صفحه

1

2

...

66

خرید آپارتمان در هروی

محله هروی یکی از خوشنام ترین محله های منطقه 4 شهرداری تهران است در این محله میدانی با همین اسم قرار دارد که به دلیل شهرت بسیار زیادش بسیاری از افراد این محله را با نام میدان هروی می شناسند. هروی از سمت شمال با بزرگراه صدر، از سمت غرب با بزرگراه صیاد شیرازی، از سمت شرق با بزرگراه امام علی و از سمت جنوب با بزرگراه همت منتهی شده است. همچنین این محله از سمت شمال با محله های اراج، ازگل ، دارآباد و فرمانیه، از سمت جنوب با محله های استاد حسن بنا و محله خیابان بنی هاشم ، از سمت غرب با محله پاسداران و از سمت شرق با محله لویزان و شمیران نو همجوار است.

اگر قصد خرید آپارتمان در هروی را دارید ، بهتر است بدانید که محله هروی با قرارگرفتن در میان بزرگراه های بزرگ شمال شرق دارای دسترسی و موقعیت بسیار خوبی است. شایان به ذکر است که این محله از ترافیک کمی برخوردارد . در گذشته منطقه هروی برای کشاورزی و باغداری مورد استقبال قرار می گرفت که بعد از چندین سال جای خود را به ساختمان های مسکونی و تجاری داد. در حقیقت امروزه به دلیل گسترش ساخت ساز در این منطقه بافت قدیمی جای خود را به مراکز تجاری و اداری تبدیل کرد . در نتیجه بافت امروزی هروی نسبت به شمال تهران متفاوت تر و دارای خیابان های باریک می باشد. 

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در میرداماد کلیک کنید. 

از خیابان های محله هروی می توانیم به خیابان استاد حسن بنا شمالی ، خیابان ریحانه که اصلی ترین خیابان محله هروی است و دارای دو ایستگاه مترو می باشد و همچنین خیابان گیلان، گلبرگ و بوستان که با منطقه پاسداران به صوت اشتراکی می باشند، اشاره کنیم.

برای مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در شمیرانات کلیک کنید. 

قیمت آپارتمان در هروی

خرید آپارتمان در هروی

خرید خانه در هروی امروزه همانند خرید آپارتمان در پاسداران تهران پرطرفدار است چرا که دارای امکانات رفاهی و شهروندی مانند مراکز آموزشی، تفریحی ، پزشکی  بسیار خوبی است.به عنوان مثال محله هروی دارای مراکز خرید معروف است و از طرفی دسترسی های بسیار مناسبی به بسیاری از مراکز خرید تهران و همچین بسیاری از جاهای دیدنی تهران، دارد. که همین امر شرایط بسیار مطلوبی را برای زندگی در آن به ارمغان آورده است. مراکز مهم و اصلی این محله عبارتند از:

 • مرکز خرید الماس هروی در میدان هروی
 • مجتمع تجاری مایسا در میدان هروی
 • پردیس سینمایی هروی، میدان هروی خیابان نازک
 • درمانگاه حکیمان
 • مسجد امام حسن عسگری (ع)
 • کتابخانه سیروس فرزانه ، کتابخانه معین ، کتابخانه عمومی علامه دهخدا
 • پارک هروی ، پارک شادی ،پارک سالمندان، پارک ارکیده، پارک صدف و پارک شهید افتخاریان 

علاوه بر این مراکز هروی از آن دسته مناطقی است که به تمام مناطق مهم تهران مانند اتوبان های صیاد شیرازی، بابایی و همت دسترسی دارد .

فروش آپارتمان در هروی تهران

خرید و فروش آپارتمان در هروی تهران بازار داغی دارد. برخی از اهالی این محله که قصد فروش آپارتمان خود را دارند ترجیح می دهند به دلیل امکانات رفاهی مطلوب و مناسب در داخل آن در همین محله زندگی کنند و فقط آپارتمان خود را طبق سلیقه شخصی خود تغییر دهند. برای افرادی که قصد خرید خانه در تهران را دارند و دسترسی به بزرگراه های اصلی در کنار امکانات رفاهی بالا برایشان اهمیت بالایی دارد سکونت در هروی را پیشنهاد می کنیم. محله هروی از جمله محله های بالا شهر تهران است که دارای دسترسی های بسیار مناسبی به بسیاری از امکانات منطقه یک، سه و چهار تهران را دارد. به عنوان مثال بسیاری از مکان های دیدنی تهران نظیر پارک نیاوران ، کاخ نیاوران ، پارک لویزان ، دارآباد تهران و پارک سرخه حصار در مجاورت این محله قرار دارد.

البته ناگفته نماند که میدان هروی نقشی بسیار مهمی در حمل و نقل عمومی این محله دارد همچنین به دلیل وجود مترو میدان هروی شرایط دسترسی محله به مترو نیز مناسب است. بوستان های متعدد هروی ساختار خوبی به لحاظ طبیعت گردی به همراه دارد به ویژه عمارت عین الدوله و یا نگارخانه برگ، چهره زیبایی را به این محله بخشیده است. تمام این شرایط موجب شده تا به طور کلی بتوان گفت که شرایط زندگی در هروی در سطح بالایی قرار دارد.

قیمت آپارتمان در هروی تهران

قیمت آپارتمان در هروی تهران چه برای خرید چه برای اجاره به دلیل مجاورت با محله های گرانقیمت تهران مانند پاسداران ، دروس ، اختیاریه و منظریه بسیار گران می باشد در نتیجه جزء محله های گرانقیمت تهران به لحاظ قیمت خانه و آپارتمان به حساب می آید.  از دیگر عواملی که بر روی افزایش قیمت خرید خانه و یا اجاره آپارتمان در هروی تاثیر گذاشته است می توانیم به کاهش حجم ترافیک و تردد وجود چندین ایستگاه اتوبوس و مترو در آن اشاره کنیم 


سوالات متداول

 • هروی کجاست

  هروی یکی از محله های شمال شهر تهران است که از سمت شمال با بزرگراه صدر، از سمت غرب با بزرگراه صیاد شیرازی، از سمت شرق با بزرگراه امام علی و از سمت جنوب با بزرگراه همت منتهی شده است.

 • هروی منطقه چند است

  هروی در منطقه 4 تهران واقع شده که از سمت شمال با محله های اراج، ازگل ، دارآباد و فرمانیه، از سمت جنوب با محله های استاد حسن بنا و محله خیابان بنی هاشم ، از سمت غرب با محله پاسداران و از سمت شرق با محله لویزان و شمیران نو مجاورت دارد.

 • بهترین منطقه هروی

  بهترین منطقه هروی تهران خیابان‌های استاد حسن بنا، خیابان ریحانه و خیابان گیلان، گلبرگ و بوستان می باشند که با محله پاسداران تهران نیز مشترک هستند.

 • قیمت آپارتمان در هروی چند است

  بر اساس آخرین آمار در مرداد ماه سال 1402 قیمت هر مترمربع آپارتمان نوساز حدودا 160 میلیون تومان و قیمت هر مترمربع آپارتمان با عمر بنای 21 سال در خیابان ساقدوش حدود 115 میلیون تومان می باشد.

سوپر اپلیکیشن آقای املاک