تماس بگیرید

صفحه

1

2

...

8457

اجاره خانه در تهران

اگر فقط یک بار اقدام به اجاره آپارتمان یا خانه کرده باشید، با بسیاری از چالش‌های این کار آشنا هستید؛ بنابراین می‌دانید که رعایت کردن یک‌سری نکات و توجه به برخی جزئیات کمک می‌کنند تا در رهن و اجاره خانه در تهران برای خود موفق‌تر عمل کنید. زیرا اجاره خانه چیزی فراتر از پسندیدن خانه، چانه زدن بر سر قیمت و تعیین شرایط رهن یا اجاره و عقد قرارداد یکساله است.
پس اگر این نخستین باری است که می‌خواهید آپارتمان اجاره کنید یا دفعه قبل در این پروسه چندان موفق نبوده‌اید، این مطلب مناسب شماست. قبل از جستجو در آگهی‌های آقای املاک، کمی وقت بگذارید و ادامه این محتوا را بخوانید تا با سلاح قدرتمند اطلاعات، یک قدم به اجاره مسکن مورد نظر خود نزدیک‌تر شوید.

جهت مشاهده آگهی های خرید ویلا در رشت کلیک کنید.

در حال حاضر اجاره خانه در تهران (در تمامی مناطق شهر تهران) مانند اجاره آپارتمان در شهرک غرب یااجاره آپارتمان در زعفرانیه با سطح قیمت معقول، نایاب شده است؛ ضمن آنکه شواهد از کاهش عرضه مسکن به این بازار خبر می‌دهد.از طرفی برخی از کارشناسان بازار مسکن معتقدند امسال نیز همانند دو سال گذشته نرخ‌‌گذاری دستوری در بازار اجاره موثر نخواهدبود و با تورم شدید و جهش قیمت مسکن نمی‌توان افزایش اجاره‌‌بها را محدود به ۲۵ درصد کرد.

برای مشاهده آگهی های اجاره آپارتمان در شیراز و خرید آپارتمان در شیراز کلیک کنید. 

اجاره خانه تهران

در ادامه به بررسی نکاتی می پردازیم که باید در هنگام اجاره خانه به آن ها توجه کنید. فرقی ندارد که شما قصد اجاره پنت هاوس در تهران را دارید یا به دنبال اجاره یک خانه کوچک در مناطق مرکزی شهر تهران هستید. مواردی که در ادامه گفته می شود برای تمام آن ها صادق است.

برای مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در زعفرانیه کلیک کنید. 

1-قبل از جستجو، لیست انتظارات و امکانات خود را بنویسید

تنوع بسیار زیاد آگهی‌های رهن خانه در تهران آنقدر زیاد است که در فرآیند جستجو شما را گیج می‌کنند. اگر روی کاغذ ننوشته باشید که از یک خانه چه انتظاراتی دارید؟ و شرایط خودتان چیست؟ حتماً سردرگم می‌شوید. حاصل این سردرگمی طولانی شدن فرآیند جستجو و از دست دادن فرصت‌هایی خوبی است که با شرایط شما تناسب بیشتری دارند.

برای مشاهده آگهی های اجاره آپارتمان در کامرانیه کلیک کنید. 

بنویسید که چقدر پول پیش دارید؟ چقدر می‌توانید رقم آن را افزایش دهید؟ تا یکسال آینده چقدر می‌توانید اجاره دهید؟ ماکزیمم تا چه میزان می‌توانید مقدار آن را افزایش دهید؟ خانه یا آپارتمان چند متری می‌خواهید؟ تا چه اندازه می‌توانید متراژ انتظار خود را کاهش یا افزایش دهید؟ در چه محله‌هایی دنبال خانه می‌گردید؟ (حداقل 3 محله را انتخاب کنید). آیا خانه قدیمی می‌خواهید یا آپارتمان نوساز؟ تعداد واحدهای آپارتمان چقدر باید باشد؟ و ...
هرچقدر گزینه‌های شما برای فیلترکردن شرایط بیشتر باشد، راحت‌تر به مورد دلخواه و مناسب خود دست پیدا خواهید کرد.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در بندرعباس کلیک کنید.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان لاکچری در محمودآباد مازندران کلیک کنید

اجاره آپارتمان تهران

2-خودتان را برای پرداخت اجاره ماهانه بیشتر آماده کنید

بیایید بپذیریم کسی خانه اضافه خود را اجاره می‌دهد، در وهله اول می‌خواهد از آن درآمد ثابت ماهانه داشته باشد. با توجه به کاهش شدید ارزش ریال، پایین بودن نرخ سود بانکی، اوضاع نه چندان مناسب بازار بورس، محدودیت‌های مربوط به فعالیت در بازارهای مالی جهانی و ریسک‌های همیشگی مربوط به خرید دلار و طلا، کمتر کسی تمایل به گرفتن پول پیش زیاد و اجاره پایین دارد. چون سرمایه گذاری کردن با پول پیش به مدت یکسال یا کمی بیشتر برای صاحب‌خانه‌ها کار دشواری است و هیچ جذابیتی ندارد.

جهت درخواست قیمت گذاری آنلاین ملک کلیک کنید.

پس وقتی به دنبال خانه یا آپارتمان برای اجاره هستید، انتظار دادن پول پیش بیشتر و اجاره کمتر را در خودتان پایین بیاورید. بهتر است اگر پول پیش زیادی دارید خودتان به دنبال روش‌هایی برای سرمایه گذاری باشید تا بتوانید از آن پول اجاره خانه را بدست آورید.

بیشتر بخوانید: خانم مهندس فائزه فدایی معمار، طراح و اجرای پروژه های ویلایی و ساختمانی

3-به صاحب ملک نشان ندهید که برای اجاره خانه او خیلی مشتاقید

وقتی برای بازدید حضوری به خانه‌های مورد نظر می‌روید، حتی اگر موردی به نظرتان ایده‌آل است، اصلاً اشتیاق خود را به صاحب خانه نشان ندهید. دلیل این امر کاملاً مشخص بوده و این یکی از تکنیک‌های مذاکره موفق است.
به یاد داشته باشید که همانقدر که شما به دنبال یک خانه خوب هستید، موجرها نیز در پی یافتن مستاجران خوب، امن، خوش حساب و با سلامت رفتاری و اخلاقی هستند.

اثرات منفی افزایش نرخ اجاره بها در تهران

یکی از اثرات منفی افزایش قیمت اجاره خانه تهران در چند سال گذشته این بود که علاوه‌ بر مجردها، برخی از زوج‌های جوان نیز از روی اجبار به سراغ اجاره‌ مسکن اشتراکی بروند. نقل مکان منطقه ای مستاجران و مهاجرت آنها به مناطق حاشیه ای تهران تا بازگشت به خانه پدری و سکونت در خانه های اشتراکی همگی از اثرات منفی افزایش نرخ اجاره بها در چند سال اخیر بوده است. به تعبیری دیگر اگر در سال های گذشته فقط افراد مجرد به دنبال همخانه بودند، در این روزها زوج های جوان نیز پا به پای مجردها به دنبال همخانه می گردند.

جهت مشاهده آگهی های تهاتر آپارتمان کلیک کنید. 

اجاره آپارتمان در تهران 

متاسفانه به دلیل شرایط سخت اقتصادی در چند سال اخیر، مشکلات و چالش‌های متعددی در بازار مسکن به ویژه اجاره آپارتمان در تهران به وجود آمده است. در حال حاضر برای برخی از افراد خرید آپارتمان تبدیل به یک رویای دست نیافتنی شده، از طرفی اجاره آپارتمان نیز برای برخی دیگر یک دغدغه سخت و طاقت‌فرسا. برای اکثر مردم، اجاره‌نشینی قسمتی از سبک زندگی افراد جامعه به شمار می رود. جستجو و پیدا کردن خانه جدید، بر اساس شرایط مالی، سلیقه و اولویت‌های شخصی برای هر شخص و خانواده ای متفاوت است. علاوه بر متغیر‌های شخصی، اجاره‌نشینی همانند خرید آپارتمان چالش‌هایی به همراه دارد.

اجاره آپارتمان در تهران اگر با آگاهی و دانش کافی متقاضیان همراه باشد، مشکلی به وجود نخواهد آورد. از دیگر نکات مهم در هنگام اجاره آپارتمان در تهران می توان این باشد که تا جای ممکن تلاش کنید خانه ای انتخاب کنید که در زمان بازدید شما، تخلیه شده باشد چرا که می توانید علاوه بر اطمینان از تعیین زمان اسباب کشی خود به واسطه خالی بودن منزل بعدی، تمام ایرادات خانه را به وضوح مشاهده کنید؛ اگر در خانه مد نظر شما مستاجر همچنان سکونت داشته باشد، اسباب و اثاثیه، آنها این امکان را از شما خواهد گرفت.

نکته بعدی این است که قبل از امضای قرارداد، سرتاسر محله ای که ملک مورد نظر در آن واقع شده را بررسی کنید و شرایط مختلف مانند ترافیک و میزان دسترسی به خدمات عمومی آن را مدنظر قرار دهید. حتی می توانید از همسایه ها درباره مالک آپارتمان مورد اجاره و اخلاق وی تحقیق کنید.

بهتر است آپارتمان تک واحدی باشد و دیوار مشترکی با واحدهای دیگر نداشته باشد چرا که آسایش بیشتری خواهید داشت.به  نقشه خانه نیز دقت کنید به عنوان مثال بهتر است سالن منزل مورد نظر به طور کامل مربع یا مستطیل باشد تا بتوان به بهترین شکل لوازم منزل را در آن قرار داد.

یکی از مهم ترین نقطه هر خانه آشپزخانه آن است. پنابراین آشپزخانه منزل را به طور دقیق و خوب بررسی کنید. مثلا تعداد کابینت و نحوه قرار گرفتن گاز، یخچال و ماشین لباسشویی و ظرفشویی را خوب در ذهن خودتان تجسم کنید و از جا شدن آنها اطمینان حاصل کنید.

همچنین توجه به اینکه سرویس بهداشتی منزل دقیقا در کدام قسمت خانه قرار گرفته است ، امری مهم است که نباید از آن غافل شوید و حتی باید بسیار حساس نیز باشید. بهترین شکل این است که سرویس حمام و دستشویی از دید عمومی دور باشند. بررسی کنید که آپارتمان مورد نظر شما از بزرگراه ها، پمپ بنزین یا پمپ گاز و ایستگاه های توزیع برق فاصله داشته باشد.

رهن خانه در تهران

رهن خانه در تهران امروزه برای افرادی که وضع مالی خوبی ندارند مناسب نیست. متاسفانه با افزایش قیمت اجاره، روز به روز به تعداد افرادی که در شهر تهران خانه ای اجاره می کردند ، کاسته می شود . به همین دلیل است که افراد بیشتر به سمت شهرهای اطراف تهران مانند کرج، شهریار، پرند، پردیس، هشتگرد و... روی می آورند. به طور کلی قیمت رهن خانه در تهران بسیار متفاوت است. اینکه دقیقا در کدام منطقه تهران قصد سکونت دارید و یا چه متراژ آپارتمانی مد نظر دارید، طبقه، سن ساختمان ، فول امکانات بودن آپارتمان و ... همگی بر روی قیمت رهن خانه در تهران تاثیر گذارند. به همین منظور نمی توان قیمت مشخصی را تعیین کرد. در ادامه به قیمت رهن خانه در تهران (آذر ماه 1402) در برخی از مناطق مختلف تهران بر اساس متراژ، لوکیشن، متراژ، طبقه ، سن ساختمان و ... خواهیم پرداخت. 

