هروی تهران که در پاسداران واقع شده جزء محله های بالا شهر تهران به حساب می آید. از خیابان اصلی این محله می توان از خیابان ریحانه یاد کرد که دارای دو ایستگاه مترو نیز می‌باشد. همچنین خیابان استاد حسن بنا شمالی یکی دیگر از خیابان‌های مهم محله هروی است که از مجیدیه آغاز و در هروی پایان می‌یابد از طرفی خیابان‌های مشترک هروی با پاسداران نیز می توان به خیابان‌های گیلان، گلبرگ و بوستان اشاره کرد.

رهن و اجاره در پاسداران هروی

اجاره خانه هروی

در هنگام اجاره خانه در هروی و یا حتی اجاره آپارتمان در تهران باید بدانید که این محله از دسترسی‌های مطلوبی برخوردار است. به عنوان مثال دسترسی های مناسب به اتوبان‌هایی نظیر اتوبان صیاد شیرازی، بابایی و همت. هروی به لحاظ امکانات رفاهی و شهروندی نیز در شرایط مطلوبی قرار دارد. از جمله این امکانات می‌توان به وجود چندین مرکز تفریحی و فضای سبز اشاره کرد. این محله بیش از 25 نوع بوستان را در خود جای داده است. همه این عوامل دست به دست هم داده و باعث شده‌ محله هروی افراد زیادی را برای سکونت به خود جذب کند. مهم‌ترین مراکز خرید هروی عبارتند از:

پاساژ مایسا

که دارای 6 طبقه پارکینگ، رستوران‌های ایرانی و بین‌المللی، مکانی مناسب برای بازی و سرگرمی کودکان

پاساژ سنتر

دارای سینما، بورس خرید و فروش طلا و جواهر، مرکز صدور ویزا وی اف اس

پاساژ الماس

پاساژ الماس مجتمع تجاری، فرهنگی و ورزشی محسوب می‌شود

همچنین یکی از مهم‌ترین مکان‌های تفریحی این محله باغ عین الدوله می باشد که در فهرست آثار ملی به ثبت رسیده است. از طرفی بیشتر رستوران‌ها و مغازه‌ها در خیابان ساقدوش و خیابان موسوی قرار دارند از مهم‌ترین مراکز فرهنگی هروی می‌توان به فرهنگسرای هنگام و اشراق اشاره کرد.

اجاره آپارتمان مبله در هروی

اجاره آپارتمان مبله در هروی برای کسانی که به دنبال اقامت راحت در منزلی با امکانات مناسب هستند، جایگاه ویژه‌ای دارد؛ مطمئنا اقامت در خانه‌ای که حس یک فضای دلنشین و با امکاناتی داشته باشد، برای چنین افرادی تجربه لذت بخشی خواهد بود. در چنین شرایط این افراد می‌توانند از طریق اجاره آپارتمان مبله در هروی بدون کمترین دغدغه مانند اساب کشی از اقامت خود در این محله لذت ببرند. شما هم می‌توانید آگهی های ثبت شده در همین صفحه را مشاهده نمائید و با تماس با مشاوران املاک ما آپارتمان مبله را با هر توان مالی یا امکانات درخواستی، انتخاب نمائید.

رهن خانه هروی

قیمت اجاره آپارتمان در هروی تهران به دلیل مجاورت با محله پاسداران، کاهش حجم کم تردد و ترافیک و وجود چندین ایستگاه اتوبوس و 3 ایستگاه مترو و... بالا می‌باشد به عنوان مثال در مرداد سال 1402 خانه‌ای با متراژ 150 متر در این محله 600 میلیون رهن تومان و 40 میلیون تومان اجاره ماهانه قیمت‌گذاری شده است.

البته ناگفته نماند که قیمت اجاره آپارتمان هروی بر اساس عوامل مختلفی مانند متراژ، لوکیشن ، سن ساختمان ، دسترسی ها به امکانات رفاهی مانند خیایان اصلی ، مراکز خرید ، متریال به کار رفته در ساختمان، شمالی یا جنوبی بودن و ... مشخص می شود.

اگر قصد شما سکونت و زندگی در این محله از تهران است، بهتر است بدانید قیمت رهن آپارتمان هروی بسیار بالا است و بهتر است قبل از اقدام به خرید خانه به جیب خود نگاهی بیندازید. جهت یافتن منزل مورد علاقه خود در این محله، می‌توانید به آگهی های ثبت شده آقای املاک در بالای همین صفحه مراجعه نمائید.


سوالات متداول

 • هروی تهران کجاست

  هروی تهران یکی از محله های شمالی و اصیل شهر تهران است که در همسایگی محله های پاسداران، مجیدیه و سیدخندان قرار دارد.

 • هروی منطقه چند است

  محله هروی یکی از محله های خوشنام پایتخت می باشد که در منطقه 4 شهرداری تهران واقع گردیده و از 4 مرز اتوبان شهید بابایی در شمال، اتوبان زین‌الدین در جنوب، اتوبان امام علی (ع) در شرق و اتوبان صیاد شیرازی در غرب تشکیل شده است.

 • بهترین منطقه هروی

  بهترین محله هروی تهران را خیابان‌های استاد حسن بنا، خیابان ریحانه و خیابان گیلان، گلبرگ و بوستان تشکیل می‌دهند که این خیابان‌ها به صورت اشتراکی با منطقه پاسداران قرار دارند.

 • قیمت اجاره آپارتمان در هروی تهران

  بر اساس اخرین گزارش ها در وبسایت های تخصصی املاک در مرداد ماه سال 1402 خانه‌ای با متراژ 150 متر در این محله با مبلغ 600 میلیون تومان رهن و 40 میلیون تومان اجاره ماهانه قیمت‌گذاری شده است.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک