صفحه

1

2

...

25

خرید آپارتمان در تهرانسر

برای افرادی که قصد خرید خانه در تهران هستند و به دنبال محله ای با دسترسی بسیار مناسب هستند؛ خرید آپارتمان در تهرانسر را پیشنهاد می کنیم. تهرانسر یکی از محله های واقع در غرب تهران است، که از امکانات رفاهی، آموزشی، درمانی و مناسبی برخوردار می باشد. این محله به دلیل ساخت و سازهای متعدد، جمعیت نسبتا زیادی را در خود جای داده. تهرانسر در منطقه 21 شهرداری تهران قرار دارد و توسط فردی به نام سرلشکر حمید باقری الماس گسترش پیدا کرد. تهرانسر از سمت شمال به شهرک آزادی و بزرگراه شهید لشکری از سمت غرب به بزرگراه آیت‌الله مهدوی ،از سمت جنوب به بزرگراه فتح و از سمت شرق به فرودگاه مهرآباد منتهی می شود.

یکی از علت های اصلی مهاجر پذیر بودن این محله نسبت به سایر محله های تهران، آب و هوای بسیار خوب است. این منطقه به دلیل مجاورت با بزرگراه های مهمی مانند؛ فتح و شهید لشگری از دسترسی بسیار خوب و از کمربندی بزرگراه برخوردار است. شایان به ذکر است که تهرانسر به 4 بخش تقسیم شده است:

  • تهرانسر شمالی
  • تهرانسر مرکزی
  • تهرانسر شرقی
  • تهرانسر غربی

خرید آپارتمان در تهرانسر تهران

خرید خانه در تهرانسر

خرید خانه در تهرانسر چندین مزیت دارد به عنوان مثال شهرک‌های مسکونی متعددی در این محله ساخته شده اند که در یک دهه اخیر شکل ساختاری تهرانسر را به صورت کلی تغییر داده‌اند. لازم به ذکر است که این محله در طرح زوج و فرد قرار ندارد و در هر ساعت از شبانه روز می توان با اتومبیل شخصی در آن تردد کرد.  اگر بخواهیم بین چهار بخشی که در بالا ذکر کردیم یکی را به عنوان لوکس‌ترین و گرانترین بخش تهرانسر به شما معرفی کنیم آن متعلق به تهرانسر مرکزی و شمالی است که از خدمات و امکانات رفاهی و تفریحی بسیاری برخوردار است.

برای رفت و آمد در محله تهرانسر تهران می توانید از خطوط تاکسی و اتوبوسرانی داخلی این محله استفاده کنید، و زمانی که قصد دارید از محله دیگر به این محله بروید یا بلعکس می توانید از خطوط تاکسی و اتوبوس ترمینال آزادی و یا ترمینال صادقیه بهره مند شوید.

همچنین ایستگاه مترو تهرانسر که به تازگی احداث شده رفت و آمد بین این محله و سایر محله های تهران را آسان تر کرده است. این محله از مراکز ورزشی، آموزشی، فرهنگی، اجتماعی، تفریحی، سرگرمی و ... برخوردار است در نتیجه بیشتر ساکنین آن برای رفع مایحتاج روزانه و اوقات فراغت خود ار امکانات آن بهره‌مند می‌شوند.

از بهترین و مهمترین خیابان‌های تهرانسر می توانیم به بخش شمالی تهرانسر( بلوار اصلی تهرانسر و شهرک پاسداران) ،بلوار لاله، محله گلناز، بلوار یاس و بلوار نیلوفر شرقی اشازه کنیم.

خرید آپارتمان در تهرانسر شهرک دریا

خرید آپارتمان در تهرانسر شهرک دریا نسبت به شهرک های دیگر پرطرفدار تر است . شهرک دریا در محدوده طرح ترافیک زوج و فرد قرار ندارد. و با محله هایی از جمله؛ شهرک استقلال، خلیج فارس شمالی، تهرانسر شرقی، شهرک هواپیمائی، تهرانسر غربی مجاورت دارد. شهرک دریا به واسطه خیابان مروارید از تهرانسر جدا شده است. این شهرک به دلیل رعایت اصول شهرسازی، یکدست بودن، همگن بودن، وجود امکانات رفاهی مناسب فرهنگی، ورزشی و آموزشی به یکی از محله های توسعه یافته در منطقه 21 شهرداری مبدل شده است.

شهرک دریا از سمت شمال با بزرگراه آزادگان و بلوار خزر، از سمت شرق به بلوار یاس و از سمت جنوب به بزرگراه فتح و خیابان سامان پور متصل می شود. همچنین نزدیکترین ایستگاه های مترو به آن، ایستگاه مترو میدان آزادی می باشد.

خرید آپارتمان در تهرانسر با وام

خرید آپارتمان در تهرانسر با وام امروزه بسیار واج یافته است. چرا که مزیت های بیشماری برای خرید خانه های وام دار وجود دارد. به عنوان مثال :

  • املاک وام دار سریع تر به فروش می رسند.
  • امکان تسویه بدهی سازنده یا فروشنده مسکن به بانک به واسطه وام تعیین شده بر روی خانه ها فراهم می باشد.
  • خریدار به پول نقد کمتری برای خرید خانه نیاز دارد.
  • فشار مالی کمتری برای خرید این نوع خانه ها با پرداخت نقد و اقساطی بهای ملک ایجاد می شود.

قیمت آپارتمان در تهرانسر

قیمت آپارتمان در تهرانسر همانند قیمت خرید آپارتمان در چیتگر به عوامل مختلفی نظیر شمالی یا جنوبی ، مرکزی و شرقی و غربی و یا متراژ، سن ساختمان و امکانات داخلی آپارتمان و ... بستگی دارد. این محله جزء محله های نوساز تهران محسوب نمی شود و دارای قدمت بسیار زیادی می باشد که با گذشت زمان ساخت و ساز در آن رونق گرفته و با شهرک سازی های متعدد هرکسی گمان می کند که تهرانسر جزء محله های تازه‌ساز و جدید تهران است.

همانگونه که به آن اشاره کردیم این محله دارای امکانات بسیار خوبی جهت سکونت می باشد که اغلب افراد برای سرمایه گذاری و یا زندگی آن را انتخاب می کنند. همچنین این محله از سطح اقتصادی متوسط روبه بالایی برخوردار است به تعبیری دیگر محله های گرانقیمتی در این محله یافت می شود و در مقابل نیز خانه هایی با قیمت مناسب برای اکثر خانواده ها در آن وجود دارد.


سوپر اپلیکیشن آقای املاک