در بلوار فردوس غرب منطقه 5 تهران ، آپارتمان 65 متری، یک خواب ، ساخت 1387، طبقه 5 از 5، دارای آسانسور، پارکینگ، انباری، شوفاژ، موتورخانه مرکزی، کولر آبی، موقعیت جغرافیایی واحد: شرقی، موقعیت جغرافیایی بنا: شرقی ، 560 میلیون تومان رهن کامل می شود.

جهت مشاهده آگهی های خرید آپارتمان در بلوار فردوس کلیک کنید.

آپارتمان 130 متر در اختیاریه منطقه یک تهران، دو خولب، نوساز، طبقه 3، دارای پارکینگ، انباری، آسانسور، بالکن، رهن کامل: 2 میلیارد و 100 میلیون تومان اجاره می رود. 

همچنین در تهرانپارس غربی تهران ، یک واحد مسکونی 75 متری، یک خواب، ساخت 1399، کلید نخورده، دارای پارکینگ، انباری، آسانسور،دارای یک پاسیو 10 متری، اتاق سرایداری با سرایدار مقیم ، 750 میلیون تومان رهن کامل معامله می شود.

رهن و اجاره آپارتمان در تهران

برای اطلاع از قیمت های به روز رهن و اجاره آپارتمان در تهران می توانید از آگهی های ثبت شده در بالای همین صفحه از وسایت آقای املاک مراجعه کنید و فیلترهای مدنظر خود را نسبت به بودجه، محله، متراژ، و... انتخاب و آپارتمان مدنظر خود را پیدا کنید. به عنوان مثال در آذر ماه 1402 قیمت رهن و اجاره آپارتمان در تهران با توجه به مناطق مختلف ، متراژ، سن ساختمان، طبقه و ... به شرح زیر می باشد:

یک واحد 110 متری، دو خواب کلید نخورده ، واقع در شهرک خرازی منطقه 22 ، ساخت ۱۴۰۲،طبقه 12، دارای پارکینگ، انباری، آسانسو ،بالکن بزرگ ، مناسب برای خانواده و مجرد، لابی شیک و لابی من ۲۴ ساعته ، با مبلغ رهن: 300 میلیون تومان و اجاره ماهانه 12 میلیون تومان معامله می شود.

در محله سعادت آباد تهران واقع در منطقه 2، برای یک آپارتمان ۱۷۵متری، سه خواب، ساخت 1402، طبقه 6 از 6،تک واحدی، دارای 3 پارکینگ سندی ، انباری، آسانسور، استخر،سونا،جکوزی، روف گاردن ۴ فصل، رهن کامل : یک میلیون تومان و اجاره ماهانه 65 میلیون تومان معامله می شود.

اجاره خانه در تهران روزانه

اگر قصد اجاره روزانه در تهران را دارید باید قبل از هر اقدامی چند نکته را رعایت نمایید. اجاره خانه در تهران روزانه قوانین مخصوص به خود را دارد ؛ قوانینی از جمله مدت اجاره، هزینه اجاره و … که بهتر است قبل از جاراه خانه در تهران به آنها توجه لازم را داشته باشید. نکته دیگر این است که قصد خود را از اجاره خانه به صورت روزانه در تهران نیز مشخص کنید، این موضوع مهم است.

به عنوان مثال برخی از افراد از شهر دیگری به دلایل مخالفی مانند مراجعه به دکتر و یا انجام کارهای اداری به تهران آمده باشد؛ در اینجا بهتر است او به دنبال خانه‌ای باشد که در نزدیکی آن مکان مورد نظر قرار گرفته باشد. مثلاً نزدیک یک بیمارستان خاص یا اداره‌ مورد نظر. بنابراین با در نظر گرفتن این نکات و با توجه به میزان نیاز به استفاده از آن می توانید به فکر اجاره سوئیت در تهران هم باشید. این نکته را هم مد نظر قرار دهید که هزینه پرداخت اجاره خانه به لحاظ ساعتی یا روزانه بودن متفاوت است .

بیشتر بدانید: فسخ قرارداد اجاره ؛ از اقدام آن چه می دانید؟

نکات مهم قبل از اجاره روزانه در تهران

  • بهتر است خانه مورد اجاره شما از امکانات رفاهی مناسب برخوردار باشد تا شما مجبور به هزینه اضافی برای خرید یک سری وسایل نداشته باشید.
  • از خانه مورد اجاره به صورت حضوری دیدن کنید تا تمیز باشد و از نظر نظافت مشکلی نداشته باشد.
  • بهتر است خانه مورد نظر شما به مکانی که در آن کار دارید ، خیلی دور نباشد چرا که ممکن است به لحاظ رفت و آمد دچار مشکل شوید.
  • از قبل تعداد نفراتی که قصد اقامت در خانه را دارند، مشخص کنید تا خانه انتخابی خیلی بزرگ یا کوچک نباشد.
  • در ابتدا مدت اقامت و هزینه‌ای که باید برای آن پرداخت شود را مشخص کنید.

قبل از بررسی نکات مهم برای آجاره آپارتمان از شما دعوت می کنیم به مقاله بهترین محله های تهران هم سر بزنید.

نکات مهم اجاره آپارتمان تهران

 وقتی تصمیم به گرفتن خانه اجاره ای در تهران یا اجاره آپارتمان در کرج و اجاره آپارتمان در مشهد یا هر کلان شهر دیگری را دارید، بد نیست این نکات را نیز به خاطر داشته باشید:

1-امکانات اساسی آپارتمان را بررسی کنید

پارکینگ، آسانسور، شوت زباله، تعداد واحدهای آپارتمان، انباری، دسترسی به مشاعات مانند پشت بام و حیاط و مواردی از این دست جزو موضوعاتی است که به طور دقیق باید مورد بررسی و تایید شما قرار بگیرید

2-میزان شارژ ماهانه را بپرسید

شارژ ماهانه که مربوط به خدمات سرایداری، نظافت و تعمیرات می‌شود را سوال کنید. مبلغ آن باید با هزینه‌های ماهانه شما تناسب داشته باشد.

3-با مدیر ساختمان ملاقات کنید

قبل از عقد قرارداد اجاره خانه حتماً یک بار مدیر ساختمان را ببینید و با او گپ بزنید. وظایف مدیریت و میزان اثرگذاری او روی روند عادی زندگی در آپارتمان مهم‌تر از چیزی است که تصور می‌کنید.

4-در ساعات متفاوت از آپارتمان بازدید کنید

برخی از آپارتمان‌ها در ساعات عصر و شب به دلیل حضور بچه‌ها در پارکینگ می‌توانند بسیار شلوغ باشند. قبل از این که تصمیم نهایی خود را برای اجاره آپارتمان در تهران بگیرید، حتماً در دو یا سه تایم متفاوت از خود خانه و مشاعات آن دیدن کنید. بد نیست با چند نفر از همسایه‌ها نیز گپی بزنید و در خصوص مشکلات ساختمان سوال بپرسید.

قیمت اجاره خانه در تهران

خانه اجاره ای در تهران

اگر آپارتمان نشینی را دوست ندارید، می‌توانید اقدام به اجاره خانه در تهران کنید. بد نیست بدانید که خانه‌های 2 تا 3 طبقه‌ای که سنشان از 20 سال بیشتر است، اجاره بهای کمتری دارند. البته این موضوع محله به محله متفاوت است. اما عرف در تهران و اغلب کلان شهرها این است که خانه‌های بازسازی شده قدیمی، ارزان‌تر از آپارتمان‌ها هستند و قیمت اجاره خانه در تهران در این گونه املاک عموما کمتر است.

دلیل این امر قدیمی بودن خانه، عدم دسترسی به برخی امکانات مانند آسانسور و پارکینگ و نیازمندی خانه به تعمیرات است. اما این خانه‌ها می‌توانند برای رهن و اجاره در تهران ارزان‌تر تمام شوند.
البته در سال‌های اخیر که روند تخریب و نوسازی خانه‌ها در محله‌های قدیمی سرعت گرفته است، پیدا کردن چنین مواردی چندان ساده نیست.

اگر در حین جستجوی خود خانه‌ای پیداکردید که نرخ پول پیش و اجاره بهای آن به نظرتان خیلی پایین‌تر از حد نرمال منطقه بود، کمی به صحت آن شک کنید. چنین خانه‌هایی می‌توانند مشکلاتی نظیر همسایه‌های بد، امنیت پایین، شلوغی بیش از حد منطقه یا ساختمان، مشکلات حقوقی و مواردی از این دست داشته باشند. گاهی خانه‌های قدیمی که چیزی تا شروع روند تخریب و نوسازی آن‌ها نمانده است نیز برای آنکه خالی نمانند با نرخ بسیار پایینی اجاره داده می‌شوند. موضوعی که می‌تواند شما را با مشکلات زیادی مواجه کند و مجبور شوید در یک سال دو بار اسباب کشی کنید.
بهترین کار مشورت با مشاور تخصصی املاک معتمد و بررسی بسیار دقیق و طولانی قبل از بستن قرارداد اجاره است.

بیشتر بدانید: قرارداد اجاره دفتر کار ؛ نگاهی به نکات حقوقی آن

اجاره خانه مجردی در تهران

اجاره خانه مجردی در تهران همیشه با اما و اگرهای بسیاری همراه بوده‌است به گونه ای که در برخی مواقع اغلب صاحب خانه ها از اجاره خانه به افراد مجرد طفره می‌روند. در رابطه با اجاره خانه برای افراد مجرد هر دو طرف، یعنی مالک و مستأجر مجرد، باید نسبت به شرایط، چالش‌ها و قوانین آگاه باشند، با رعایت این نکات مشکل چندانی به وجود نخواهد آمد.

اگر مجردید و به دنبال اجاره خانه در شهرهای مختلف مانند اجاره آپارتمان در شیراز ، اجاره آپارتمان در رشت یا هر شهر دیگری هستید باید در ابتدا به چند نکته توجه کنید. در رابطه با اجاره خانه به افراد مجرد قانون خاصی وجود ندارد، اما برخی از مالکان قوانین خاص خود را در قرارداد اجاره قید می‌کنند. شایان به ذکر است اگر در هنگام عقد قرارداد این شرایط را بپذیرید، به صور قانونی موظف به انجام آن‌ها هستید. بنابراین بهتر است این مرحله را با دقت بسیار پشت سر بگذارید.

به عنوان یک فرد مجرد باید بدانید که هیچ‌کس، از جمله همسایه‌ها و حتی مالک، اجازه شکایت کردن از شما بدون دلیل قانونی یا ایجاد مزاحمت را ندارند. شما حتی می‌توانید در صورت بروز چنین اتفاقاتی از آنها شکایت کنید.

نکته دیگری که باید به آن توجه کنید فرم مستأجرین مجرد است. در برخی از موارد هنگام عقد قرارداد در آژانس های املاک باید فرم خاصی را تکمیل نمائید. این فرم حاوی پرسش‌های گوناگونی است که برخی از آن‌ها ممکن است به حوزه حریم شخصی شما وارد شوند. به عنوان مثال ممکن است سوالاتی مانند نشانی خانه قبلی، اطلاعات مربوط به خانواده و … از شما پرسیده شود. این موضوع یکی از چالش‌هایی‌است که هنگام اجاره دادن خانه به مجردها به وجود می آید. البته شما می‌توانید با درخواست تکمیل این فرم موافقت یا مخالفت کنید. تصمیم در این باره بر عهده شما خواهد بود.

محله های ارزان تهران برای اجاره

محله‌هایی که در قسمت جنوب شرقی، جنوب غربی و جنوب تهران واقع اند، ارزان ترین محله­ های شهر تهران به شمار می روند. این محله‌ها در مناطق ۱۵، ۱۶، ۱۷، ۱۸، ۱۹ و ۲۰ شهرداری تهران قرار گرفته اند.

خانه های اطراف اتوبان

قبل از آنکه اقدام به سکونت در خانه‌های اطراف اتوبان کنید، باید مشکلاتی از قبیل شلوغی، سر و صدا، آلودگی حاکم در اطراف اتوبان را در نظر بگیرید؛ اگر با سر و صدا و شلوغی این مناطق مشکلی ندارید، به خانه‌های منطقه نواب، اتوبان همت، اتوبان محلاتی و اتوبان آهنگ سر بزنید.

مناطق شرقی و جنوب شهر تهران

تعداد خانه در مناطق شرقی و جنوبی شهر تهران بسیار بالاست؛ همین امر موجب شده این مناطق به قطب اجاره نشینی در تهران تبدیل شوند. محله هایی مانند افسریه، نارمک، تهرانپارس یا خانی آباد و خاوران در همین مناطق واقع هستند. شما می توانید در این محله ها طیف وسیعی از خانه های خوش قیمت را متناسب با بودجه و سلیقه خود برای سکونت انتخاب کنید.

شهرک های حومه شهر تهران

اگر با فاصله گرفتن از شهر تهران معذوریتی ندارید، در حومه تهران نیز شهرک‌هایی وجود دارند که واحد های مسکونی در آن‌ها با قیمت منصفانه تری برای اجاره پیدا خواهد شد. البته اگر شغل شما به گونه ایست که نیاز به تردد مداوم به تهران را دارید، بهتر است با عجله تصمیم نگیرید، چرا که وضعیت حمل و نقل عمومی در برخی از شهرک‌های حومه شهر، مورد بی مهری قرار گرفته و می‌تواند برای کارمندان شهر تهران مشکل‌ساز شود. در نتیجه اگر کارمند هستید و نیاز به تردد مداوم دارید و ماشین شخصی نیز در اختیار ندارید؛ احتمالا عبور و مرور برایتان سخت خواهد شد. با این حال، بد نیست بدانید که شهرک های اندیشه، پرند و پردیس جزء شهرک های حاشیه‌ای مناسب برای سکونت محسوب می شوند.

بیشتر بدانید: تعمیرات خانه ؛ پیش از فروش یا اجاره خانه خود این تعمیرات را انجام دهید

اجاره آپارتمان مبله در تهران

آپارتمان یا سوئیت مبله، به اتاق یا خانه‌ای می گویند که دارای مبل و لوازم خانگی می باشد. اجاره آپارتمان مبله به ویژه اجاره آپارتمان مبله در تهران چند سالی است که رواج پیدا کرده است. این سبک از اجاره می‌تواند به صورت اجاره روزانه، ماهانه و حتی سالانه معامله شود. 

مزایا و معایب اجاره آپارتمان مبله 

در این مدل از اجاره خانه، مالک به دلایل مختلفی مانند مهاجرت، تغییر موقت محل زندگی و … امکان جابه‌جایی کامل وسایل را ندارند یا مایل به پرداخت هزینه اجاره انبار نیست، از طرفی اجاره کننده نیز با اجاره آپارتمان مبله می‌تواند از هزینه کردن برخی از لوازم خانه نیز صرف‌نظر کند. در نتیجه این سبک از اجاره نیز به نفع مالک و مستاجر خواهدبود.

در حقیقت اجاره آپارتمان مبله مزیت های بسیاری برای متقاضیان دارد اما از طرفی دیگر به دلیل لوازم خانگی موجود در داخل خانه، اجاره کردن و تحویل دادن آن می‌تواند کمی پیچیده باشد، که در صورت عدم توجه به آنها، افراد حتما با مشکل روبه رو خواهندشد.

برای مشاهده آگهی های اجاره و  خرید و فروش آپارتمان در منطقه 1 می توانید به لینک های مرتبط زیر مراجعه کنید. 

خرید آپارتمان در الهیه

خرید آپارتمان در ولنجک

خرید آپارتمان در فرشته

اجاره آپارتمان در زعفرانیه


سوپر اپلیکیشن آقای املاک